Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Engelliler.biz'i nereden duydunuz ve üye oldunuz?

kısalıkla ilgili araştırma yaparken tesadüfen gördük annem hemen üye yaptı bizi...iyiki yapmış çok memnunum annem çok daha fazla memnun benden çok o giriyo saatlerce siteye...çok sıcak bi yer insanı mutlu ediyo...iyiki varım iyiki varsınız sevgili dostlar :) :) :)

Ben internette dolaşırken buraya düştüm :))...

Neye niyet neye kısmet derler yaa.. Bende Ya nasip dedim. :)

ortez protez teknikeriyim.internette araştırma yaparken buldum bu siteyi....

:D internette engellilerle ilgili siteleri ararken karşıma çıktı giriş o giriş bir dahada çıkamıyorum :D çünkü çok güzel ve seviyeli eğitici bir site :D

ben tesadüfen buldum.engelliler hakkında bir konuyu netten araştırırken aa bi de baktım buradayım ve itiraf edeyim bağımlısı oldum :lol:
hergün bakmassam içim rahat etmiyor ve tabi ki iyi ki burdayım :D

Ben internette araştırma yaparken buldum, iyiki bulmuşum çok faydalı oldu.

emeklilik işlemleriyle ilgili prosedürü araştırıyordum. siteyi o zaman buldum.. iyikide bulmuşum. bende emeği geçen herkese tekrar teşekkür ederim. Bülent bey azimli ve sabırlı bir insan.

tavsiye sonucu girdim buralara ma ahala pek takılabilmiş değilim

BANA ARKADAŞIM TAVSİYE ETMİŞTİ,İYİKİ TAVSİYE ETMİŞ ONA TEŞEKKÜR EDİYORUM

site hakkında

Tesadüfen buldum siteyi. Google'da işimle ilgili bir konu ( Basınç Engelleyici) araştırırken, engelliler.biz başlığı dikkatimi çekti. Aynı gün üye oldum. Emeği geçen herkese çok teşekkürler Harika bir iş yapılmış...

13 yıllık bilfiil engelliyim :D Bundan 6 ay öncesine kadar engellilerle ilgili sitelerin olduğundan haberim yoktu. Nedense öyle bir arayışımda olmamıştı. Ama yüksek lisans sınavıyla ilgili nette araştırma yaparken, sayfanın kenarındaki sitelerin listesinde başka bir engelli sitesinin adını gördüm. Merak ettim hemen üye oldum. Ancak beklentilerime cevap veremediğini gördüm. Orda tanıştığım arkadaşımdan, bana önerebileceği, bildiği başka bir site ismi olup olmadığını sordum. O da bana Engelliler.biz i söyledi. 13 marttan beri de burdayım. Memnunmusun diye sorarsanız; vallahi çok memnunum :wink:

Bende internette tesadüfen gezinirken görmüştüm siteyi hemen üye oldum iyiki görmüşüm kendimi bu sitede huzurlu ve mutlu hissediyorum :d

Arıyordum

Bizi bizden çok anlayacak kimse olmadığını bildiğim için sürekli arıyordum. Nette dolaşırken buldum. Hemende üye oldum tabiki.
Bütün arkadasları kocaklıyor sevgi saygılarımı gönderiyorum. Muğla da yasayan varsa görüşebiliriz aslen antalya-manavgatlıyım. Muğlada çalışıyorum.

bende araba engellilerin araba alımı için internette araştırma yaparken buldum bulduğum günden beri hemen hemen hergün siteyi ziyaret ediyorum

ben ehliyet almak için internette araştırma yaparken rastladım.

Ben acaba engellilerin sitesi varmı diye düşündüm vede engelliler biz i buldum ve üye oldum bu site bana çok yakın geldi daha yeni üyeyim eminim güzel dostluklar kurarız iyiki var sitemiz :D

Google den özürlü indirim haklarını ararken kendimi burada buldum.giriş kapınız varda çıkış yokmuş.beni kandırdınız.hepinizden davacıyım.uykusuz geçen saatlerin hesabını kim verecek.
Hepinizi seviyorum.....

ben ankara ortopedik özürlüler okuluna girdim googl dan ve kendimi bu sitede buldum anlayamadığım bizim okul öğrencilerinden çok başka üyeler vardı

Net alır almaz arkadaşım ilk bu siteye üye yaptı beni hiç aramadım direk sitedeydim :)

google dan gezinti yaparken rastladım iyiki de rastlamuşım birçok konuda aydınlandım haklarım konusunda daha balinçli hale geldim emeği geçenlere teşekkürü borç biliyorum :wink:

Üst Alt