Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Engelliler.biz'i nereden duydunuz ve üye oldunuz?

çok kaliteli,dostum cumali efe coşkun önerdi:) oda benim için araştırma,yaparken rastlamış bu siteye

Ben bu siteyi radya da spikerlik yapan bir arkadaşımdan duydum , bana maille atmıştı, iyi'ki yollamış saolsum.

bende başka bişey ararken tesadüf bulmuştum siteyi iyikide bulmuşum çokfaal olmasamda bizlere faydaları tartışılmaz.

Ben sitenin yeni üyesiyim vede bilgi sayarın yabancısıyım sadece
benim engelli olmamın çocuklarımın merakı sonucu tesadüfen bulunmuş
tur azda olsa uğraşıyla bazen içerikli yazıları okumaya çalışıyorum

şansa buldum kendim buldum tereddütle üye oldum olsammmı olmasammı diyeee.. Bir müddet girmedim sonracığıma aktif oldum
sonrasııııı burdayım acaip keyif alıyorum dostlarımla çok seviyorum sitemizi....

merhabalar bana eşim söyledi bende üye oldum çok harika bir site bu kadarını beklemiyordum çok geniş bir şekilde aydınlatılıyoruz bir çok konu hakkında bu siteye emeği geçen herkese teşekkürler

Araçla ilgili bilgi ararken googleden rasladım sohbet odasında bazen olumsuzluklara rasladıysamda en seviyeli forum ve sohbet odası kesinlikle burasıdır.

google amcadan engellılerle ılgılı bılgıler ararken burayı buldum tesadufen...ama ıyı kı uye olmusum cok guzel arkadaslıklarım oldu....

1.5 yıl önce cihazlarımı yenilemek için gittiğim cihaz ustasından böyle bir sitenin var olduğunu duydum ve üye oldum, iyiki olmuşum iyiki sizleri tanıma fırsatı buldum:)
İyiki varsınız iyiki varım nice uzun arkadaş ve dostluklara el ele :):)

Hastalığımla alakalı araştırma yaparken buldum ve her konuda çok faydalı bir site olduğunu gördüm.

Siteyi gezerken rasladım ve dikkatimi çekti saglık konusunda bigiler çok güzel herşeyden önemlisi bilgi sahibi olmamız fevkulade :)

banada bir arkadaşım tavsiye etmişti.güzel bi site olduğunu söyledi.ilk başta baya karışık geldi bana ama yinede güzel.biraz kıllıkları var ama... hazırlayanların ellerine sağlık :wink:

Googleden buldum ve üye oldum iyikide olmuşum.Hayatımın aşkını buldum

google den engelliler ile ilgili adreslere bakarken

Google arama motorundan hastalığımla ilgili bilgi araştırırken buldum.

arkadaşım sağolsun yeni çığırlar açıyorum sayesinde...selim başka site varmı :)

boyle bır sıtenın olabılecegını tahmın edıyordum ve google dan aradım

pc kursuna gidiyordum arkadış grmişti bu siteye benimde dikkatmi çekti daha snra ben girdim yazarların yazılarını okudun siteyi inceledim beğendim ve üye oldum iykide üye olmuşum çok şey kattı hayatıma neler öğrendim neler
özellikle şunu belitmek istiyorum bülent abimin üye olmamda etkisi büyük onun yazıları yorumlaarı çok etkiledi beni burdab ona tşk ediyorum sağolsun
baykeye böyle bir başlık açtığın için tşk ederm :)

bir arkadaşımın tavsiyesi sayesinde girdim üye oldum ve çok memnunum emeği geçen herkese çok teşekkürler

Bundan yaklaşık 1 hafta önce sigara bırakma deneyimleri ile ilgili olarak google’dan yaptığım aramada bu site ile tanıştım. Yaklaşık 1 haftadır zaman buldukça sürekli olarak site içerisinde forumaları okumaya başladım. İnanılmaz konular ve hayatlar ile tanıştım.

İnanır mısınız yaşananları ve verilen mücadeleleri okudukça sigara bırakmak için verdiğim mucadelenin çok komik, hatta şımarıklık olduğunu gördüm.

Öncelikle site paylaşımlarının gayet seviyeli ve öğretici olduğu, harika bir topluluk oluşturduğunuzu söylemek istiyorum.

Sizleri farketmem için bu siteyi mi okumam gerekiyordu derseniz evet sonuna kadar haklısınız, elbette ki değil, her gün gazete okuyan, sokakta gördüğüm kimsesiz hayvanları bir müddet evimde barındıran, dini inancım olmasa da vicdanlı olduğumu düşündüğümden bu kadar geç bazı şeyleri farketmek benim adıma üzüntü verici. Üstelik -her ne kadar kendi isteğiyle engeli hakkında konuşmamış olsak da- geçmişte bir dönem aşık olduğum adamın engelli olması benim durumumda ayrıca üzüntü verici...Bu konuyu da sizinle paylaşmak istiyorum yeri geldiğinde, çünkü aşık olmuştum gerçekten....

1 haftadır evde iş yaparken, iş yerimde, metroda, serviste, yatağımda, her attığım adımda ve neredeyse her nefesimde sitedeki paylaşımların aklıma gelmesi, sizleri sokaklarda görememek ve bunun gibi pek çok konu beni aslında biraz mutsuz etti. Mutlu olabilmem için engelliler için bir şeyler yapmam gerekiyor bunu hissediyorum. Neler olabileceği konusunu ilerleyen günlerde araştıracağım.

Her an engelli biri olabilecek olma ihtimalim gözönüne alındığında böyle bir platformun varlığı beni rahatlatmaktadır.

Yukarıda yazdıklarımda istemeden de olsa sizi kıracak herhangi bir şey varsa şimdiden özür dilerim. Bazı şeylerde engelli olmanızın sizi diğer bazı şeylerde mükemmel yaptığını düşünüyorum. Ne yazık ki bu toplumda engelsiz bir vatandaş olsam da uyum sorunu yaşıyor olmam (35 yaşımdayım bu arada) gözönüne alındığında düşünce açısından bu platformdaki insanlar gibi olan kişilerden oluşan bir toplumda yaşamayı hayal etmiyor değilim.

Sevgilerimle

galiba bir çok kişi tesadüfen buluyor engelliler.bizi :) ama işte tesadüf deyince aklıma "bu dünyada tesadüf diye bir şey yoktur" sözü geliyor aklıma:)

kader bizi biraraya getirdi bence:) kaderin cilvesi bu..:) ben bu siteye sadece forumlardan bilgi almak için üye olmuştum o güne kadar net kullanımı hakkında ön yargılarım vardı hele helee sohbet odaları hakkında hiç olumlu düşünmezdim..basitlik gibi geliyordu bana forumlarda sohbet etmek sohbet odalarında sohbet etmek forum kullanımı vs :)

ama bu site sayesinde tüm ön yargılarımdan kurtuldum..hatta kendi kendime hayret bile ettim ve hala ediyorum böyle saatlerce bilgisayar başında kalip bir siteye bu kadar dadanacağıma rüyamda görsem inanmazdım sıkıcı gelirde bana:)

engelliler.bizin farklı bir büyüsü var bu ortamda edindiğim şimdilik sanal ama en kısa zamanda reale taşımak istediğim çok değerli arkadaşlar edindim..mutluyum daha ne olsun memnunumda..:))

ewet bende evrak takıp sıtesınde tesadufen buldum 8 ay takıp ettım sonra nıye uye olmuyorum dedım :confused:sabah ılk ışım sıteyı takıp etmek bızler ıcın faydalı bılgıler alıyoruz yorumları okuyorum burdan bu sıteye emeğı gecen herkeze cok teşekur edıyorum ıyıkı varsınız

Ben aslında bir arkadaşa bakıp çıkacaktım:D
Şaka maka neredeyse bir sene olmuş buraya demir atalı:)

Ben engelliler biz sitesini tamamen tesadüf olarak buldum. Ayrıca bir çok konuda bilgilendiğimi de düşünüyorum.

işim le ilgili olarak siteler arası dolaşırken buldum.

Üst Alt