Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Engelliler.biz'i nereden duydunuz ve üye oldunuz?

engelsizce sohbet kanalında bu forumda güzel oldugunu söylediler hemen zıpladım :D

iş ararken buldum ki ne buluş :) Maaş Talebine Kadar HerŞeyi Otobüsten indirime kadar herşeyi.

ben bir konu ararken buldum gerçekten çok faydalı bir site çok hoş kişiler var

Evet bende birşey ararken rastgelmiştim site çok güzel.Ama ...

çok çok zengin bir arkadaşım var engelli.,akülü arabasını tamir ettim.elinde ikitane arabası var.arabayı nerden aldığını sordum.belçikadan bağışgeldi.dedi. altında otomatik jip.biz ortahalli kolay kolay bu bağış kaynağını bulamıyoruz.ovesile araştırırken rasgeldim. .memnunum.
hiçbir yere yazmadım. niye derseniz ,biryerlerden karşılıksız bağış olacağına inanmadığım için.belkide bugibi konularda.hiç kısmetli değilim.

merhaba ben 2005 yılında ruh sağlığı ile ilgili yazışmak için arama motorunda arama yapmıştım,bu forumu bulmuştum,fakat daha sonra nasip olmadı sağlık sorunları sebebiyle foruma katılamamıştım,şimdi nasip oldu.

Merhaba beni de Pegasus davet etmişti bu siteye suçlu Pegasus'tur.

inanın hatırlamıyorum ama sanırım bana mail geldi bir yerlerden merak ettim aslında daha önce farlı bir sitedeydim adını bile hatırlıyamıyorum oraya fazla girmiyordum çünkü aradığımı bulmıyordum başkada bir site aramadım bu tesadüf bir mail gelmişti bana buranın adresinin linki vardı tıklattım linki aldılar beni içeri valla :D:D

arada bir rastlıyordum ama üye olmamıştım.kısmet bu zamanaymış..kısaca sitemizi nette dolaşırken buldum..

Benim üyeliğim baya eski ama, bir arkadaş bana bu siteyi tavsiye etmişti, bende o zaman üye olmuştum. İyiki de olmuşum.

bu site googlede karşıma çıkıyordu..misafir olarak aylarca bu siteye girmiştim..üye olmak hiç aklıma bile gelmemişti...:)

ben herhalde internette oturan boğayla bir röpürtaj yapılmıştı okuyonca bu sitenin ismide geçmişti.öylece buldum ve üye oldum

bende üye oldum ama pek giremediğimden nadir burada oluyorum....

bende intetnet sörf yaparken buldum iyiki de bulmuşum ok yararlı bi ste tşkler....

Engelli olarak ne zaman emekli olacağımı googlede araştırırken burası çıkmıştı. çok uzun bir süre üye olmadan ziyaretçi olarak girdim buraya. sonra bir gün cevap yazmam gerekti o zaman mecbur üye oldum ve sohbet odasını falan görünce bir daha çıkamadım, halen devam :D

----------

oturan boğayla bir röpürtaj yapılmıştı

Aman arkadaşım ödümü kopardın Röpürtaj derken oturan boğaya kürtaj yapıldı diye algıladım aman düzelt bazılarımız zor görüyo, ortalık ayağa kalkar sonra :D

merhaba bende 2022 li yasayla ilgili araştırma yaparken tesadüfen rastladım bu siteye ve site üyeleri arasındaki dostluk iletişim arkadaşlık çok hoşuma gitti 5 aydır bu sitenin üyesiyim

Bende engelli maaşı ile ilgili bilgl almak için araştırma yaparken buldum iyikide bulmuşum :)

ben nette dolaşir ken buldum ama iyi bir site

googlede arama yaptırmıştım sakatlıkla ilgil bir konu hakkında o zaman buldum iyiki de bulmuşum iyiki de varsınız :)

ekim 2009 yılında varmısın yokmusun programında....

Bende özürlü roporum icin gool da karşıma cıktı iyikide cıktı.Ben yeniyim banada bağımlılık yaptı.....

Üst Alt