Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Engelliler.biz'i nereden duydunuz ve üye oldunuz?

Arama moturu sonucunda sizlerle tanışma şerefine ulaşmış bulunmaktayım emegi geçen dostlara saygılar...

Hep birlikte nice güzel yarınlara...

Ortak noktaları olan kişilerin paylaşacağı çok şey olduğundan kolayca bulunabilen bir site. Arama motoru sayesinde bulundu ama reklam yapmayayım..

Engelliler.net'e üyelik

Uzun zamandan beri takip internetten takip ediyordum. Bu site engellilerin kollektif çabalar? sonucunda yaşayan bir site olduğu için çok başar?l?. Umar?m daha da genişler. Sevgiler
Suat Nedim

banada bir arkadaş tavsiye etti sağolsun

meraba

ben googlede engellilerle ilgili site diye aramıştım buldum.ama sohbet odsına bi kaç sonra girdim.ama bende bi çok şey öğrendim engellilerle ilgili :D

bir arkadaşımın tavsiyesiyle üye oldum 10 gün önce.

BEN BİR DOSTUM SAYESİNDE SİTENİN ADINI DUYDUM VE ÜYE OLDUM

semino ve ceco01 bunlar kanıma gırdıler :) . iyi ki bana söylemışşler.onların sayesinde sızın gıbı iyi dostlar kazandım.

Teşekürler:semino & ceco01

Sevgili arkadaşım Vefa' nın tavsiyesi üzerine üye oldum buraya.

Aranızda olmak güzel :)

Bense, işitme engelli sürücülerin (tekerlekli sandalye resmi olan) engelli plakası olmadan (ve aracın arkasına sadece 'işitme engelli' sembolu olan stiker yapıştıılarak) kaza yapmaları durumunda, ... vs. gibi bilgileri edinmek için Google'de arama yaparken buldum bu siteyi. :)

ENGELLİ SİTESİNİ NEREDN BULDUM?

ENGELLİ SİTESİNİ BANA ARKADAŞLARIM ÖNERDİ VE ONUN ÜZERİNE ÜYE OLDUM,İYİKİ OLMUŞUM,BİRSÜRÜ ARKADAŞIM OLDU.

İNTERNETTE TESADÜFEN BULDUM. ÇOK HOŞUMA GİTTİ. BURDA OLMAK ÇOK GÜZEL..

Hımm sanırsam nette sörf yaparken daldım.dalış o dalışş:)

google arama motorundan engelliler ilgili araştırma ları ve son haberleri takip ederken

BİR SOHBET ODASINDA SÜREKLİ BU SİTE KONUŞULUYORDU VE MERAK ETTİM DAHA SONRA GELDİM ÇOK TA MUTLUYUM PAYLAŞMAK GÜZEL ŞEY

Bende arkadaşlar iş yerimde googlede gezinirken takıldım hala geziniyorum ve çok güzel buldum bizlerede çok faydalı olduğunu gördüm

Gün gelir bir gün yanlız kalırsan. akarsa eğer iki damla gözyaşı hayalinde canlanırsa anıların birden bire hatırlarsın burdakı dostları.

google den engelli yazdım ve bu site çıktı karşıma incelerken bir fotoğraf dikkatimi çekti ve bugünlere geldim iyi mi ettim kötümü bilemiyorum!

Merhaba;
Bu benim ilk mesajım.Şu ana kadar okumakla meşguldüm.
Ve ben bu siteye özürlü araç ararken girdim.Çıkmayada niyetim yok.

Üst Alt