Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

İlaç katılım payının iade alınması hakkı!?

Aslında denemekten zarar gelmez demeyin , dosya varsa olur

Size yazdim efendim siz nakilliydiniz demistiniz basvuru oluyormu edevletten demistiniz , evet aslinda oluyor

Bkz. Eklenen yardimlar
fa7672y.jpg
[/url][/IMG]

Son düzenleme:
E-devlete giriniz . Daha sonra arama çubuğuna sosyal yardım başvuru hizmeti yazıp islemlere devam ediniz. Ardindan başvuru formunda istek ve taleplerinizi yaziniz kutucuğ verilitor bu kutucuga ise "VATANADAŞA DESTEK İLAÇ KATILIM PAYI ÖDEMELERINİ RİCA VE TALEB EDERİM." tarzinda bir metin yaziniz ardindan basvuruyu listeden takip ediniz. Onaylanirsa bu sefer tekrar edevletten "PTT ÜZERİNDEN YAPILAN KURUM ÖDEME SORGULAMA" modulüne giriniz böylece ne kadar yatıcagini bilirsiniz ama acil durumunuz yoksa vakıftan basvurun ve durumunuzun acileyetini anlatıniz. Anlayis gosterip verirler. Ama baska yerde iseniz edevletten basvurun.

iPhone 11 aracılığı ile gönderildi
Ref. No : 132822

Çok teşekkür ederim ama o dediğiniz seçenek çıkmıyor bende, neden acaba, nakilliyim kalkacak durumda değilim şuan, olsa iyi olurdu, neyse saglık olsun, yinede çok teşekkür ederim

Nakilli derken yani herhangi bir uerde adresiniz mi yok, eğer oyleyse edevlet üzerinden adres aldirabilirsiniz ucretisz bir sekilde

merttaha

Hayır öyle değil böbrek nakli oldum kalkacak durumda değilim, yeşil kartlıyım ama çıkmadı bilmiyorum, Googledan araştırdım edevletten olmuyormuş bizzat sosyal yardımlaşmaya gitmek gerekliymiş, yinede ilgilendiğiniz için çok teşekkür ederim sagolun

Evet bizde oyle olunca yazmak istedim
Yeşil kart icin gelir testine girmeniz gerekir. Bilginize sunarim

Daha önce almıştım aradan 3 yıl geçince falan tekrar veriyorlar biliyorum ama 2021 Kasım ayında başvurdum reddedildi

Yazınıza istinaden başvurmuştum. Bugün sonuçlanmış. Gıda yardımı adı altında 500 ₺ yatırmışlar.

Geçen hafta başvuru yaptım.Para yatınca mesaj gelir dedi.Bakalım ne olucak.Gelişmeleri haberdar ederim.

Bilmeyenler veya unutmuş olanlar için yorum yaptım bende zaten rica ederim. :) Ne kadar sürede sonlanmıştı ve mesaj gelmiş miydi?

Dün gece başvuru yaptım e devletten bugün rededildi yazıyor,ilaçlarımın raporlu olmasına rağmen her ilaç aldığımda illaki bir meblağ ödüyorum.

ogz

Konuyu açan arkadaşın dediği gibi 60/c-1 veya 60/c-3 kapsamında isen sosyal yardımlaşma ve dayanışma vakfından başvuru yapmanı tavsiye ederim.

60/ c3 kapsamındayım,e devletten başvuru yaptım ama red edildi.

Abi e devletten kabul etmeyebiliyorlarmış.Buradaki yorumları oku birine sosyal yardımlaşma dayanışmaya gel demiş.Yorumlarda yazıyor,okuyabilirsin.Sosyal yardımlaşma ve dayanışma vakfını arayıp bilgi al istersen niye iptal edildiği ile ilgili.Buraya gel başvur derlerse gidersin.

Üst Alt