Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

İzleyip, Etkisinde Kaldığınız Filmler

• Konbuyu başlatan kutup yıldızı
  • Başlangıç tarihi
2 sene kadar önce, çok hasta olduğum ve çalışmakta zorlandığım bir dönemde, bir dostumdan maddi bir destek görmüştüm. Beklemediğim bu olay beni öyle çok mutlu etmişti ki kendi kendime'' Eğer benden birileri maddi destek isterse, ben de hiç düşünmeden ona destek olacağım'' diye bir söz vermiştim. Bu durum kısa bir zaman sonra gerçekleşmişti. Ben destek olduğum arkadaşıma dedim ki '' bir arkadaşım bana çok ihtiyacım olduğu bir dönemde destek oldu, ben de sana oldum,sen de senden destek isteyen birine yardım et lütfen'' O da kendisinden yardım isteyen bir komşusuna yardım etmiş.
Sonra net'te film karıştırırken 'Pay it forward' (iyiylik yap, iyilik bul) filmine rastladım. İlgimi çekti ve izledim. Enteresandır ki benim gerçek hayatta uyguladığım olay bu filmde konu edilmiş. İzleyince çok etkilenmiştim ve sonunda beni ağlatan ender filmlerden biridir.

127 Hours
Apollo 13
Gravity

Jurasic park halada severim 8haziranda geliyo sonuncusu:)

Jurasic word izlediydim geçenlerde çok güzeldi

Life iş beautiful
Son samuray
Yeşil yol
Larry crowne
forrest gump
Gladyatör
Matrix serisi
John wick
Terminator serisi
Diğer türlü aksiyon bilim kurgu animasyon hemen hemen her filmi severim izlemisimdir
O kadaar çok film var kii😊
Taşacak nerdeyse 😋😅

Türk filmi de var
Mesela babam ve oğlum çok etkilemişti.
Kelebeğin rüyası da öyle

Türk filmleri de var kesinlikle büyük hata bizim ayirmamiz
Babam ve oğlum Vizontele uzun hikaye dondurmam gaymak zubuk (efsane) Dila hanım Hacivat Karagöz neden öldürüldü gönül yarasi Muhsin bey alyazmalim bu da uzar gider

(Türk) umut çok duygusal ağlamak garanti
Yabancı titanic romantik aşk
Yabancı hayalet romantik aşk
Son izlediklerim ruhlar bölgesi labirant ölüm günü
Cakiy.

Selma Düzen umut tafsiye ederim babam ve oglumdan 3.4 kat daha anlamlı ve duygusal gerçek bir hikayeden uyarlanmış.
sahranil her hafta 3 .4 korku filmi izliyorum
Korku ilgi alanım arşivimde baya geniştir bir kaç tafsiyede buluna bilirim sektörde saçma sapan korku filmleri var.

Bende korkudan başka bakmıyom bide kasırgalı filimler güzel kıyamet var bakarsan tsunamıli

En korkunclari türk korku filmleri.cinli minli oluyor.Allahım Allahım...bir de inandığımız için çok etkileniyoruz.yabancı filmlerde periydi ruhtu o kadar korkutmuyor.inanmadığım için :))

Selma Düzen izledikten sonra yorumunu bekliyorum 3 defa izledim 1 ay etkisinden çıkamadım tafsiye ettim kişilerde öyle.
sahranil arınma 1.2.3 serisi
Dragula 2000
Geçen yaz ne yaptığını biliyorum
Fredi ceyson karşı
Çığlık serisi
Vanpir akademisi
Vanpir avcıları
Ruhlar bölgesi
Kara büyü

Öyle filmmi izlenir yemekmi yapıyorsun.
:)

umut2135:D geri başa aldım:)

Sanki baktıydım buna :D sakallı yabancı glmedi

umut2135 çıkmıyo umut

Buldum umut korkunç kabusmuş adu

Uzun versiyon yokmu

Gladyatör. Hele açılış sahnesi insanı savaştan soğutur.

umut2135 gzldi fragmanı uzun koymamış youtup galiba başka büyüler var:)

Üst Alt