Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Kara kalem resim yapmak mutluluk veriyor.

sevgili lodos cum.. ellerine emeğine yüreğine sağlık.. çizimlerin bir harika, beğeniyle baktım hepsine.. canım arkadaşım, senden rica etsem benim resmimide çizer misin.. şimdiden teşekkür ederim :)

Sukut Vaveyla,Asabi cadı,Mısra,Vertigo,Alaimisema bu değerli yorumlarınız için hepinize çok çok teşekkürlerimi sunuyorum.

merhaba karakalem çalışmalarınız bir harika bayıldım bende resim seviyorum beceremiyorum yapmayı

çok güzel titiz bir çalışma herşeyi yüreğinle yapmışsın dostum..

Hocam çalışmalarınız gerçekten güzel, özellikle Sadri Alışık ve Orhan Gencebay'ı tuttum.

Bunun dışında bir de eleştiri yapmak istiyorum ama lütfen bunu yapıcı bir eleştiri olarak alın:D.

Özellikle "bazı" resimlerde saç, sakal ve kaşlarla ilgili problemler var. Bilemiyorum, belki bu resimler aceleye gelmiş olabilir.

Çalışmalarınızın devamı dileğiyle...

Arkadaşım sadece karakalem resim mi yapıyorsun? Başka tekniklerde yapıyor musun? sulu, pastel, akrilik, yağlı boya gibi. Ancak karakalem resimlerin harika mükemmel ötesi. Hele hele ayakkabısı elindeki çocuk ve Orhan Gencebay'a resmen bittim. Tebrikler, sakın ama sakın resim yapmayı bırakma.

Değerli yorumlarınız için hepinize teşekkür ederim.

EcstaticA,
Bazı resimlerimde kullandığım örnek resimdeki kalitesizlikten dolayı özellikle saçlarda sorun olabiliyor. Resimin kalitesi ne kadar yüksekse daha bir ayrıntıya girebiliyorum. yorumun için teşekkürler.

Soner81,
Malesef karakalem resim dışında diğer resim tekniklerine pek zaman ayıramıyorum. inş. emekli olunca daha bir ağırlık vereceğim. yorumun için teşekkürler.

gerçekten güzeller.kalemine sağlık lodos hocam.:rolleyes:

Üst Alt