Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Kara kalem resim yapmak mutluluk veriyor.

Barış Manço

Moonserose,eshat,flofi beğendiğinize sevindim; değerli yorumlarınız için teşekkür ederim.

Ellerine , emeğine sağlık lodos...
Resimi çok güzel yansıtmışın varya...

Yeni çalışmalarını heyecanla bekliyorum dostum.

çok güzel çalışmalar karakalemi özellikle çok beğeniyorum biri benim de resmimi yapsa keşke başarılar arkadaşım

Sezen Aksu Kara Kalem Portre

Hasankrman,moonserose ve belinay_75 değerli yorumlanız için teşekkür ederim.

Lodos denizcisi, ismini bence yanlış seçmişsin, Karakalem Denizcisi, Karayel Denizcisi filan olabilirdi. Allah her insana farklı yetenekler vermiş. Sana bu yetenek fazlasıyla verilmiş. Çok güzel çizmişsin resimleri. Tek kelimeyle mükemmel, ama fakat lâkin :) küçük bir tenkitte bulunmak istiyorum. Gölgelemeye biraz daha zaman ayırmalısın. Resimler o zaman daha güzel ve net görünür.

Ellerine yüreğine sağlık çok güzeller çok güzel ya harikasınız

lodos sen bir dehasın gerçekten inşallah bu emeklerinin karşılığını birgün alırsın ve bize süpriz yaparsın...

Masum cadı: Teşekkür ederim.
Bedii: Bu güzel iltifatların için teşekkürler.elşetirinide dikkate alacağım.
Ali şerif:Yorumun için teşekkürler.
Feyyam:Değerli dostum sizlerin bu güzel sözleri en büyük mükafat benim için.teşk.
Gönülyarası:Yorumun için teşekkürler.

Lodosların fatihi, gerçekten çok başarılı ve güzel çizimler eline yüreğine kalemine sağlık..

Spoiler Spoiler/Ayrıntı İçerik:

Capricorn ve Hasan hocam beğendiğinize sevindim.Teşekkür ederim.

Gelelim selda hanıma.Haklı olabilirsiniz ufak tefek hatalarım olmuştur.Burada kendi adıma özeleştiri yapmak gerekirse ben sonuçta ressam veya bu çizimleri yaparak para kazanan biri değilim.Kendi kendimi sürekli geliştirme aşamasında olan hobi olarak resim yapan biriyim.Sözlerimi size karşı kendini savunan biri olarak düşünmeyin.Her beğeniye açık olduğum gibi her eleştiriyede açık ve kendimi bu anlamda daha da geliştirme aşamasında olan bunları güzel tiyolar olarak gören biriyim.Sizde takdir edersiniz ki Atatürk'ün günümüze yansıyan fotolarında ki ayrıntılar karakalem çizim için istenilen fotolar değiller.Bu anlamda benzememiş olabilir.Son olarak herzaman için değerli eleştiri,yorumlarınız başımın üstünde yeri vardır.Yorumunuz için teşekkürler Selda hanım.

Arkadaşım ben resmi çok güzel yansıttığını düşünüyorum...
ellerine sağlık birde yüreğine tabiki...

Ellerine sağlık... yine süper çizmişsin... sırada ben varım :)

Teşekkür ederim feyyam .O senin güzelliğinden kaynaklanıyor.
Yorumun için teşekkürler Flofi,Sıra flofimize geldi.;)

atatürkün gözleri çizim olmamiş.lekesel olmuş.ama olsun ellerine sağlik...

Harika çizimlerinizi paylaşmaya devam ediyorsunuz. Ellerinize sağlık.

ellerine gözlerine sağlık... harika yapmışsın fotoğrafımı... sağol Lodos... :)

Lodos harikalar yaratıyorsun arkadaşım.. Feyza'nın gözlerinin güzelliğini resimde iyice vurgulamışsın bence.. Süper olmuş.. Ellerine sağlık..

Lodosların fatihi, gerçekten çok başarılı ve güzel çizimler eline yüreğine kalemine sağlık..

Spoiler Spoiler/Ayrıntı İçerik:

Hey sırada ben vardım :) FLOFİ aradan sıvışmış. :D

Buda diğerleri gibi başarılı bi çizim olmuş, ellerine sağlık.

Gerçekten güzel çizmişsin lodos emeğine sağlık..

lodos seni tebrik ederim
resim gerçekten bir harika olmuş resmi yapanda yapılanda değrerli hani
emeğine sağlık

Flofi ne demek büyük mutluluktu.
Melpomene bu güzel yorumun için teşekkürler.
Moonserose çi,imlerimi beğendiğine ve bu güzel sözlerine teşekkürler.
Caprıcorn kardeş senin resmini yapmaktan büyük mutluluk duyarım.
Feyyam değerli yorumun için teşekkü ederim.

lodos sen sitenin ressamı oldun gitti bence bundan sonra ücret ödesinler öyle yap iyide para kazanırsın bakarsın o zaman resmimi yap diyende olmaz...

Üst Alt