Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

LOST / Dizi

neptune, nerelerdeydin sen yaw? 6. Sezonda hiç görünmedin...

ölümüymüş şimdi bunlar gazeteden okudumda :D gitmiş izin kate :D

Hangi gazeteden okudun onu yaw? Yok öyle birşey, adada yaşananların hepsi gerçekti. (Son saniyesine kadar)

Bu kadar güzel bir diziyi birsürü yanıtlanmamış sorularla bitirdiler yaa ne deyim bu senaristlere:mad: dizi muhteşemdi ama sonu resmen brezilya dizisi gibiydi

Jacop kardeşini o ışığa ittiğinde neden siyah duman halini aldı ? O ışığın merkesindeki tıpaya benzer taşın üzerinde yazılı olanlar neydi?

Evet, haklısın yanıtlanmayan sadece bu 2 soru kalmış, sen söyleyince şimdi ben de farkettim. Oysa en önemli cevaplar bu sorulardaydı.

Gizim içinde gizem vardı zaten Lost'da.. E o kadar gizimli bir hikayenin gizemli kalacak yerlerininde olması gerekiyordu bence mantık olarak..:)

İlk zamanlar sıkı bir şekilde takip ediyordum ama sonra o kadar gizemi kaldıramadı kafam amaan düşün düşün o nedir bu nedir bana fazla ağardı.. Bıraktım izlemeyi daha sonra..:)

Final: Jack, adanın kalbine inerek black smoke (kara duman) yok etmeyi başardı. Adanın kalbine inmeden önce Hurley'i adayı koruması için seçti. Ben'de onun yardımcısı olmayı kabul etti. (Her zamanki gibi 2. adam oldu)

6. Sezondan itibaren çoğu kişinin alternatif evren dediği ama benim en başından beri sonuç dediğim kısım: Adada yaşananların hepsi gerçekti, tüm karakterlerin yıllar sonra hayata gözlerini yumduktan sonra bir araya gelmelerinin hikayesi işte bu kısımda anlatıldı.

Tüm karakterler kilisede buluştu. Birbirlerini hatırladılar ve geçmişlerini kabul ettiler. Jack'in babasının liderliğinde ışık saçan bir kapı açıldı. Bu kapı sayesinde araf'tan çıkabileceklerdi...

Araf: Cennet ile cehennem arasındaki yer. (kısaca)
Ada: Araf'tan önceki son durak.

fcu81;

Sorularının cevaplarnı bulursan artık zevk almazsın, Boşver, merak etmeye devam et. Böylesi senin için daha iyi. :)

Kıssadan hisse: Tüket, itaat et, öl.

Yüzyılın en kötü final sahnelerinden biriydi.Ancak bunun temel sebeplerinden biri sadece soruların yanıtlanamamış olması değil, yapımcıların sürekli avazı çıktığı kadar " herşey bilimsel şekilde açıklanacak yok araf maraf" gibi söylemlerini yemeleridir.Açıkcası farklı bişey yapmaları da beklenemezdi.Çünkü neredeyse ilk sezondan sonra herşeyi, dizinin fanatiklerinin teorilerini okuyarak onlara göre yaptılar.Ve en sonunda herşeyi açıklayacaklarını söylerken de dizinin ilk bölümünü açıp,izleyip oraya bağladılar.
Yok yok olmamış son bölüm.
Bununla beraber biz diziyi sadece final bölümüne göre yargılamak, yapılabilecek en saçma şeylerden biridir.Aslolan tüm bu süreçte damakta bıraktığı tatdır.Ki bu tat oldukça güzeldir.

29 Mart 2009'da aşağıdakileri yazmışım. (9. Sayfa)
Spoiler Spoiler/Ayrıntı İçerik:

spoiler

güzel bi finaldi, bilim-kurgu kısmı herzaman sürükleyici olduysa da ben hep daha çok dramalarını sevdim. Genel olarak soruları cevapladılar, bir çok ayrıntı kaldı ama güzelliği de burdaydı.

"what have done is done"

spoiler

@A_Geyik, çoğunu bilememişsin işte kıvırma. :D :D

Ben size asıl neler olduğunu anlatayım. (uyarı: biraz argo içeriyor)

spoiler

güzel bi finaldi, bilim-kurgu kısmı herzaman sürükleyici olduysa da ben hep daha çok dramalarını sevdim. Genel olarak soruları cevapladılar, bir çok ayrıntı kaldı ama güzelliği de burdaydı.

"what have done is done"

spoiler

Pasaman;

Cümleten geçmiş olsun diyorum :)

Saldım çayıra mevlam kayıra..

Capri bu yazdıkların sanamı ait yoksa biyerden alıntı mı yaptın? Sana aitse sopayla kovala beni.

Capri bu yazdıkların sanamı ait yoksa biyerden alıntı mı yaptın? Sana aitse sopayla kovala beni.

Mumi kaptım sopamı gir içeri :D

414020081219093501940.jpg

jack kadar gözü kara bir omurga cerrahım olsa ne olurdu :)) jack favori karakterimdi keşke bitmeseydi

Lost dizisini izleyenler sevenler sevmeyenler..

Mrb arkadaşlar lost dizisini izleyenler varsa dizinin ana konusunu çözemedim adanın gizemli güçlerini anladım adayla normal dünya arasındaki geçişleride anladım ama oradaki araştırma yapanları araştırma yapanların peşindeki adamları baya bi karısık kafa patlatmak gerekiyor ben genel olarak çok güzel buldum ama ilk 3 sezondan sonra çok karısık buldum o kadar karısıkkı bazı yereri tat vermiyor.Bide adadaki favori adamım sayid.

Üst Alt