Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

LOST / Dizi

Spoiler Spoiler/Ayrıntı İçerik:

Sezon 6: Bölüm 4

Ben seyrediyorum ama iyice saçmalamışlar bence. Herşey arap saçına döndü :)) Özellikle ilk sezonlarda ne olacak acaba diye meraklandığım için günde arka arkaya 3-4 bölüm izlerdim. Açıkçası şimdi eski heyecanımı kaybettim :)

Sezon 6: Bölüm 6

Jacob ve Siyah (Sahte Locke ya da Bs diyebiliriz.) Sizce hangisi iyi, hangisi kötü?

Lostu bitirdıkten sonra hayatımda büyük bi boşluk oldu ..mükemmel ötesi bi dizi kesimlikle tavsıye edıyorum..ve orjınalı ızlenmelı turkce dublajı ıhrenccc cünkü..

Bitirdikten sonra derken? Lost henüz bitmedi ki.

İleriki bölümlerde tahminimce olacaklar:

Sawyer ve Charlotte bir lokantada yemek yerken karşımıza çıkacaklar, muhtemelen Sawyer dolandırmaya çalışacak.

Miles, Dharma'da olduğu gibi Sawyer ile beraber çalışacak. Miles polis olmuş olabilir.

Sayid'i geçmişte gördüğümüz gibi yine bir golf sahasında görebiliriz.

Charlie ve Desmond bir trafik kazası sonucu tanışacaklar, tahminimce Des Charlie yolda yürürken ona çarpacak. Ambulans gelecek ve içinden Jack çıkacak.

Widmore, Faraday, Eloise ve Desmond'u bir aradayken göreceğiz.

Hurley, Libby ile yemek yerken karşımıza çıkacaklar ve yakınlaşmaya başlayacaklar.

Adada tahminimce olacaklar:

Charles Widmore adaya gelecek. BS ile buluşacaklar.

Sawyer'ı eskiden olduğu gibi yine bir kafesin içinde göreceğiz.

Hurley Micheal'ın ya kendisini ya da hayaletini görecek.

Desmond da adaya dönecek.

Bs'nin Jacob haricinde başka bir düşmanının da olduğunu göreceğiz.

Black Rock gemisinin adaya nasıl geldiğini göreceğiz. Muhtemelen olay 1800'lü yıllarda geçecek.

Fiyuuuuvvv...;) A.Geyik şu sayısal numaralarınıda bi ara verseniz hocam..:D

Vay be nasıl bilmişim ama... :) Yazdıklarımdan henüz olmayanlar ileriki bölümlerde olacak. Çok iyi analiz etmişim demekki, umarım yazdığım tarih dikkate alınır da ünlü olurum. :)

Şuan 6X09'u izledim ama yorum yapacak durumda değilim malesef.

İleride Bs ve Jacop'un annesini de görebiliriz. Hatta anneleri aynı kişi de olabilir.

Az önce 6X11'i izledim. 9-10-11. Bölümler çok iyiydi. Bundan sonraki bölümler daha heyecanlı olacak gibi. 6X12 Hurley'le ilgili olacak sanırım.

6.sezonun 1. bölümünü izledim az kaldı çok seviyorum lost u
finaldeyim.. bunu yazan nasılbir hayal gücüne sahip hayret bişey.

Jack denizaltıyı patlatacak ve çok fazla ölüm olacak.

Sun ve Sayid ölecek.

Jacob ve annesini izleyeceğiz.

Siyah dumanın nasıl oluştuğunu öğreneceğiz.

Olay bence sonuçta Adem ve Havva'ya bağlanacak. Jacob ve siyah dumanın adaya nasıl geldiğini öğreneceğiz.

Tahminim bence adaya denizaltı ile gelinmiyor. Bir şekilde adaya geliniyor ve yakın bir bölgede gelenler denizaltına transfer ediliyor.

İleride zaman çarkını bir kez daha göreceğiz sanırım.

Sezon 6: Bölüm 13

Evet, son 5 bölüm kaldı. Yani yaklaşık son 210 dakika, bu da eder 3 buçuk saat.

14. Bölüm 4 Mayıs 2010'da yayınlanacakmış. Bir hafta daha bekleyeceğiz.

Jack denizaltıyı patlatacak demiştim. Bunu bilememişim, Jack patlatmadı. :)

Uuuuuu diyorum...
14 Nisan 2010'da aşağıdakileri yazmışım ve 15. bölüm bugün yayınlandı...

Jack denizaltıyı patlatacak ve çok fazla ölüm olacak.

Sun ve Sayid ölecek.

Jacob ve annesini izleyeceğiz.

Siyah dumanın nasıl oluştuğunu öğreneceğiz.

Olay bence sonuçta Adem ve Havva'ya bağlanacak. Jacob ve siyah dumanın adaya nasıl geldiğini öğreneceğiz.

Daha önce de şunu demişim.

İleride Bs ve Jacop'un annesini de görebiliriz. Hatta anneleri aynı kişi de olabilir.

15. Bölüm şimdiye kadar gelmiş geçmiş en iyi bölümdü.

Harikaydı cidden düğümler çözülüyor artık :) Jacop 'da da bir numara yokmuş hee:D

İkizlerin üvey annelerinin dediği gibi; her cevap yeni bir soru doğuracaktır... 6 Sezondur büyük ilgiyle izlenen Lost önümüzdeki hafta bitiyor. Bir değişiklik olmazsa final 2 bölüm şeklinde olacak.

Lost'u hiç izlememiş ve hiç ilgisi olmayanlar için 6. Sezon 15. bölümü izlemelerini önerebilirim. Sanki Lost'un ilk bölümü gibiydi. Sinema tadında olmuş sanki...

HERŞEY BAŞLANGIÇTA SON BULUR. İlk bölümde izlediklerimiz sence herseyin başlangıcımıydı. Aslında 15. bölümde başlıyor herşey belki de.

Misal; 25 yaşımdayken hiç tanımadığım biri hayatıma giriş yapsa ve bundan sonraki hayatıma eşlik etse anlayamaz mı beni? Çok derin bir konu da şuan anlatamayacağım sanırım. :) Eğer vaktin varsa bu başlıktaki eski ve tüm yazılarımı bir oku derim ben.

Lost felsefesini anladıktan sonra da bölümleri sırasıyla takip etmenin bir anlamı kalmıyor aslında.

Haftaya ne olacağını söyleyemem malesef, final artık...

aŞAĞIDAKİ YAZI SANA AİT DEĞİL Mİ YAW?
a.geyik müneccimmisin kardeşim yoksa senaristlerle bağlantınmı var :D ne yazdıysan çıktı valla.yeni bölümü az önce izledim siyah duman yaptı yapacağını belliydi ama böyle olacağı . bikaç bölüm kaldı hala anlayamadığımız bisürü şey var.eğer doğru düzgün bağlayamazlarsa sonunu çok fena söveceğim ben bunlara :D o kadar izlediğimiz boşa gitmez inş.

Lost'un finali yayınlanmış.. E nerdesiniz Lost'cular?..:) Merak ediyorum neymiş o adanın sırrı? Bilgi verseniz bizede..:)

Mükemmel bir final olmuş, Lost (bu saatten sonra) anlatılmaz, izlenir.

Lost'un finali yayınlanmış.. E nerdesiniz Lost'cular?..:) Merak ediyorum neymiş o adanın sırrı? Bilgi verseniz bizede..:)
Öyle hazıra konmak yok. :p Biz altı sene izledik de sonuna vakıf olduk. :p

Ama istersen finali için çeşitli yorumları alıntılayabilirim:

Bir fikir vermiştir artık. :p

Not:

Üst Alt