Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Mesleğim, Takı Tasarımlarım

*Sevgili*

Aktif Üye
Konular
69
Reaksiyonlar
20
Merhabalar
Takılarım hakkında soru soran, görmek isteyen arkadaşlar oluyor. Ben de Bir kaç tasarımımı sergileyeyim dedim. Malum kış aylarındayız ve kışa en çok yakışan şey de kar taneleridir değil mi:) Benim burada hasretini çektiğim şey yani.
O halde Kar Taneleri ile başlayalım 😉😊

Gm3oz2.jpg

Eline sağlık cnm çok güzel yapmışın

Elinize sağlık çok güzel görünüyorlar. :)

Teşekkürler @selda* Pek ahım şahım şeyler değil :) Genellikle düşük fiyata satabileceğim, fazla işçilik olmayan, düz modeller yapıyorum.

Ve bu da Yazdan kalma ben :)

Fotoğraflar biraz büyük. Küçültme yapıyorum ama, üzerinde oynama yapınca fotoğrafın kalitesi bozuluyor. Bu yüzden olduğu gibi ekliyorum

nQEQYM.jpg

Son düzenleme:
Daha ne olsun kişiliğin gibi rengarenk cıvıl cıvıl:)

Hepside çok güzel ,eline yüreğine emeğine sağlık

Serafim, teşekkür ederim. Erkeklerin de ilgilenmesi ve yorum yapması güzel :) Sana daha önce biraz gücenmiştim ama, önemli değil. Anladığım kadarıyla iyi niyetli ve biraz da çocuk ruhlusun. Bazıları gibi içten pazarlıklı, fesat değilsin en azından. Bu centilmenliğin için tekrar teşekkürler :)

Serafim, teşekkür ederim. Erkeklerin de ilgilenmesi ve yorum yapması güzel :) Sana daha önce biraz gücenmiştim ama, önemli değil. Anladığım kadarıyla iyi niyetli, biraz çocuk ruhlusun. Bazıları gibi içten pazarlıklı, fesat değilsin en azından. Bu centilmenliğin için tekrar teşekkürler :)

Daha önce seni gücendirecek bir şey söylemişsem cidden özür dilerim . Kimseyi kırmak istemem .

Ben uzun yıllar önce 1 yıl kadar takı tasarımı yapıyordum ama daha çok çelik parçalar kullanıyordum .

Senin yaptıkların göze hoş geliyor . Farklı şeyler denemişsin tebrik ederim .

Çocuk ruhlumuyum bilmiyorum ama biraz dengesiz olduğumu itiraf edebilirim bazen sağım solum belli olmuyor

Ama asla kimseyi üzmek gibi bir niyetim yok .

Bu arada takı tasarımı çok zevkli bir iştir , kendine yakışır güzel bir iş seçmişsin .Akıllı biri olduğunu düşünüyorum .

Çok teşekkürler :) Aslında benin gönlümde her zaman müzik ve dans var. Ama şartlar bunu gerektirdi. Yine de seviyorum, dediğin gibi zevkli ve her daim modası geçmeyecek bir iş. Müzik ve dans konusunda da hala girişimlerim devam ediyor. Başarırsam, bunu da sizlerle paylaşacağım :)

Çok teşekkürler :) Aslında benin gönlümde her zaman müzik ve dans var. Ama şartlar bunu gerektirdi. Yine de seviyorum, dediğin gibi zevkli ve her daim modası geçmeyecek bir iş. Müzik ve dans konusunda da hala girişimlerim devam ediyor. Başarırsam, bunu da sizlerle paylaşacağım :)

Müziği ve dnsı ben de çok severim . Çok güzel hobilerin var :rolleyes:

EMEĞİNİZE ,YÜREĞİNİZE SAĞLIK [FONT=sans-serif]seker kiz [/FONT]
[FONT=sans-serif][/FONT]
user-online.png

Rica ederim ne demek. Teşekkür ederim muhteşem yorumun için. Çok naziksin :) :) :)

Ben onu @SERAFİM için yazmıştım... :) Kızmana gerek yok... Seninkiler çok güzel ama benim tarzım değil. :) Daha avangard şeyleri takmayı tercih ediyorum. :) Şunun gibi...

elmas-kolye-1.jpg

Bu arada, daha önce belirtmiştim... Aynı mesajda 100 kez de dürtsen forum 1 kez uyarı veriyor. :) Yok isimden tasarım yaptıysan eline sağlık. :) Güzel olmuş. (Başparnak smileyi)

Şu ''Avangard'' takı zevkinden bir örnek verir miydin? merak ettim de :) :)

Serafim'e söylediğini biliyorum. Gözlerim bozuk ama o kadar değil, alıntını görebiliyorum :)

Takıyı gördüm ok. Güzel, tam sana yaraşır :) :) MeTePe yalnız o avangard'ı takınca sokaklarda dikkatli gez, götürmesinler :) :)

Evet @MeTePe taş, beton, demir... hepsine bayılıyorsun :) :)

Önceki paylaşımlarımdaki takılar elimde olan ufak tefek boncukları hafif tasarımlarla değerlendirmeye çalıştığım modeller. Aslında benim de tarzım değil pek o tür takılar. En son eklediğim tarzda daha ağır ve gösterişli modeller yapıyorum. Ama pahalıya malolduğu için sergide çok bekliyor maalesef.

Güzel olmuş bunun gibi özel tasarımlarınızı İnternet üzerinden satış yapsanız sayfaniz varsa.

mineuy10 Teşekkürler Minecim. İnternet sayfam yok şu an için. Ama ilerisi için kaliteli tasarımlar yapıp internet üzerinden satış yapmayı düşünüyorum. Şimdilik ancak sergime yetişebiliyorum.

beton, demir... hepsine bayılıyorsun :) :)

Yok! Beton, demir yok... :)

Ben şöyle aşağıdaki gibi şeyleri seviyorum... Doğrudan 1. dakikaya atlayabilirsin. Bu vesile ile Hindistan'ın dans divası Mahduri Dixit'in Devdas filmindeki muhteşen dansını da izlemiş olursun. :) Sen de izle SERAFİM.

Hııım bizim tasma kolye dediğimiz, boyna tam oturan modeller. Çok güzeller evet. Hint takıları çok güzel ama ağır, işlemeli, pahalı modellerdir. Bunlardan yapmaya kalksam herhalde bir tanesini bir senede zor satarım :)

Ben çinden bir kaç dolara alıyorum. :) :) :)

Mesela şu set 5 dolar... :)

HTB1xd_wOFXXXXX7aXXXq6xXFXXX1.jpg

Şunlar da 6 dolarmış... pahalı biraz.

HTB15qSzjHYI8KJjy0Faq6zAiVXaO.jpg

Üst Alt