Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Mesleğim, Takı Tasarımlarım

Sende mi @MeTePe :) O Çinlileri ben napiim şimdi. Bizim minnoşumuzu bile bağlamışlar kendilerine. Dükkanlarda 1-5 tl ye takı satılıyor. Hem Çin malları sağlığa zararlı. Kullanma sen onları. Ben sana daha güzellerini yaparım 😇😊

Hintlilerin müziğine, dansına, Çinlilerin ticaretine hayranım... :)

İnternetten bakıyorum, bizde mesela lamba 200TL'ye satılıyor. Çinlilere bakıyorum aynı lamba kargo dahil 4 dolara satılıyor. :)

Napiim şimdi? Gidip 200TL mi vereyim? SERAFİM bile hak verir bana bu konuda... :)

Evet haklısın, mesela benden alırsan aynı takıya en az 50 tl vermen gerekirdi. Ayrıca şu SERAFİM i rahatsız edip durma. Uyusun çocuk :) :) :)

SERAFİM in dişi ağrıyormuş... Buradan geçmiş olsun diyoruz kendisine.. :)

Tamam sustum!

Günün mahsulü :)

YQDzMD.jpg

hepside çok guzel ellerine saglık şeker kız...

Şu mankenin tişörtünü değiştir artık... Her gün aynı şey giyilmez ki canım..

Melike hanım merhaba tasarımlarınız çok güzel çalışmalarınızda başarılar ve kolaylıklar dilerim. satış yapıyor msunuz?

Merhaba. Teşekkür ederim. Beğenmenize sevindim. Evet, satış yapıyorum

Melike hanım size mesaj yazılamıyor profil sayfanıza bakar mısınız lütfen ziyaretçi mesajı

Tasarımların harika kardeşim ellerine kollarına hayal gücüne sağlık.. fiyat nedir

Teşekkür ederim. Fiyatlar ürüne göre değişiyor. Örneğin, yukarıdaki 25 tl, ancak satıldı :)

Hepsi çok güzel.Emeğinize sağlık.

Çok mersi canlarım :) Bu arada arkadaşlar, içinde bulunduğumuz şartlardan dolayı bir müddet evden çalışmak durumunda olacağım. Sipariş alabilirim :) Yeni yaptıklarımı da telefondan eklemek istiyorum ama bir türlü beceremedim :)

Kargo için adresi yazıyim kardeşim mesaj atarmisin özelden

g5Y3vx.jpg
c8d574eb59c.jpeg
a.jpegg[/IMG]

Son düzenleme:
Offf sonunda başardım :eek: Millet nasıl kullanıyor şu mobili anlamıyorum ki :confused:

Üst Alt