Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Mesleğim, Takı Tasarımlarım

Bilgi lütfen

Yeni taç modellerim :)

k6bvrbw.jpg
bu en üsteki in fiyatı ne acaba

3q59kx7.jpg

bh9jb58.jpg
fiyat bilgisi alabilirmiyim

Kristal boncuklu, İsim kolyelerim. Sipariş alınır 😊 bide bunun fiyatı ne kadar 2 li alsam ne kadara yaparsın

k1sdDs.jpg
fiyat bilgisi alabilir miyim lütfen çok güzelmiş bu isimli kolyeler belki 2 tane alırım

Artık Lokum kızım da tasarım işine el attı. Siparişler yağsın bakalım. Para lazım :)

k9vWw6.jpg

Maaşallah ona.. ama verdiğin asgari ücrete canı sıkılmış gibi durmuş biraz. :)

Maaşallah ona.. ama verdiğin asgari ücrete canı sıkılmış gibi durmuş biraz. :)

Lojman var, yemek var, daha ne istiyor. Üstelik çalışmıyor da yalnızca denetim memuru olarak görev yapıyor abisi :)

Erkek bilekliklerim nasıl olmuş MeTePe ? Birkaç sipariş ver de iş görüşmelerine gittiğinde etrafında iş insanları pervane olsun. İş teklifleri yağsın :)

Ben ne anlarım yahu bileklikten... kravat bile takmıyorum.

Üstünde Ayşe yazan püsküllü tespihi mi diyorsun? :confused:

Büyük ihtimalle kısırlaştırılmış kedicik öyle hissettim

Neden öyle hissettiniz? :)

@*Sevgili* Gerçekten erkek bilekliği mi bunlar?:) Erkekler deri tarzı bileklikleri daha çok seviyor, sanırım onların kamışı hazır satılıyor. kamışlarla örgü ya da metal aksesuarlarla süsleme yapabilirsin. Birde ipten örme, bileklikler çok moda.
https://www.youtube.com/watch?v=dhoZafiHS4o

Evet canım. erkek bileklik.

Geceye birer mahsul bırakalım. Evet, gecenin ürünleri erkek bileklik ve kolye 😊😇🥰

okMdGQ.jpg

okZR8e.jpg

Yeni erkek takılarım. Evet beyler, siparişleri göreyim 😇🥰😊

oOPP0S.jpg

Tespih yapmaktan vaz geçemedin bir türlü ama bunların imameleri biraz satanist işi olmuş. :)

Eline sağlık bu arada...

Tespih yapmaktan vaz geçemedin bir türlü ama bunların imameleri biraz satanist işi olmuş. :)

Eline sağlık bu arada...

Bu kadar çok tespih çekersen, her gördüğünü tespih sanırsın işte :) Müşterilerim arasında satanistler de vardır muhakkak. Onları da düşünmek zorundayım. Sonra bana kızıyorlar 'illere var da bize yoh mi' diyorlar :)

Çok mersi bu arada... :eek:

Üst Alt