Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Mesleğim, Takı Tasarımlarım

Bilge Baykuş. Halk arasındaki adıdır baykuşun. Zeki olduğu ve uğur getirdiği söylenir. Ben de baykuşları çok sevimli bulurum. Bunlar da benim bilge baykuş küpelerim :)

lSQKXD.jpg

Şu en üstteki siyahlı çok güzel olmuş emeğine sağlık , yapım videosu da varmı onun?

Sık çiçekli papatya taç, 15 tl. Toplu sipariş alıyorum :)

OsPb4I.jpg

*Sevgili* ben neden göremiyorum gönderdiğiniz fotoları sayfa bomboş gözüküyor çok merak ettim takılarınızı

[FONT=comic sans ms][SIZE=3]Bahar dalı halhal ve bileklik[/SIZE][/FONT]

td0LVc.jpg

HJoNdi.jpg

Bugünün mahsulleri, erkek kolyelerim :)

eZewwt.jpg

r93fAt.jpg

cRO68i.jpg

Uğur böceğim :)

iFWTeQ.jpg

[SIZE=3]Rengarenk,bileklik, halhal,kolye olarak kullanılabilecek takı modelim[/SIZE] :)

i8ZALh.jpg

[SIZE=3]Halhal, kolye, gözlük boncuğu[/SIZE]:)

lp2ErN.jpg

Bunlar olmamış... Tesbihe benziyor.

r93fAt.jpg

Bunlar olmamış... Tesbihe benziyor.

Ben de bir düzine sipariş verdin sanıp sevinmiştim :(

Maalesef siz erkekler böyle tesbihimsi takıları seviyorsunuz. Hep bunlardan takıyorsunuz. Yukarıdaki sarı takıları görünce ''bunu takarsam millet bana ne der yeaa'' diye sırıtıyorsunuz :):)

Ben takı takmıyorum... Boynuma altın zincir olsa neyse... :)

Senin bir güzel bakıma ihtiyacın var. Kendini benim ellerime bırak, tüm Hollywood peşine düşsün :) Ayrıca o kolyeler tesbihe benzemiyor. Fotolar yanıltıcı olabiliyor. Erkekte harika duruyor. Üzerinde görmeni tavsiye ederim :)

*Sevgili*....Ben takilari beqendim...bana iyi taşlardan kolye yaparmisin acaba ...ücreti önemli deqil ....

kolye çok qüzel olsun bu önemli ....😹😹😹

Eline sağlık cıvıl cıvıl olmuş çok güzel. 👏
Telin üstüne basit bi şekilde kurdele dolarsan teller saça takılmaz diye düşündüm.

Eline sağlık cıvıl cıvıl olmuş çok güzel. 👏
Telin üstüne basit bi şekilde kurdele dolarsan teller saça takılmaz diye düşündüm.

Teşekkür ederim :) Papatya yapımı zaten yeterince zaman alıyor.Bir de üzerine kurdele sarmaya kalkarsam hem maliyeti hem de işi artar. Bu yüzen batmayı engellemek için tel uçlarına yapıştırıcı sürüyorum

[SIZE=3]Yeni ponponlu küpe ve gözlük boncuğu modelim[/SIZE] :)

kYUhCs.jpg
kYUstt.jpg

[SIZE=3]Yusufcuk böcüklü, kristal kolyem[/SIZE] :)

kYUpVc.jpg
kYUDjR.jpg

Son düzenleme:
Kristal boncuklu, İsim kolyelerim. Sipariş alınır 😊

k1sdDs.jpg

Üst Alt