Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Mesleğim, Takı Tasarımlarım

:)

o03ZIb.jpg

o08Em0.jpg

UKR ukrayna mı oluyor?

Yanılmıyorsam kısa adı UA.

*Sevgili* bi satış yerim olsaydı alırdım düzine düzine. Şuanda bileğimde kaplan gözü, ametis, yosunlu akik var bu ay birde martenicka taktım malesef çok dolu bir bilek sevmiyorum🤷

Çok beğenilen Ukrayna ve papatya bileklik siparişlerim hazır :)

RZiL4x.jpg

[FONT=Verdana]Melike abla selam, emeklerine sağlık. Şöyle bana gidecek bir kolyen ve bilekliğin var mı? Son modellerin fotosunu rica edebilir miyim?[/FONT]
[FONT=Verdana]

[/FONT]Teşekkür ederim Emrah'cığım. Maalesef ne boncuklarım ne de bu modeller kalmadı. Satın almak istersen sergime beklerim. Burası gösteri sayfam :)

Son düzenleme:
[FONT=Verdana]

[/FONT]Teşekkür ederim Emrah'cığım. Maalesef ne boncuklarım ne de bu modeller kalmadı. Satın almak istersen sergime beklerim. Burası gösteri sayfam :)
kıs gelmedımı antalyaya bız kombılerı harlıcaz artık
ne guzel olurdu sergını gezmek ama antalyada
hayırlı ısler basarılı sergıler ınsallah

kıs gelmedımı antalyaya bız kombılerı harlıcaz artık
ne guzel olurdu sergını gezmek ama antalyada
hayırlı ısler basarılı sergıler ınsallah

Sabah-akşam epey serinledi ama gündüz hala sıcak. Çok güzel, tam bir bahar havası var. Buyrun gelin, memnun olurum, Her zaman beklerim :)

İnstagram adresim: melike_güzellik_tac_ve_taki. Takip etmek, sipariş vermek isteyenleri beklerim arkadaşlar :) Burada yalnızca görselleri paylaşıyorum.

selam melike hanım. hımmmm çok güzel şeyler yapıyorsunuz gerçekten. madem öyle ben de şöyle bir şey sorayım yapıyor musunuz vesaire. deri ipli bilekliğim artık iyice eskidi. sizden bir tane satın almak isterim ama buna benzer olmalı. bir de ben wp dahil hiç bir sosyal medya uygulaması kullanmıyorum. buradan gönderebilirseniz almak isterim. eğer oluyor ise

sevgili melike,
haklısınız çarşıdaki avm'lerde dahi birçok farklı modeli var. ben sadece sizden satın almak istemiştim.
madem yapmıyorsunuz pekala, şansıma küstüm : )
bereketli ve bol kazançlar efenim :eek:

cok güzeller canım eline sağlık bol kazançların olsun

Artık takı işini bırakıp taç çiçeklerine ağırlık verdim. Bu sene neredeyse hiç takı yapmadım, uzun bir süre yapmayı da düşünmüyorum. Tasarım yapmak, incik boncuklarla uğraşmak çok hoşuma gitse de ortalık takıdan, ucuz Çin mallarından geçilmez olduğu için maliyeti yüksek olan el işçiliğine pek rağbet yok gibi görünüyor. Bu yüzden içinde bulunduğumuz ekonomik koşullardan dolayı da mecburen piyasada az bulunan ve bu yüzden de daha çok rağbet gören taç çiçeklerine yönelmeyi uygun buldum.

Bunlar da bugünün ürünleri :)

1z9jkux.png

Üst Alt