Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

ÖMSS başvuruları 20.02.2012 tarihinde başlatılacaktır

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
sertifika falan yok kursa gidiyorum
nurdan hanım kursa gidiyorsanız rica etsem konular ney kaynak ney paylaşırmısınız lütfen,bide sertifika yok yazmışınız ama modüler programda var okuyun..[SIZE=3] BELGELENDİRME
[/SIZE]
[SIZE=3][/SIZE][FONT=Arial,Arial][SIZE=3][FONT=Arial,Arial][SIZE=3]Programda, kursiyerlerin sahip olduğu yeterlikleri kazandırmaya yönelik eğitim ve öğretim verilir.
Belirlenen yeterliklere sahip olanlar sertifika almaya hak kazanır
[/SIZE][/FONT][/SIZE][/FONT]

Bu da demek oluyor ki haftaya klavuz açıklanıyor .

Herkese kolay gelsin

iyide kurs açılmayan yerler ne olcak nereye çalışcak ne yapcak kaynak ney al işte halk egitime vermişler girişimcilikti kültür mediniyet falan gibi konular var bu yeni giren derslermi ne oluyor bu dersler yenimi egitime girdi vardıda bizmi bilmiyorduk

Sonbahar, herkes senin benim gibi iyi niyetli değil ki açıklasınlar. Millet dua ediyordur. başvuru az olsun diye neden bilgileri paylaşsınlar. Gidip sormak lazım kurs veren yerlere.

bimere msj çekmekten başka çare yok napmamız gerektigini ögrenelim oradan başka çaremi var..

elazıg ve cıvarında hıc duymadım burda oyle bısey yok cok arastırdım ama burda ole bısey yok kurs felan.

cumali kardeşim malatya merkezde var ama ben ilçedeyim aynı senin malatyaya ne kadar uzaksan öyle mesafem var,merkezde kursa gitsen nerde kalcan nerde kış günü dolaşıp gelcen araba bekle 2 saat yol,ya varya bu devlet gerçekten çok acımasızca düşünüp engellileri yönlendiriyor kimbilir şimdi nekadar engelli arkadaşlarımız zorluk içinde kursa gidip geliyorlardır..

ya sertifika neyin nesi. kursa gidenlere sertifike mı verecekler

çok güzel bir uygulama tebrik ediyorum sahte raporların önune geçilecek belkide tercihlerde yapılır başka illere gşdebilecek engelliler tespit edilir
Nurdan bende senin gibi düşünüyorum büyük ihtimal sahte raporların önüne geçilecek ve gerçekten engellimi değil mi raporlara ve şahıslara bakılarak tekrar rapor istenilecek gibi geliyor bana büyük ihtimalde bu tahattüt olayı bir kurul tarafından gerçekleştirilecek tek kişi olmayacak ve sahte raporların önüne geçmiş olacaklar....

arkadaşlar dilerim epiniz atanırsınız rabbim yar ve yardımcınız olsun.

ömss kursuna gıdenler neden gordugu derslerı acıklamıyorkı :)

Matematik, Türkçe, sadece Türkiye coğrafyası, İnkilap tarihi bu dört ders haftada dört gün her ders 2,30 dk farklı herhangi bir ders yok ve kpss ayarında anlatılıyor....

ömss kursuna gıdenler neden gordugu derslerı acıklamıyorkı :)

matematik
türkçe
inkılap
coğrafya
vatandaşlık

dersleri verliyor ha birde kursa katılanlara kitapları ücretsiz verdiler
ben tüm gün kursta kalmıyorum bildiğim dersleri görmek sıkıcı oluyor. Eksik olduğum derslere katılıyorum sadece

bize kitap veren olmadı tam oturmadı bu kurslar yurt genelinde hala açılmayan yerler mevcut kayıtların devam ettiği yerler var sınava az kaldı nasıl olacak inşallah kargaşaya gelmez dicem ama dediğim gibi sınava az kaldı....

öğretmenlik le ilgili eğitimden sorular cıkmayacak mı?

1-ARKADAŞLAR BAŞVURULAR ÖNCE
Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı İl MüdürlükleriNE yapılacak diyor böyle bir müdürlük yokki acaba sosyal il müdürlüğü var valiliklerde orasımı?
2-her şehirde ömss kursu yok mesala gaziantep'te nasıl yol izlememiz gerekecek

keşke okumasaydım ne güzel ya taş atmadfan kolu yorulmadan işe girecekler

özürlü başvurusuna kimler girebilir

sayın arkadaşlar %46 epilepsiden raporum var (süreklidir) 38 yaşındayım 29 nisanda yapılacak özürlüler sınavına girmek istiyorum ilkokul mezunuyum sınava katılabilirmiyim katılabilirsem imtihanlamı yoksa kurayla mı bilgisi olan arkadaşlar bilgilendirirse memnun olurum

eygaylı arkadaşım okudun ne güzel senin elinde çalış kazan memur ol ama ilköğretim mezunlarının elinde değil tamamen şans keşke bizimde elimizde olsaydı

Mcaglar;

kardeşim inşallah dedigin gibi il ve ilçelerdeki sydv larında ön başvuru kabulu alırlar bizleri yormazlar illerde dolaşmaktan kurtuluruz..

;) Sahte raporların önüne geçmekmiş. inanıyor musunuz bu lafa? Sahte raporu veren kim yine devletin kurumu değil mi?

arkadaşlar benim tahminim sosyal hizmetlere yada sağlık il müdürlüklerine yönlendirilir orda raporları kontrol ederler onayı verirler belgede ömss girebilir die ek bi belge olur onla il ilçe ösym başvuru merkezlerine gidilir bence olacagı bu,sonrada yola devam ders çalış dur..allah yardımcımız olsun

Arkadaşlar herkese hayırlı olsun, hepinize başarılar diliyorum. Umarım herkes istediğine ulaşır, kendinize iyi bakın

tahmini toplam başvuru ne kadar olur.ne kadar yerleştirme olacak.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt