Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Omuriliğine pil taktıran var mı, deneyimlerinizi paylaşır mısınız?

Arkadaşlar konuyu açtım. Ama sonucu yazmamıştım. Pil takılali 2 yıl oldu. Ağrılardan birine % 100 çözüm oldu.Diger ağrılarda ise tam başarılı diyemem.Ama hic de işe yaramiyor değil. Yalnız titreşim cok oluyor. Ağrıyı ne kadar az hissedeyim dersen akımı o kadar acman gerekiyor. O da titreşimi artırıyor. Birinden birine katlanmak zorunda kaliyorsun. Ağrı kesici ilaçlar fayda etmediği için son çare taktırdım. Ama hiç yoktan iyi benim için. Yalnız bir detay var.Bu cihazı taktirdiktan sonra MR çekilemiyor. Bunu da düşününün.

Mrb,menis, bizde nörapatik ağrıdan dolayı bele ağrı pili taktirdik, 18 ay oldu iyiydik ama bu 19 gündür eski agrilarimz başladı frekansı artirsak da etki etmiyor ne yapsak bilemedik doktorumuzda Hatay'da değil artık, siz nerede hangi doktorda ameliyat oldunuz.pilin kayması veya etki etmemesi gibi durum oldu mu sizde de,

Eva merhaba ağrı pili nin faydası oldumu

Eva merhaba ağrı pili nin faydası oldumu Bilgi verebilir misin

Ağrı PİLİNDEN ne gibi faydaları oldu paylasabilinmi banada planlaniyor

Slm Eva ben parapleji 6 oldu contramal ve Lrika ikisinide son doz kullanıyorum pil planlandı bilmiyorum ne gibi faydaları var

Selam ağrı pili hasarlı bölgeye mi takılıyor

Selam aleyküm omurilik hazari aldım felç kaldım ağrım var çok ağrı pili nereye takılıyor Bilgi verin lütfen
Mehtikaan weziriazam

Selam pil ağrı bölgesinde ne gibi değişiklikler yapıyor titreyormu

Üst Alt