Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Omurilik Felçli olan kim var?

sevgili cnsngl
benim OF um 20 seneyi geçti C4-5 idi.
başlarda senin gibiydim. açılma neredeyse 5-6 sene devam etti sonra durdu.
2005 de kaza geçirmişsin sabret ammman egzersizleri ihmal etme.
şimdi kısa mesafeleri cihazsız ve birisine tutunup yürüyebiliyorum.
http://www.engelliler.biz/forum/viewtopic.php?t=8200
burayı oku.
sormak istediğin özel bi şey varsa mesaj at.
selamlar

17 ağustos depreminde göçükten çıktım L4_L5 yaralanma yürüyebiliyoum bütün ihtiyaçlarımı karşılayabiliyorum sağ ayağımda kısa yürüme cihazı var tabi bunun yanısıra başka çözümünde zorlandığım problemlerim var

HALUK DEDA

ARKADAŞLAR BEN HALUK DEDANIN TEDAVİSİNE İNANA BİRİYİM.YALNIZ BİZİM ÜLKEMİZDE İŞ YAPANLAR POTANSİYEL SAHTEKAR DAMGASI YİYOR.HALUK DEDANIN YILLARCA HASTASI OLAN TANIDIKLARIM VAR VE ÇOK MEMNUNLAR.
BİR DÖNEM STAR TV TOPA TUTTU ADAMI.HERŞEY BİR ANDA MUTLAKA OLMUYOR AMA YURT DIŞINDAKİ ÜLKELER BU DOKTORLARA SAHİP ÇIKARKEN BİZ ATIYORUZ.VE HEP GERİ KALIYORUZ.2 GÜN SONRA ADAMI YURT DIŞINA TRANSFER ETSELER DÖVÜNÜRÜZ.BENCE BÖYLE DOKTORLARIMIZA SAHİP ÇIKMALIYIZ.VE KEŞKE HALUK DEDAYLA SİTE ARACILIĞIYLA İLETİŞİME GEÇSEK

Re: HALUK DEDA

ozbekcan' Alıntı:
ARKADAŞLAR BEN HALUK DEDANIN TEDAVİSİNE İNANA BİRİYİM.YALNIZ BİZİM ÜLKEMİZDE İŞ YAPANLAR POTANSİYEL SAHTEKAR DAMGASI YİYOR.HALUK DEDANIN YILLARCA HASTASI OLAN TANIDIKLARIM VAR VE ÇOK MEMNUNLAR.
BİR DÖNEM STAR TV TOPA TUTTU ADAMI.HERŞEY BİR ANDA MUTLAKA OLMUYOR AMA YURT DIŞINDAKİ ÜLKELER BU DOKTORLARA SAHİP ÇIKARKEN BİZ ATIYORUZ.VE HEP GERİ KALIYORUZ.2 GÜN SONRA ADAMI YURT DIŞINA TRANSFER ETSELER DÖVÜNÜRÜZ.BENCE BÖYLE DOKTORLARIMIZA SAHİP ÇIKMALIYIZ.VE KEŞKE HALUK DEDAYLA SİTE ARACILIĞIYLA İLETİŞİME GEÇSEK

özbekcan haluk dedanın kim necidir ne iş yapar biraz açarsan iyi olur

kök hücre çalışmaları yapan bir beyin cerrahı ankara akay hastanesindeydi en son.bir dönem tv lerde çok çıkıyordu.tam bir iyileşme olmasada ilerlemeli tedavi uygulamaları var. daha fazla bilgi için sitesine bakabilirsiniz

ozbekcan' Alıntı:
kök hücre çalışmaları yapan bir beyin cerrahı ankara akay hastanesindeydi en son.bir dönem tv lerde çok çıkıyordu.tam bir iyileşme olmasada ilerlemeli tedavi uygulamaları var. daha fazla bilgi için sitesine bakabilirsiniz
hıı hatırladım hatta oNun tedavisine tanıdıklarımın komşusu olan birisi katılmıştı.Sonuç olumsuz çıkmıştı yane bi işe yaramıyomuş. allahtan ben gitmedim yani zaten dediğin gibi medyada adı dolandırıcı çıkmıştı.Ben inanmıyorum ona türkiyede şuan çalışmalar var ama tam anlamıyla bi sanuç çıkmadı ama 1-2 sene içinde gelişecektir

t11 t12 paraparezı sanırım sanslı gruptanım cunku hııssım normal kas gucum normal daha ıyı olmak umudu ıle arkadaslar aynı dılı konustugum arkadaslar :lol: :roll: :wink:

C-7 atesli silahla yaralandim (5 AGUSTOS 2001) beri tekerlekli sandalyedeyim,ehliyetim var(b) istedigim zaman cikip geziyorum fransada ikamet ediyorum senede iki defa Turkiyeye gidiyorum Afyonluyum.
sulo909@hotmail.com

selam arkadaşlar

T6, T7 Trafik kazası sonucu 01.03.2003 de omirilik felci oldum.ne yapalım bu halimize şükür.

SLM

ARKADAŞLAR 22,05,2004 TRFİK KAZASI SONUCU C-5,6 O.F HERYERİMDE HİS VAR. ALLAHc.c HEPİMİZİN YARDIMCISI OLSUN UMUTLU VE MUTLU KALIN.

birumudumvarhala' Alıntı:
ARKADAŞLAR 22,05,2004 TRFİK KAZASI SONUCU C-5,6 O.F HERYERİMDE HİS VAR. ALLAHc.c HEPİMİZİN YARDIMCISI OLSUN UMUTLU VE MUTLU KALIN.
geçmiş olsun arkadaşım peki yürüyebiliyormusun hangi seviyedesin bende de his var ama !

SLM

HAYIR YÜRÜYEMİYORUM AMA AZDA OLSA AYAKLARIMI VE AYAK PARMAKLARIMI OYNATIYORUM SEVİYEMİ YAZMIŞTIM C-5,6

Merhabalar.
1990 yılı Şubat ayından beri ateşli silah yaralanması nedeniyle tam kesi olarak T5 - T6 parapleji.

t7 parapleji. 2002 temmuz vazife malülü emekli polis memuru.

EVET OTURAN BOGA KATILIYORUM ABİ BİZİ AYDINLAT TIGIN İCİN COK SAGOL

evet arkadaslar bente t11 t 12 vertable kırıgı omurılk felcıyım

L1-L2 AMA TAM KESİ DEĞİL VE HİS,DUYU,HAREKET VS HERŞEY VAR AMA BANA PARAPRAZZİ DEDİLER O NASIL OLUYOR BİLEN VARMI?

geç de olsa ben de yazayım T4 :)

sırttan T7 de dediler ama garip işte

parapleji

bende paraplejiyim tüm kader arkadaşrıma sabırlar dilerim allah hepimizin yardımcısı olsun

şimdilik benden çömezi yok sanırım.. :mrgreen:

29/11/2005 02:00 civarı

T12 parapleji

Üst Alt