Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Psikoz olmasına rağmen evlenen veya evlenmeyi düşünen var mı?

perseküsyon

Xeplionun en büyük yan etkisi tamamen cinsiyetsiz yapıyor.
Bu şekilde iken evlenmeniz mümkün degil. Duygu olarakta aynı şekilde.

O yüzden belli bir süre ilaca tahammül edip. Atak bitince ilacı bırakmayı tercih ediyorum.

Açıkçası çok yan etkisi var. Buda en büyük yan etkisinden doktorun dediğine göre çözümü var ama şimdilik dursun ilerde bakarız çaresine dedi.

xdedahii

Evliyken de clonex 600 mg kullanıyordum ama cinsel olarak herhangi bir sorun yaşamadım. Bu durum psikolojiyle de alakalı

perseküsyon

siz evli miydiniz? aslında sorum iktidarsızlık konusu ile ilgili olacaktı ama interrnetten örğendim

EVLİLİĞİ düşünmekten öteye gidemiyoruz. NEDENSE.
Hastalanmadan önceleri çok talibim vardı Şimdi ben istiyorum ama nasibimi bulamıyorum?

Xeplion ve fulsac kullanınca böyle sıfır hiç yok. 6-7 aydır kullanıyorum. Tamamen bitirdi.

Karşı cinse birşeyde hissetmiyorum. Böyle bir yan etkisi var.
Tamamen nötr durumdayım.

Eski duygularımı bildiğim için ve ilerde evlilik düşündüğüm için ilacı değiştirmek yada bırakma tarafındayım

Ama asıl neden bu degil kendi işlerimi göremeyecek kadar halsizlik yapıyor.

Ben evlenmek istiyorum cocuklarim olsun istiyorum ortalikta küçük ali osmanlar gezsin istiom emekleyen varliklar cok sirinler

Bu hastalık evlilik için gerçekten engel mi değil mi asıl merakım bu evlenenleri görmek umut verici oluyor

selinpelin

Yazınızı çok geç gördüm. Mesela eşim Hasan işyerinde çay dağıtmıyor mu? Deyince eşim işyerindeki hasanı nerden biliyor diye düşünüp senaryo kuruyorum. Ya da arkadaş beni eve bırakırken evin önünde arabada muhabbet edip bizim apartmana bakınca senaryolar aklıma geliyor. Hakimin önüne çıksam eşim beni gerçekten aldatsa inandıramam.

günümüz sağlıklı insanların da evlilikleri kısa süreli geçici psikoz olmasakta bitiyor merak etmeyin. cinselik çok önemli ilaçlar olumsuz etkiliyor bende de psikoz var 6yıl sürdü evlilik bitiyor ama evliliğe engel değil cinselliği de bahane edip ayrılmak isteye bilirler

Üst Alt