Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Sevmeyi unuttum...

Xb6lz7.jpg
[/url][/IMG]

Artık köydeki deyimle ‘tapikleme’ vaktiydi. Dudaklarımdan mırıldanarak şu sözler çıkmıştı: ‘İyi geceler kalp atışlarımı hızlandıran, düşündüğümde dünyayı unutturan, beni gerçek sevgiye ulaştıran biricik meleğim.’! Köydeki ilk gecemde hatırladığım son cümle buydu! Sonrasında ise uyumuşum sevgili günlüğüm...

Zümrüt' ümü ardımda bırakmanın zorluğu hepsinden zor gelmişti. Sanki dünyayı sırtıma vermişlerdi de al git demişlerdi. Öylesine zordu ki onun olduğu yerlerden uzaklaşmak... Sık sık yüzüklü kolyeyi çıkararak öpüyordum. Ellerinin değdiği yere dudaklarımın değmesi bir nevi içimi tatmin ediyordu...

r04q3N.jpg
[/url][/IMG]

#alıntı: Kimseyi, hiçbir şeyi hayatının merkezi haline getirme ve odaklanma! Şunun sakın unutma:iyinin iyisi her zaman vardır: insanın her zaman için daha mutlu olacağı daha çok isteyeceği şeyler vardır...

İnsanoğlu hiçbir şeyi unutmasa da zamanla alışıyordu. Zaten; hayatın bu gerçeği ve akışı olmamış olsa, mümkün değil dünya üstünde tek bir canlı insan kalmazdı. Herkes bir şekilde hayatına son verirdi... ❣ •
•

Hayatıma Doğan Güneş 1. Cilt Kısa Özet
Hayatınızda öyle bir an gelir ki, tüm ümitlerinizi yitirdiğinizi, kırık dökük bir gemi ile karanlık bir limanda debelendiğinizi hissedersiniz. İşte o annda hiç beklenmedik bir şey olur. Karşınıza öyle biri çıkar ki sanki her şey yeniden başlar, yaşama dört elle sarılırsınız.

Geminiz kırık dökük bile olsa yanınızda sevdiğiniz olduktan sonra en azgın fırtınaları, en karanlık okyanusları aşabileceğinize yeniden inanırsınız.

Çünkü güneşiniz hep yanınızdadır...

Türk istihbaratının göz bebeği Özgür, ekibiyle pek çok operasyonu başarıyla bitirmiştir. Ancak Özgür'e verilen son görev ölüm görevidir.
Ülke için gitgide tehlike haline gelen "Gölgeler İmparatorluğu"nu çökertme görevi ona ve ekibine verilir. Özgür, bu çok zor görevde yıllar önce küstüğü aşka Mine'ye âşık olarak son verecektir.

Mine, çok değişik bir psikolojisi olan ve tek yakın arkadaşı Hacer'den başka kimseyle görüşmeyen biridir. Özgür bu zorlu görevde "Kara Melek" adlı Zeynep ve Zeynep'in sağ kolu Yeliz'den de yardım ister.
Yüzünü kedi kod adlı sevgilisi Gizem'den başkasının görmediği Baron'u ve örgütünü çökertmek olan Özgür, inanılmaz bir mücadeleye girişecek ve 2 çok tehlikeli ve çok güzel kadınla ( Mudamir ve Kedi) ile de mücadele etmek zorunda kalacaktır.

Özgür tüm engelleri yenebilecek mi, deniz gözlü Mine'sine kavuşabilecek mi?

Günaydın yeryüzünün biricik güneşi, benim dünyam senin gözlerinle aydınlanıyor; gözlerindeki güneşin doğmasıyla başlıyor...

Seninle konuştuğum her anın saniyesini bile hesaplıyorum. Çünkü yolun yarısına gelmiş bir ömrün, en mutlu zamanları olarak kalbimin kayıtlarına geçiyor.

Sevgiye aç, içinde sonsuz bir boşluk olan yüreğimi ancak onun sevgi ve aşk dolu bedenine sarıldığımda dindirebilirim.

Sensizlikte kaybolmuştum denizin ortasında,
Bir yürek çekti beni mutluluk kapısına...

Sensin doğan en güzel güneş
Senden oldu bana harika bir eş
Güzeli görünce karşısında olursun ateş
Sensin yeryüzünde batmayan güneş

Yalnızlık... Yalnızlık... Yalnızlık... İnsanoğlu mutluluğa erişemeyince durumu bundan ibaret oluyordu.

c85o6fr.jpg
[/url][/IMG]
Nicelerinizi; okumaya ve yazmaya, hayalimdeki kitap sayısını tamamlarım inşAllah. :)

Üst Alt