Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Sürekli iş göremezlik maaşınız ne kadar sürede bağlandı?

Arkadaşlar artık sona doğru geliyorum galiba müfettişin işi bitti.Rehberlik ve teftiş kurulu başkanlığını aradım raporun şu anda okunmada 1 hafta içinde evraklarını bağlı olduğun sgk'ya gönderecez dediler.Peki buradaki bağlı olduğum sgk da neler olacak maaş bağlanırmı hemen?

benimde raporum ankaradan çıktı oranı telefon ile bildirdiler izmir sgk müfettiş seninle görüşecek dedi ankara dan geleli 3 ay olmuş fakat hala müfettiş gördüğüm yok.. bu müfettişlere ulaşma durumu hızlandırma olanağı varmı acaba

Selamün aleyküm
herkese geçmiş olsun
TUNA;
sen son son aşamaya gelmişsin
evrakların bağlı olduğun sgk ya gelir sonra ordan emeklilik bölümüne gider.emeklilik bölümü maaş bağlar.
önümüzdeki ay maaş gününde de ilk maaşını alırsın inşallah.ben ayın 19 unda alıyorum.farklı alanlarda var tabi.

Bende 11/11/2015 mufettise ifade verdim surec daha ne kadar surer

Benim sorum şu ben 01.10.2014 tarihinde iş kazası geçirdim isveren ssk ya 15 ekim olarak bildirmis elimde adli polis iş kazasi raporum oldugu halde sskya gittim duzelttiler isveren ceza yedi ve ben bu kazadan ameliyat oldum greft ameliyati leğen kemiğimden kemik alınıp sağ ayak tarak bölgesine vida ile tutturuldu vida omurluk isyerini mahkemeye verdim suan mahkemedeyiz 14.11.2015 kurul heyete girdim ssk gonderdi...23.11.2015 mahkeme gunumuz ilk mahkemeye cikcaz avukatimda var sonuc ne olur doktorum ayakta duramazsin ve calisamazsin dedi onu gectim kimse ise almiyo bu sekilde

7/4/2006is kazası. 9/1/2015.SGK iş gormezlik dilekçe verdim.11/11/2015 müfettiş ifademi verdim.bugünde sgkyi aradım mufettise ulaştım işyeri ile yazışmalar 1hafta kadar biter dedi.dosyanı bu hafta ankaraya gondericem ordanda sgkya yazı gelir dedi daha ne kadar sürer bu

09/11/2015'te evraklarım okuma komisyonuna müfettiş bayram çelik'e gitmişti.bugün evrak takipten baktım cumhuriyet başsavcılığından bilgi belge talep edildi yazıyor acaba bi sorunmu vardır? kaç güne dosyalarım gelir çok sabırsızlanıyorum.

1/12/2015 bugünde rehberlik ve teftiş okumaya gitmiş benim dosyada sanırım az zaman kaldı maaş bağlanması

Tuna kardeş bekliyoruz aynı durumlar okuma komisyonunda dosyalarimiz daha az kaldı sanırım....

Hüseyin (arsalan01)kardeş,bu okuma komisyonundan ne zamanda çıkar bir bilgin varmı?

Benim dosya hala okuma komisyonunda [FONT=sans-serif]09/11/2015'te girdi hala sonuç yok.Evrak takipte savcılıktan bilgi belge talep edildi yazıyor sıkıntı var heralde.[/FONT]

1/12/2015 te benimde okuma komisyonuna gitmiş az kaldı sanırım ikimizinde...tuna kardeş

Benim evrak okuma komisyonundan sonra,önce REHBERLİK VE TEFTİŞ ANKARA GRUP BAŞKANLIĞI GİDEN EVRAK SERVİSİNE sonra da
[FONT=Verdana]REHBERLİK VE TEFTİŞ ANKARA GRUP BAŞKANLIĞI YAZIŞMA SERVİSİNE gitmiş sanırım işin sonuna geldim.Bundan sonra ne olur bilen varmı?[/FONT]​

Merhaba
Aşağıdaki duruma göre maaş ne zaman bağlanır bilen yardımcı olacak olan var mı?

1 29.05.2015 İSTANBUL SGİM BAĞCILAR SGM DESTEK HİZMETLERİ (GİDEN EVRAK) SERVİSİ-3 ELDEN SEVK EDİLMEK ÜZERE İŞLENDİ
2 29.05.2015 İSTANBUL SGİM BAĞCILAR SGM DESTEK HİZMETLERİ (GİDEN EVRAK) SERVİSİ-3
3 01.06.2015 İSTANBUL SGİM CİBALİ SSGM DESTEK HİZMETLERİ SERVİSİ-2 (EVRAK SERVİSİ) ELDEN SEVK EDİLMEK ÜZERE İŞLENDİ & İADE KABUL EDİLDİ
4 01.06.2015 REHBERLİK VE TEFTİŞ İSTANBUL 2 NOLU GRUP BAŞKANLIĞI GELEN EVRAK SERVİSİNE ELDEN SEVK EDİLMEK ÜZERE İŞLENDİ
5 01.06.2015 REHBERLİK VE TEFTİŞ İSTANBUL 2 NOLU GRUP BAŞKANLIĞI GELEN EVRAK SERVİSİNE
6 10.06.2015 REHBERLİK VE TEFTİŞ İSTANBUL 2 NOLU GRUP BAŞKANLIĞI GELEN EVRAK SERVİSİNE ELDEN SEVK EDİLMEK ÜZERE İŞLENDİ
7 18.06.2015 REHBERLİK VE TEFTİŞ İSTANBUL 2 NOLU GRUP BAŞKANLIĞI GELEN EVRAK SERVİSİNE
8 13.07.2015 REHBERLİK VE TEFTİŞ MÜFETTİŞLİĞİ - RAMAZAN ÖZCAN ELDEN SEVK EDİLMEK ÜZERE İŞLENDİ
9 14.07.2015 REHBERLİK VE TEFTİŞ MÜFETTİŞLİĞİ - RAMAZAN ÖZCAN
10 24.11.2015 REHBERLİK VE TEFTİŞ ANKARA GRUP BAŞKANLIĞI GELEN EVRAK SERVİSİNE ELDEN SEVK EDİLMEK ÜZERE İŞLENDİ
11 24.11.2015 REHBERLİK VE TEFTİŞ ANKARA GRUP BAŞKANLIĞI GELEN EVRAK SERVİSİNE
12 03.12.2015 REHBERLİK VE TEFTİŞ ANKARA GRUP BAŞKANLIĞI İSTATİSTİK SERVİSİNE ELDEN SEVK EDİLMEK ÜZERE İŞLENDİ
13 03.12.2015 REHBERLİK VE TEFTİŞ ANKARA GRUP BAŞKANLIĞI İSTATİSTİK SERVİSİNE
14 04.12.2015 REHBERLİK VE TEFTİŞ MÜFETTİŞLİĞİ - MEHMET ÇETİN ELDEN SEVK EDİLMEK ÜZERE İŞLENDİ
15 04.12.2015 REHBERLİK VE TEFTİŞ MÜFETTİŞLİĞİ - MEHMET ÇETİN
16 08.12.2015 REHBERLİK VE TEFTİŞ ANKARA GRUP BAŞKANLIĞI GİDEN EVRAK SERVİSİNE ELDEN SEVK EDİLMEK ÜZERE İŞLENDİ
17 08.12.2015 REHBERLİK VE TEFTİŞ ANKARA GRUP BAŞKANLIĞI GİDEN EVRAK SERVİSİNE
18 09.12.2015 REHBERLİK VE TEFTİŞ ANKARA GRUP BAŞKANLIĞI YAZIŞMA SERVİSİNE ELDEN SEVK EDİLMEK ÜZERE İŞLENDİ
19 09.12.2015 REHBERLİK VE TEFTİŞ ANKARA GRUP BAŞKANLIĞI YAZIŞMA SERVİSİNE
20 10.12.2015 REHBERLİK VE TEFTİŞ ANKARA GRUP BAŞKANLIĞI GİDEN EVRAK SERVİSİNE ELDEN SEVK EDİLMEK ÜZERE İŞLENDİ
21 10.12.2015 REHBERLİK VE TEFTİŞ ANKARA GRUP BAŞKANLIĞI GİDEN EVRAK SERVİSİNE
22 11.12.2015 REHBERLİK VE TEFTİŞ İSTANBUL 2 NOLU GRUP BAŞKANLIĞI GELEN EVRAK SERVİSİNE Ö.KARGO İLE GÖN. ÜZERE İŞLENDİ(DAĞITIMLI)
23 11.12.2015 İSTANBUL SGİM BAĞCILAR SGM DESTEK HİZMETLERİ (GELEN EVRAK) SERVİSİ-2 Ö.KARGO İLE GÖN. ÜZERE İŞLENDİ(DAĞITIMLI)
24 EVRAK KAPANDI..

İzmir rehberlik ve teftiş grup başkanlığı ni aradım okuma komisyonundan işlemler bittiğini haftaya SGM gondericez dediler bekliyoruz sonucu...

Tuna kardeş bugün evrak takipte baktım dosya durumuna okuma komisyonu SGM evrak servisi yazıyordu.daha ne kadar kaldı maaş bağlanması...

16/12/2015 müfettiş raporu(kısa vadeli sigorta kollari-1) evrak takipte yazıyordu

TAAHHÜTSÜZ POSTA GELİŞ NUMARASI :
KONUSU : DİĞER
Sıra No Tarih Birim İşlem
1 03.08.2015 REHBERLİK VE TEFTİŞ ANKARA GRUP BAŞKANLIĞI GELEN EVRAK SERVİSİNE ELDEN SEVK EDİLMEK ÜZERE İŞLENDİ
2 03.08.2015 REHBERLİK VE TEFTİŞ ANKARA GRUP BAŞKANLIĞI GELEN EVRAK SERVİSİNE
3 14.08.2015 REHBERLİK VE TEFTİŞ ANKARA GRUP BAŞKANLIĞI GÖREV SERVİSİNE ELDEN SEVK EDİLMEK ÜZERE İŞLENDİ
4 14.08.2015 REHBERLİK VE TEFTİŞ ANKARA GRUP BAŞKANLIĞI GÖREV SERVİSİNE
5 24.08.2015 REHBERLİK VE TEFTİŞ MÜFETTİŞLİĞİ - SAVAŞ TUNCANA ELDEN SEVK EDİLMEK ÜZERE İŞLENDİ
6 24.08.2015 REHBERLİK VE TEFTİŞ MÜFETTİŞLİĞİ - SAVAŞ TUNCANA

Bende sizler gibiyim 03.11.2014 de müfettiş ifade verdim.daha ne kadar beklemem gerekiyor
Birde ben kaza geçirdiğimde 1.400 tl net maaş alıyordum.fakat işveren sigortalı asgari ücret üzerinde prim yatılıyor.Asgari ücreti bankadan cekiyordum geriye kalan parayıda elden veriyordu.Müfettiş ifademde bunlarıda belirtim.Müfettiş kazayı yaptığım da yanımda olan arkadasın da ifadesini aldı.O DA benim ifadelerimi doğrular nitelikte ifade vermiş acaba bu alacağım paraya etki edermi birde sizlerde işvereni mahkemeye verdiniz mi acaba.ben artık çalışamadıgından eskisi gibi işverende zor şartlarda hala çalıştırmaya kalmasından dolayı bende noterden iş feshi yapıp işyerinden ayrıldım.İşyerimde kendim ayrıldığım için sözde tazminat vermedi.Fakat ben sağlık nedeni ile ayrılmak zorunda kaldım çünkü iş kazası geçirdim.1 sene yakın raporlu kaldım sonra iş bası yaptım.işyerine defalarca kez söylememe rağmen beni montaj işine göndermeyin diye fakat onlar göndermeye devam etti ve bir süre sonra tekrar iş kazası geçirdim.yuksekten yüzüme kepenk parçası düşmesi sonucu ambulans ile tekrar hastaneye kaldırıldı bu da iş yerinin tüm engellemelerine rağmen iş kazası olarak geçti tutanaklara.ben de buna dayanarak noterden iş feshi yaptım ve şuan işsizlik maaşı ile geçiniyorum.Bu süreçte iş yeri ile mahkemelik olduk tazminat için onlar vermeme gayreti içinde bende alma gayreti içindeyim.Fakat güçlü olan onlar çünkü paraları ve çevreleri var.Beninde Allahtan başka güzel devletimin Hakimleri ve savcıları var.İnşallah herşey iyi geçer 2 çocuğumun geleceği parlak olur.biliyorum ki en fazla 5 yıl daha ayaklarım beni tasır.Sonrası yürüyemeyecek durumda koltuk degneyine muhtaç olacağız gibi.Allah hepimizin yardımcısı olsun

Bugün SGK hastaneye sevk işlemini yaptı....

SGK son durum tespiti için hastanede kontrol olup doktor lomber bel kırığı(L1-L2)kaza tarihinden sonra 3ay istirahat ve hafif işlerde çalışabilir ibaresi yazıp raporu heyete verdim 07/04/2006///17/07/2006hafif işlerde çalışır yazıp heyete sundum.SGK ya son durumu tespitini yazıp vereceklerini oran yazilmadi...

Galiba müfettiş raporunda oran yazılı SGK bana söylemedi.. Sadece son durum kaza tarihinden son durumunu bilmek istiyor...SGK...

Tuna kardeş son durum nedir?

.08.2015 REHBERLİK VE TEFTİŞ ANKARA GRUP BAŞKANLIĞI GELEN EVRAK SERVİSİNE ELDEN SEVK EDİLMEK ÜZERE İŞLENDİ
3 14.08.2015 REHBERLİK VE TEFTİŞ ANKARA GRUP BAŞKANLIĞI GÖREV SERVİSİNE ELDEN SEVK EDİLMEK ÜZERE İŞLENDİ
5 24.08.2015 REHBERLİK VE TEFTİŞ MÜFETTİŞLİĞİ - SAVAŞ TUNCANA ELDEN SEVK EDİLMEK ÜZERE İŞLENDİ
7 30.12.2015 REHBERLİK VE TEFTİŞ ANKARA GRUP BAŞKANLIĞI GELEN EVRAK SERVİSİNE ELDEN SEVK EDİLMEK ÜZERE İŞLENDİ
8 30.12.2015 REHBERLİK VE TEFTİŞ ANKARA GRUP BAŞKANLIĞI GELEN EVRAK SERVİSİNE
9 08.01.2016 REHBERLİK VE TEFTİŞ ANKARA GRUP BAŞKANLIĞI İSTATİSTİK SERVİSİNE ELDEN SEVK EDİLMEK ÜZERE İŞLENDİ
10 08.01.2016 REHBERLİK VE TEFTİŞ ANKARA GRUP BAŞKANLIĞI İSTATİSTİK SERVİSİNE
11 11.01.2016 REHBERLİK VE TEFTİŞ MÜFETTİŞLİĞİ - F. YILDIZ KOÇ ELDEN SEVK EDİLMEK ÜZERE İŞLENDİ
12 11.01.2016 REHBERLİK VE TEFTİŞ MÜFETTİŞLİĞİ - F. YILDIZ KOÇ

arkadaşlar benim son durumum bu galiba okuma komisyonuna gitmiş oabilirmi acaba bunlardan birsey anlayan varmı daha ne kadar beklerim acaba.bilgi verirseniz çok sevinirim

Benimde 1sene oldu sgkya

Mesut123 durum nedir senin maaş baglandimi

cumaliman

kardeş bağlı olduğun sgk ya gelmesi 1 aya yakın sürer benim geldi 20 gün önce hala maaş bağlanmadı ama eli kulağında galiba @Sinan37

Benim okuma komisyonundan geldi 14.01.2016ta.SGK hastaneye sevk kontrol gönderdi 24.01.2016 heyet raporunda İstanbul sağlık kurulu hesapliyacak mis oranı bu İstanbul sağlık kurulunun telefonunu bilen varmı???

Oran belli olacak dedi SGK bana mesut123 kardeş 2014teki heyet oranı %25ti.L1kompresyon kırığı faktörü ne bel kırığı platin takılı şuan aynı çıkar oran bakalım nezamana kadar sürer daha İstanbul SGK sağlık kurulu oranı verecek telefon numarasını bilen arkadaşlar varmı nasıl ulaşırız...

Bana ankara teftiş kurulunun numarasını bimer vermişti:) Bimere yaz bence.

Bu bimerle ilgisi yok ki?SGM istanbuldayim gelecek oranla maaş bağlanacak diyor çalışan

Birim İşlem
1 03.08.2015 REHBERLİK VE TEFTİŞ ANKARA GRUP BAŞKANLIĞI GELEN EVRAK SERVİSİNE ELDEN SEVK EDİLMEK ÜZERE İŞLENDİ
7 30.12.2015 REHBERLİK VE TEFTİŞ ANKARA GRUP BAŞKANLIĞI GELEN EVRAK SERVİSİNE ELDEN SEVK EDİLMEK ÜZERE İŞLENDİ
8 30.12.2015 REHBERLİK VE TEFTİŞ ANKARA GRUP BAŞKANLIĞI GELEN EVRAK SERVİSİNE
9 08.01.2016 REHBERLİK VE TEFTİŞ ANKARA GRUP BAŞKANLIĞI İSTATİSTİK SERVİSİNE ELDEN SEVK EDİLMEK ÜZERE İŞLENDİ
10 08.01.2016 REHBERLİK VE TEFTİŞ ANKARA GRUP BAŞKANLIĞI İSTATİSTİK SERVİSİNE
11 11.01.2016 REHBERLİK VE TEFTİŞ MÜFETTİŞLİĞİ - F. YILDIZ KOÇ ELDEN SEVK EDİLMEK ÜZERE İŞLENDİ
12 11.01.2016 REHBERLİK VE TEFTİŞ MÜFETTİŞLİĞİ - F. YILDIZ KOÇ
13 14.01.2016 REHBERLİK VE TEFTİŞ ANKARA GRUP BAŞKANLIĞI YAZIŞMA SERVİSİNE ELDEN SEVK EDİLMEK ÜZERE İŞLENDİ
14 14.01.2016 REHBERLİK VE TEFTİŞ ANKARA GRUP BAŞKANLIĞI YAZIŞMA SERVİSİNE
Benim son durumum bu galiba sona geldik diyebiliriz

Mesut 123 son durumun ne oldu kardeşim.Maaş baglandımı acaba bilgi verirseniz sevinirim.Benim son durumum yukarıda belirtilen gibi acaba daha çok bekleyecekmiyim acaba

Üst Alt