Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Türk Telekom engelliler için yeni bir tarife mi başlatıyor?

Bugün bende gidip Türk Telekoma Sosyal tarife talebinde buludum.Özürlü kimlik ve raporumu ibra ettim.Formu imzaladım.Anında cep telefonuma 30/5/2010 tarihinden itiaren sosyal tarifeye geçtiğimin mesajı geldi.Ayda 12.50 tl.3000 dakika aylık süre akşam 7 sabah 7 bedava....

Fatura kesim tarihi 28 nisan dı .. 28 inden sonra yapılan tarife değişikliklikleri mayıs değil 1 hazirandan gecerlidir.....faturalar 28 inden 28 ine hesaplanıyor bilgilerinize

bu tarifede nur hanım 0216dan 0212 aramak şehir içimidir şehirler arasımıdır bede bana dün geçtiniz dendi bu tarifeye acaba bende 1 ay bekliyimmi tarfifeden yararlanmak için

http://www.turktelekom.com.tr/telekom/tr/pdf/ucretlendirme_periyodlari.pdf

ŞEHİR İÇİ ÜZERİNDEN ÜCRETLENDİRİRLİYOR AYRICA 7 RAKAMLI 444 XX XX VE 3 RAKAMLI 11O 115 155 GİBİ ÖZEL SERVİS ARAMALARI BEDAVA DAKİKALRINIZA DAHİL DEĞİL.28 NİSAN DA TARİFENİZ DEĞİŞTİYSE 1 MAYISTAN İTİBAREN BEDAVA DAKİKALRDAN FAYDALABİLİR AYRICA 12.5 TL AYLIK PAKET ÜCRETİNDEN YARARLANABİLİRSİNİZ....

çok saçma bu sosyal tarife bari şehirler arası sabit bir fiyat olsaydı hiç olmasa birşeye benzeseydi şehir içi konuşmalar için hayata geçmem bu tarifeye.ayda 100 dk paketinden yaralanıyorum 100 dk sanki 15-- 20 dakika hemen bitiyor böyle kandırıyor tayyip'in özeleştirdiği telekom........ENGELİLER İÇİN SOSYAL TARİFEYİDE GİZLİ KAPAKLI YAPARGİBİ OLDU ZATEN 4441444 KAÇ SEFER ARADIM SEKRETER MAHSUS KEKELİYEREK KONUŞIYOR UZATMAK İÇİN KONUŞTUĞUMUZ HER KELİME ONLARA KAYNAK OLARAK AKTARILIYOR YA ONDAN.....

imQ,
100 dk paketiniz baya uygunmuş!
15 kuruş ve sabah 7 akşam 7 3000 dk diyor!
Benim gibi çok konuşanlar için Telekom baya uygun!
Özelleşmeseydi sen bu kadar çeşit tarife bulamazdın!
Özelleşen kurumlar kaliteleşir...

sadece sabit telefonlara mı bu kampanya avea telsim turkcel operatörlerine ait kampanya yok mu eğer varsa paylaşabilir misiniz?

bizim ev telefonu babamın üzerine ayrıca 4 yıldır ttnet abonesiyiz şimdi üzerime geçirebilirmiyiz ayrıca ttnet te bi sıkıntı olurmu

azizkanmaz;

ben sordum cuma günü geçebilirsiniz diyor şuna dikkat etti üzerinize modem falan varmı diye olmayınca geçebilirsiniz sorun olmaz dedi. ama babanla beraber gitmen gerekiyormuş o olmadan olmuyormuş

birde notebook taksitle almmışız 36 ay taksitle 6 taksit ödenmiş şimdiye kadar

azizkanmaz;

onu bilemem modemi bile sorguladıklarına göre notebook u es geçeceklerini sanmıyorum.

arkadaşlar bilgi doğruymuş 24 kasım 2010 da başlamış ve 31 12 2011 de bitecekmiş göme engelliler indirim kampanyası dediğinizde olacak

miremur sen galiba yanlış bilgilendirilmişsin ben müracat ettim ertesi gün tel açıp sordum bana geçtiniz dendi sosyal tarifeye 1 ay beklemek niye anlamadım

sosyal tarife türk telekom tarifesidir yani şu aylık 9.99 olan tarifedir bu telefon içindir ben internet için sordum oda sadece göme engellilere yapılıyor o tarifenin adıda görme engelliler indirimidir böyle söylersen ancak yardımcı olabiliyorlar yoksa olamıyorlar anlamadıkları için

Meraba, İzmir'de olup Narlıdere Telekom müdürlüğünde bu işlemi yapan bir arkadaş var mı? Varsa, bu tarife hakkında buradaki Telekom müdürlüğü bilgi sahibi mi veya hangi servise başvuralım? Teşekkürlerimle...

Arkadaşlar ben şimdiye kadar yanlış biliyordum.Türk Telekom'a yazdım ve cevabını sizlerle de paylaşmak istiyorum.
"[FONT=Arial]Bülent Bey İyi Günler, [/FONT] [FONT=Arial] Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim.[/FONT]
[FONT=Arial] İstanbul Avrupa yakasından Anadolu yakasını ya da Anadolu yakasından Avrupa yakasını aramak şehir içi görüşme ücreti ile ücretlendirilmektedir.[/FONT]
[FONT=Arial] Türk Telekom’a göstermiş olduğunuz ilginiz için firmamız adına teşekkür ederim.[/FONT]
[FONT=Arial] Saygılarımla. [/FONT]
[FONT=Arial] Müşteri İlişkileri Uzmanı"[/FONT]
[FONT=Arial]
[/FONT]

internet için engellilere indirim bekliyoruz

sadece müdürlükte mı yapılıyor yoksa herhangi bir bayısınden de yaptırılıyormu bılgısı olan paylaşabılırmı?

sadece müdürlüklerde yapılıyor sonra anlamadığım yukarda miremur arkadaş 1 ay bekleyeceğini söyledi burda bi yanlışlık var ben ayın 27sinde baş vurdum sosyal tarifeye az öncede tel açtım müdürlüğe şuan sosyal tarifeden faydalanbiliyorum

Değerli Müşterimiz,

29.04.2011 tarihi itibariyle 322xxxx708 numaralı telefon hattınızın tarife değişikliği talebi alınmıştır. 30.05.2011 tarihi itibariyle yeni tarifenizin avantajlarından faydalanmaya başlayacaksınız.

Tarifelerimiz, özel hizmetlerimiz ve kampanyalarımızı takip etmek için www.turktelekom.com.tr adresini ziyaret edebilir, ayrıca her türlü bilgi için 444 1 444 numaralı Türk Telekom Müşteri Hizmetleri'nden bize ulaşabilirsiniz.

Saygılarımızla.
Walera-Kadir kardeş bu benim mailime gelen mesaj.....yanlışlık varsa bende değil....

Tarife değişikliği yapan aboneler değişiklikten önceki tarifenin hesap kesim tarhinden sonra yeni tarifeyi fiilen kullanmaya başlamış olacaklar. 1 ay sonra demelerinin nedeni budur eski tarife bitmeden yeni tarifenin hesabı başlayamaz.
Ancak ilkkez abone olacakların durumu farklı olacaktır. Onlar direk sosyal tarifeden abone olacaklarından bu tarifeyi
hemen kullanabilecekler.

miremur kardeş sen olayı yanlış anlamışsın onlar sana şunu demişlerdir diyelim 4. ayın 30unda müüracatettin 5.ayın 1inden itibaren otarifeye geçmişsindir onların dedikleri zannedersem hesap kesim tarihi çünkü ben27 sinde müracat ettim senin yazın üzerine müdürlüğü arayıp yine sordum 28 .4 ten itibaren geçmişim sende istersen yaşadığın yerdeki telekom müdürlüğüne bi telefon açıp sor hatta ben onlara güvenip arama bile başladım

Yeni hat da alsanız eski hattı da devir alsanız yeni tarifeden hesaplanır. Ancak fatura bir sonraki ay fatura edileceğinden siz bir ay sonra geçmiş sanabilirsiniz. Mesela bugün, bu ay itibariyla faturalarınız 15 mayısta eski tarifeden gelir. Haziranda bile bugün ayın 3 ü olduğu ve yeni aya girildiği için eski tarife faturası olarak gelir. Unuttuğumuz nokta veya yanıldığımız nokta konuşma sonrası faturanın işleniyor olması. Faturalar her zaman bir önceki ayın faturasıdır.

Bir ay önce veya sonra önemli olan sosyal tarifenin işlemesi,ben dün TTNET teşekkür-öneri kısmına TTNET 'in göme engellilere sağladıkları tarifenin tüm engellilerede tanınmasının eşitlik kapsamında daha anlamlı olacağına dair mail attım hepimiz bir mail atarsak mutlak değerlendirilecektir diye düşünüyorum,kaybedecek bir şey yok,haydi herkes bir mesaj atsın....

bende ttnete mail yazdım ama daha cevap vermediler dediğiniz gibi herkes yazssa ttnete belki genel olarak bi indirim olabilir hadi arkadaşlar ttnete hücum mail olarak

selamlar
ya yazmayam dedim duramaddım
telekom ındırım yapmıyo. soylekı ınddırım denılen tarıfe ne kadar
sabıt hatlarrla gorusme ucretı 15 kurus
GSM 37
sabıt ucret 12.60
+ kdv + öiv

standart tarıııfe
sabıtlere 15 kurus
gsm lere 37
sabıt ucret 13.60

işte bukadar ugrasmanın sebebı 1 lıra ıcınmı
ben agır ozurluyum hat babam uzerınde
bana devretcek 50 lıra
notere vekalatname 70 lıra
toplam 120 lıra
hesap ortada
1 lra ıcın 120 lır a
recepe ve cubbelılere ıyı muhabbetler

Yazdığım mesaj:

Engelliler için Telefonda sosyal tarife uygulamasi gerçekten güzel bir uygulama tesekkür ederim... Acaba internet içinde sadece görmeyen engellileri degilde geneli kapsasa diyorum,engelliler kelimesinin açiliminda ayrimcilik yapilmamis olur. Taktir edersinizki evinden disari çikamayan dünyaya TTNET üzerinden açilabilen biz engelli insanlara önümüzdeki Sakatlar haftasinda bir müjde verilirse, memnun olanlarin dualari sizlere olacaktir.Sevgi ve saygilarimla,.​

Gelen cevap:

Değerli Müşterimiz,

Tarafımıza iletmiş olduğunuz geri bildiriminiz için teşekkür ederiz.

TTNET olarak hizmetlerimizi her alanda daha iyi seviyelere getirmek için çalışmalarımız devam etmektedir.

TTNET hizmetlerine yönelik görüşlerinizi iletmenizden memnuniyet duyarız.

Saygılarımızla,
TTNET A.Ş.​

arkadaşlar bu sosyal tarifeye karşı çıkanların biraz haklı olduğunu düşünüyorum az önce türk telekom reklam yaptı ev avantaj200 tarifesine geçenlere sosyal tarifede bulunan bütün imkanları sağlıyorlar ozaman sosyal tarifenin bi anlamı kalmadığını düşünüyorum tek güzel olan tarafı 12.50 ve kdv ve ötv dahil olması ama ev avantaj200 tarfisinede bu hakları vermiş bence özürlülerin biraz hakları gasb edilmiş gibi oldu ne diyeyim artık

Üst Alt