Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Türkiye Aile Desteği Programı

Kardeşozaman
Ocakayında
İlkhaftasında
Alırrsın

Ocakayıödenecek
Kardeşaralıkayı
Ödendisenalmadınmı

Bardakardeş
Ailedestekyardımı
Ocakdazamvarmı
Teşekürler

Bendeteşekürederim
Barda5kardeş

2023engelli
Maaşınekadar
Bilenvarml

RAMAZN
sANMIYORUM ZAM olacağını bu maaş değil sonuçta 2 ay önce 2 katına çıkardılar ama önümüzde seçim var belki o yüzden ekstra bir şey olursa bilemem :)

Merhaba arkadaşlar Türkiye Aile Destekleri Programı 2.12.2022 tarihinde katıldım yardımın durumu devam ediyor diyor.Sanırım yaralanabilirim anlamına geliyor fakat bu parayı ne ptt den nede ziraatte göremiyorum nasıl çekilceği ve ne kadar olduğu ile ilgili bilgisi olan varmı dır?

@somefun

oCAK AYININ 10 UNnA kADAR ÇEKERSİN E DEVLET DE YAZAR KAÇ TL ALACAĞIN

Son düzenleme:
Aile bakanı,supriz yapabiliriz diyor.bu haberleri genel de Cumhurbaşkanı verir,şaşırdım.

yıldırım1
Genelde yılbaşı kutlamalarına karşı bir tutum var benim bildiğim gavur icadı vs diye ama bakalım ne olacak :)

[FONT=Helvetica]Bakan Derya Yanık sosyal medya hesabı Twitter'dan da yaptığı açıklamada, "Vatandaşlarımızdan gelen talep üzerine, Aile Destek Programı ödemelerinin yeni yıldan önce hesaplara yatırılması için çalışmalara başladık." ifadelerini kullandı.[/FONT]

Bu hafta hesaplara yatmaya başlıyacak cumhurbaşkanı açıkladı yılbaşı öncesi hesaplara yatacak denildi

Kaynak milliye gazetesi

AİLE DESTEK PAKETİ ÖDEMELERİ YILBAŞINDAN ÖNCE YATAR MI?

Cumhurbaşkanı Erdoğan, 26 Aralık Kabine sonrasında yaptığı açıklamda Aile Destek Paketi ödemeleri için tarihi verdi: ''Aile destek programı ödemeleri yılbaşı öncesine çekiliyor.'' dedi.

Bakan Derya Yanık ise daha önce sosyal medyadan yaptığı açıklamada, "Vatandaşlarımızdan gelen talep üzerine, Aile Destek Programı ödemelerinin yeni yıldan önce hesaplara yatırılması için çalışmalara başladık." ifadelerini kullanmıştı.

barissaglam3331
Bende okudum inşallah doğrudur

Harcama o zaman,su da beklet sabahları aç karınla suyunu iç.

evet harcama sen beklet biriktir toplu harcarsın olurmu

Terbiyesizlik yapma,bugüne kadar hep sustum,her forumda bi isyan bi memnuniyetsizlik yeter ama,her yerde senin mesajını mı okucaz bi defol ya,git cimer den döşen orada ağla,sana 5 bin verseler neden 10 bin vermiyorlar dersin,biraz şükretmeli insan bedava para alıyorsun daha ne istiyorsun.madem biz iktidar yalakasıyız sen değilsin,iktidarın verdiği parayı niye alıyorsun edepsiz.

Hoşt köpek o para benim hakkım iktidar cebinden vermiyor sosyal devlet politikası ile bütün ülkeler veriyor hatta hakkımız olanın bilmem kaçta birini veriyor sanki kendi cebinden veriyormuş gibi cahil cühala seçim gelse de senin ve senin gibilerden kurtulsak örümcek beyinli yobaz

Sen uzanda ben sana gösyereyim köpeği cahil i yalakayı,profil resimindeki renklerden belli neye hizmet ettiğin kimin yalakası olduğun, lgbt işleri nasıl gidiyor?ya da hdp mi demeliyim?

seçim gelince ben olacak? Sen şimdi hükümete karşısında sana birşey mi oluyor nankör? Her forumda en çok ağlayan bu parası bigün yatmasın dövünüyor. Haklıymış:) engelli maaşı aile destek hepsini alıyorsun zaten. Bunu erken alacaksın nankör köpeklik yapma teşekkür et. Hükümet değişirse hakkını bile alamazsın

sırf bu nankör köpeğe cevap vermek için hesap açtım rahatladım artık her forumda sinir hastası etti

para hakkıymış:)) eski hükümetler de anası da aile destek ödemesi alıyordu:)))

Hükumet değişmez de değişse 3 ün 1 ini alacak haberi yok gökhan,hem şunu unutma yobaz çalışmadan kazanılan hiç bir şey hak değildir,bu verilenler yardım parasidir,az biraz gurur varsa almazsın verilen yardımı hani sen iktidar yalakası değilsin ya o yüzden yani :))

ya da şey yapsın Oğuz Kardeşim yeni hükümetten alsın:))))) bunlarda gurur ne arar bunlara hep vereceksin. Yeni hükümet gelmez de gelirsede ona da havlar bu eksiden daha çok alıyorduk diye bınun dini imanı para buna hergün sadece para vereceksin. Erken ya da geç vermişsin önemli değil her gün vereceksin Ancak öyle susar

Bu tipler böyledir gökhan devletin iliğini kemiğini sömürürler sonrada nankörlük ederler,şükür etmek hiç yok,ama hesaba para yatınca senden benden önce gidip çekerler.

Üst Alt