Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

[Üye Buluşması] 1. Isparta Buluşması 25-26-27 Mayıs 2012

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

elif_kız

Üye
Konular
4
Reaksiyonlar
0
Otelin websitesi:
Egirdir Kroisos Lake Resort Hotel, Eğirdir Otel, Kış Sporları, Davraz Kayak Merkezi.

NOT:Arkadaşlar ilginize teşekkür ediyorum.Lakin kontenjanımız şu an 07.04.2012 tarih ve saat 23.42 itibari ile dolmuştur. Bundan sonra katılacak arkadaş kaydı yapılmayacaktır.
Sizden Ricam kesin katılacak arkadaşlar,iptal ettirecek olurlarsa en son 30 Nisan 2012 tarihine kadar karar verisnler ki,gelecek arkadaşlara kontenjan açılsın.

Ayrıca 15 Mayıs 2012 tarihine kadar katılacak olan arkadaşlar hangi saatte Isparta yada Eğirdire geleceklerini özel mesajla bana bildirsinler.

Bunun yanısıra

tekerleklisandalyeli olup da buraya yazdırmayanlar özel mesaj ile bana yazsınlar.İlginize teşekkür eder,daha sonraki buluşmalarda görüşmek dileğiyle sağlıcakla kalın.

Organizasyonun Tanımı:Amacımız yeni dostluk ve arkadaşlık kurmak var olan dostlukları güçlendirmek siz birbirinden güzel insanları eğlendirmek mutlu etmek ve unutulmayacak güzel anılar yaşatmaktır.
Organizasyonu düzenleyen kişiler: Melek KILIÇ( 5423065777)
Organizasyonun gerçekleşeceği yer: Isparta-Eğirdir Yeşil Ada Lake Resort Hotel
Organizasyon düzenlenme Tarihi: 25-26-27- Mayıs 2012 tarihleri arasında iki günlük bir organizasyon. (25 Mayıs tarihinde hangi saatte gelecekler gelis saatlerine göre otogardan toplu olarak alınıp organizasyon yapılacak otele götürülecektir)
Organizasyona katılım ücreti: 1 Gece 50 TL. Ücretler otele girişte ödenecek. ( sabah kahvaltısı ve akşam yemeği dahil)
Otel kontenjan konusunda çok sıkıntı olmaktadır.
Günü Birlik Katılımcıarkadaşlara yemek ücreti 10 TL olacaktır

Katılımcı dostların ,tekerlekli -Akülü sandalye bilgileri iletilirse ona göre otobüs ayarlanacaktır.
· Program yoğunluğundan dolayı saatlerde küçük değişiklikler olabilir.
Program planı;

25.05.2012 Cuma Günü ;
Saat: 11.00 de otele giriş. Öğleyin 13,30’ da Isparta Öğretmenevinde öğle yemeği. Isparta Merkez gezilecek. Otele dönüş yapılacak. Otelde aksam yemeği ve canlı müzik eşliğinde eğlence tabiî ki Eğirdir Gölü manzarasında.

26.05.2012 Cumartesi Günü; Sabah otelde kahvaltı sabah 09.00 nekadar erken olursa gülün açık halini görmemiz okadar güzel olacağından kahvaltı sonrası Eğirdir’ deki otelden çıkış Isparta Merkez örnek bir gül bahçesi gezimiz. Sonra Gölcük Belediye Tesislerindeki piknik alanımıza geçiş yapılacaktır. Akşama otele dönüş yapılacak aksam yemeği ve gene Eğirdir Gölünün yansıması eşliğinde akşam yemeği canlı müzik eşliğinde eğlence.

27.05.2012 Pazar Günü: Sabah kahvaltısı, otelden ayrılış. Kalan arkadaşlar için öğle yemeği ayarlanacaktır.

1- 2 Gece Konaklamalı organizasyonumuzda Sabah Kahvaltısı ve Akşam Yemeği, alkolsüz içecekler (su, kola, çay, nescafe bunlarda sınır yok) Dahil 1 gecelik ücret kişi başı 50.00 TL'dir.

2-Alkollü içecekler de yüzde elli olmasa da bariz bir indirim yapılmıştır.

3-Örnek Gül Bahçesi Gezimiz de Olacaktır.

4-Kalacağımız otel ve pansiyon Eğirdir gölüne sıfır, sessiz dinginlikte olacağı için gece sizin ışıltınızla renklenecektir.

5-Hem cuma, hemde cumartesi akşamı misafirlerimize canlı müzik eşliğinde güzel iki gece geçirmelerini inşallah sağlayacağız.

Organizasyonun Tanımı: ENGEL TANIMAYANLAR türkiye’ nin Gül Bahçesinde ilk kez ISPARTA’ da buluşuyor. Tanışma, kaynaşma, dostluklarımızı ölümsüzleştirme, birlikte bol muhabbet,eğlence…
Organizasyonu düzenleyen kişiler: Musa İREZ (Güllerdiyarı):05352985290 Melek KILIÇ (elif_kız):05423065777 Fatih(Beşiktaş) 05368558360

Organizasyonun gerçekleşeceği yer: Eğirdir(Yeşilada) -Isparta
Organizasyon düzenlenme Tarihi:25-26-27 Mayıs 2012 tarihleri Organizasyona katılım ücreti: 1 Gece 50 TL. Ücretler otele girişte ödenecek. ( yatak,sabah ve akşam yemeği dahil)

NOT 2: Arkadaşlar kim nerden hangi saatte Isparta’ da otogarında olacaksa netleşince mutlaka bana ulaşsın.

ÖNEMLİ: Buluşmaya katılacak olanların kontenjanımız sınırlı olduğu için en Listedeki arkadaşlardan gelemeyecek durumda olanların bildirmeleri sırada bekleyen arkadaşlarımız için rica olunur.

01- Güllerdiyarı ( 1,5 Gece)
02- Elif Kız + 1 (2 Gece Konaklamalı)
04- beşikt(AŞK) (1 gece konaklamalı)
05- Ayşegül_01 + 2 ( 2 gece konaklama)
08- bahar_17 + 1 (2 gece konaklama)
10- kader1+1 (2 gece konaklamalı)
12- Adem Koçak+2 (2Gece Konaklamalı)
15- KonurAlp (2 gece konaklama)
16- Tolga06 (2 gece konaklama)
17- Koca Çorumlu+2 (2 Gece Konaklamalı)
20- Hasan Kuyucak+2 (2 Gece Konaklamalı)
23- Hasankrmn+1 (2 Gece Konaklamalı
25- Dayı + 1 (2 Gece Konaklamalı)
27- Muhlisabi (2 Gece Konaklamalı)
28- nazom + 3 (1 gece konaklamalı)
32- MADEN+1 (2 gece konaklamalı)
34- cin38 (2 gece konaklama)
35- 07 antalyalı + 1 (1 gece konaklamalı + t. sandalyeli)
37- sairinsevdasi46 + 5 (2 gece konaklama)
43- Ugurböcegi (2 gece konaklama)
44- aytekn + 4 (2 gece konaklama) 2si t.sandalye(2 gece konaklama)
49- Hacer + 3 (Tek Gece Konaklamalı)
53- duygu_bahçesi + 2 ?
56- death_king + 1 (akülüsandalye)(2 gece konaklama)
58- ümmügülsümbalcı +1 (akülüsandalye)2 gece konaklama)
60- 2kadir + 1 (2 Gece Konaklamalı)
62- Konyalım + 2 (2 gece konaklamalı)
64- Aliyem+3
68-

Not:Katılamayacak olan arkadaşlarımız bir an önce karar verirlerse seviniriz.

Canım, yüreği güzel insan Musa abim ve güzeller güzeli canım kardeşim Meleğim şimdiden emeğinize sağlık. İnşallah Allah'tan bir mani çıkmazsa sizlerle birlikte bu güzel organizasyonda olmayı çok isterim. Güller diyarı Isparta AyşeGülsüz olur mu? Açılışı ben yapayım Ayşegül_01 + 2 ekleyin beni listeye.:)

Ispartayı görmek çok isterdim. Ama 26'sında memurumun oğlunun düğünü var:( Keşke haziranda olsaydı bu program. Tarihler tutmuyor, üstelik arka arkaya yapılan organizasyonlarda katılımı bayağa düşüreceğe benziyor. Şimdiden kolay gelsin sizlere...

Aynen Ada hanıma katılıyorum. Aynı ay içinde olması biraz sorun çıkartıyor ama hayırlısı olsun başarılar diliyorum, kısmet.

Aynı ay içinde olmasını bizde itemezdik ama, mecburen o tarihte olması gerekiyor. Çünkü diğer hafta festival var burada, otobüs imkanlarından festival dolayısıyla yararlanamıyoruz.

Ayşegül canım gül kadar güzel arkadaşım Musa bey ismini yazmıs. İnşallah gelirsin, çok seviniriz sizleri Isparta'da görmekten.

Arkadaşım yaa oldumu şincik. Keşke biraz daha sonra yapsaydın bu organızasyonu diyeceğim ama, biliyorum ki şartlar o tarihe uygun. Gelmeyi çok isterdim, bakalım yinede kısmet diyelim. Şimdiden emeğinize sağlık diyorum kolaylıklar diliyorum.:eek:

Musa bey,
5 Nisan tarihi çok erken değil mi? Süre uzatılmalı
Kısa zaman da plan yapmak çok zor rezervasyon tarihinde değişiklik olur ise planlarımın arasına alır hatta katılabilirim de...

25-26-27 Mayıs officer sayın arkadasım. Isparta'nın gülleri bu tarihlerde açtığından dolayı bu tarihe karar verildi. Sizleri Isparta'da görmekten onur duyarız

Elinize sağlık, şimdiden iyi çalışmalar...

25-26-27 mayıs officer sayın arkadasım. Ispartanın gülleri bu tarihlerde açtıından butarihe karar verildi. Sizleri ıspartada görmekten onur duyarız
Beni yanlış anladınız organizasyon tarihine bir şey demiyorum sadece katılmak isteyen arkadaşlar 5 Nisana kadar yerinizi ayırtın diyorsunuz ama süre çok erken otel ile görüşülüp süre uzatılabilir.

Musa bey,
5 Nisan tarihi çok erken değil mi? Süre uzatılmalı
Kısa zaman da plan yapmak çok zor rezervasyon tarihinde değişiklik olur ise planlarımın arasına alır hatta katılabilirim de...
Officer arkadaşım, otel konusunda buralar biraz sıkıntılı. Yer turizm bölgesi olunca yerli turistler şimdiden yer ayırtıyorlar. Bu yüzden katılmak isteyen arkadaşların bir an önce karar vermesini istedik. Erken karar verirlerse bizim açımızdan ayarlamada sıkıntı yaşamayız.
Bu arada 10 nisana kadar gün aldık otelden.

Beni de ekler misiniz arkadaşlar +2 olarak. Gül zamanı Isparta'da olmayı çok isteriz. Şimdiden kolay gelsin.

Antep'ten gelip Isparta'ya gitmek hem bütçe, hem yorgunluk bazında insanları yoracaktır. Antep daha önce olmasa seve seve gelirdik. Ancak Antep'in üstüne zor olacak. Şimdiden başarılar, iyi eğlenceler.

Melek merhaba;
Nasılsın. Haberim olmadı ama olsaydı da gelemezdim herhalde. Fotoğrafları merak ediyorum, siteye de koysanıza.

Ya 25.26.27 mayısda zaten beklerim arkadasım seni ıspartada görmek beni sevindirir.

Beni de yazın, bende gül gibi insanım ya.:) Bende geleyim. İnşallah kısmetse merak ediyorum Isparta'yı ve sizleri, görüşmek üzere. Saygı vede sevgiyle kalın:)

Diyaliz türkiyenin gül bahçesine gelmene seviniriz arkadasım.

Isparta görmek istedigim bir yerdi. ve hep bulusmalar sayesinde hem dostlarımızı hemde
şehirlerimizide görmüs oluyoruz diye seviniyordum .Yazikki o tarihlerde istanbul dışında olucam.:(
katılamıcam icin cok üzgünüm.:(
Düzenleyen arkadaslarimiza kolaylıklar diliyorum.. Katılımcı arkadaslarada iyi eglenceler diyor
gül yaprakları döküyorum başınızdan sevgilerimle birlikte.......

Canım hazanım evet keske nasıp olsaydıda gelseydin güzel dileklerin için tşk. İnsallah baska şehirlerde gene görüsürüz

Tolga06 ve KonurAlp Konaklama Tesekkürler.

İsparta gibi biryerde çok güzel bir buluşma olacağına eminim şeker ve musa arkadaşım bu buluşmadan size kolaylıklar ve katılan arkadaşlarada bol eğlenceler diliyorum..:)

Isparta,güller diyarı güzel insanlar emeğinize şimdiden sağlık.Katılım ne olursa olsun Türkiyenin her şehrinde buluşmalar yapılsın,engelimize rağmen mutlak katılım olacaktır...sevgilerimle....

Organizasyon için katılamayan ve iyi dilekler sunan bütün arkadaşlarıma gül kokulu selamlar gönderiyorum. Hepiniz harikasınız.

Ayşegül canımsın. İnşallah bitanem bendeki heyecanı görsen))))

:d Kardeşinle birlikte mi geliyorsun ayşegül_01

Evet kardeş..

Ayşegül canımsın. İnşallah bitanem bendeki heyecanı görsen))))

Tahmin edebiliyorum tatlım.. Çok güzel geçecek eğlenceli bir buluşma olacak tek dileğim şu zaman çabuk geçsin yaaa...

Organizasyon için katılamayan ve iyi dilekler sunan bütün arkadaşlarıma gül kokulu selamlar gönderiyorum. Hepiniz harikasınız.

Gazi yoldaş, asıl harika olan emek verip cesaretle yüce gönlünüzle bu buluşmayı organize eden sizlersiniz. Bu arada gül kokulu selamınız ofisime kadar geldi. Teşekkürler..

Oo komşulara derken derken nihayet bir organizasyon yapmaya karar vermişler.. Hadi bakalım kolay gelsin diyorum.. Aksilik olmadığı sürece bende katılmak istiyorum.. Eklersiniz değil mi benide..

GÜLLER diyarını gezdim. ama siz degerli arkaşlarımla ilkdefa buluşup oğüzel ve temiz havasını tenefüs etmek benim için çok güzel olacagını biliyorum beni eklemeyi unutmayın.emegi geçen arkadaşlarıma sonsuz şükranlarımı sunarım.

Eeeeee biz ev sahibiyiz.Bizim için çok kıymetli Musa abimiz ve bizim kız Mellek herzaman yanınızdayız...Bize düşen ne varsa bir telefon kadar yakınız...MrKuyucak,Koca çorumlu ,Mehmet abi,Muhlis abi ve beni ekleyebilirsiniz...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt