Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

[Üye Buluşması] 1. Isparta Buluşması 25-26-27 Mayıs 2012

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Allah'ın izniyle bir sorun çıkmaz ise, bende Konya'dan +1 ile katılacağım..(akülü sandalye)..

Arkadaşlar, lütfen organizasyona gelecek olan kişilerin kullanıcı adını da belirtin.
Organizasyona gelecek olan ve gelmeyi düşünen arkadaşlarımız, birbirlerini üye isimleri ile tanıyor olacaklarını unutmayalım.
Sitemize üye değilse, hangi üye arkadaşımızın misafiri/yakını ise o arkadaşımıza +1 olarak ekleriz.
Lütfen listeyi güncelleme konusunda bu noktada yardımcı olmaya özen gösterelim, teşekkürler.

Ben ve eşim geliyoruz nasipse. İzmir'den Özcan.

Ben 2 gece konaklamalı kalacağım, onu belirtmeyi unutmuşum...

Ugurböcegi Konuralp ve tolga06 2 gun konaklama olacak. Yada Tek KonuraLp e +3 yazın konaklama ile Nasıl uygun olursa işte.

Tekrardan selam arkadaşlar, biz Kayseri'liler de iki gece kalmayı düşünüyoruz. Katılacak arkadaşlarmızdan iki kişi tekerlekli sandalye kullanmaktadır, bilgilerinize.

Arkadaşlar rica etsem beni nazom - 3 yaparsanız memnun olurum ilginize teşekkür ederim bir gece konaklamalıyız...

konyalım 1 kişi (şenay) benide eklerseniz sevinirim

Merhaba Melek hanım ;

Mersinden Efsane Genclik + Birtanıda eklerseniz sewinirim ... şimdiden kolay gelsin :)

Maşallah şimdiden yer kalmadı gibi, biz kayserililerde sayıyı yine artırmak istiyoruz. Cin38 e + 3 eklerseniz seviniriz. Kayseri ekibi olarak ısbartaya tam kadro gelmek istiyoruz.

:eek::eek:Şafak30:eek::eek:

Bugün Tam Bir Ay Kaldı...Artık Sabırsızlanıyorummm.....

Selam arkadaşlar. Bu güzel organisasyonda güler diyarı Isparta'yı ve siz değerli arkadaşlarımı tanımakta onur duyarım. Şimdiden herkese iyi eglenceler ve saygılar.

Eğer katılmayacak olan arkadaş varsa beni ekleyebilirsin. Tabiki bizde Gaziantep'te 11-12-13 mayıs ayında düzenliyoruz. Ondan sonra sizlerle olabiliriz, saygılar...

Nur-571 arkadasım katılmayı istiyorsan sanırım ıspartalısınız. günü birlik katılmanızda mümkün belirtirseniz sevinirim. Katıldığınızda tanısmıs oluruz. herkese günaydınlar

ayıntaplı27 katılmayan olursa mutlaka bildiririm. gelmeniz bizi sevindirir.

Benin Nick değişti Uğurböceği 2gece konaklama yı degıstrp Konuralp +1 de yapabılırsınız Nasıl uygun olursa, bılgınıze

Ya gunler bıtıyor ama ben hala ıyılesemedım dua edın lutfen olurmuuuuuuuu. Cılek tamamdır.

Gül kokulu güzel Isparta buluşmamıza artık 3 hafta kaldı. Ömss stresini üzerimden atmak, kopmak için sabırsızlanıyorum...:p:eek:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt