Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

[Üye Buluşması] 1. Isparta Buluşması 25-26-27 Mayıs 2012

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Evet Isparta yolcuları Isparta da bu ay güller kokularını bizim için salıverecek.Gül kokusu doyumsuz sohbete, sohbet dostluğa, dostluk eğlenceye karışacak.Arada bir de türk kahvesi olacak tabi işte o zaman demeyin keyfimize Son 10 gün artık sabrımız kalmadı Mayıs 25 i çabuk getir bize...:)

Sayılı gün çabuk gelir, bakmışsınız bizim gibi fotoraf beyeniyorsunuz... Maddi imkan ve zaman musait olmadığından ben ve eşim gelemiyoruz... Ama gönlümüz sizlerle, iyi eğlenceler, sevgiler...

Emrullah abi gönül isterdi ki orda da birlikte olalım. Ama kısmet, gönüllerimiz her zaman bir...

Günaydın Fatih.

Meleğim teşekkür ederim canım kardeşim bitanesin.Bende sizleri çok özledim..

01- Güllerdiyarı ( 1,5 Gece)
02- Elif Kız + 1 (2 Gece Konaklamalı)
04- beşikt(AŞK) (1 gece konaklamalı)
05- Ayşegül_01 + 2 ( 2 gece konaklama)
8- bahar_17 + 1 (2 gece konaklama)
10- kader1+1 (2 gece konaklamalı)
12- Bektaş Koçak+2 (2Gece Konaklalı)
15- KonurAlp (2 gece konaklama)
16- Tolga06 (2 gece konaklama)
17- Koca Çorumlu+2 (2 Gece Konaklamalı)
20- Hasan Kuyucak+2 (2 Gece Konaklamalı)
21- Hasankrmn+1 (2 Gece Konaklamalı
23- Dayı + 1 (2 Gece Konaklamalı)
25- Muhlisabi (2 Gece Konaklamalı)
26- nazom + 3 (1 gece konaklamalı)
30- MADEN+1 (2 gece konaklamalı)
32- cin38 +3 (2 gece konaklama)
36- 07 antalyalı + 1 (1 gece konaklamalı + t. sandalyeli)
38- sairinsevdasi46 + 5 (2 gece konaklama)
44- Ugurböcegi (2 gece konaklama)
45- aytekn + 4 (2 gece konaklama) 2si t.sandalye (2 gece konaklama)
50- Hacer + 3 (Tek Gece Konaklamalı)
54- duygu_bahçesi + 2 ?
57- death_king + 1 (akülüsandalye)(2 gece konaklama)
59- ümmügülsümbalcı +1 (akülüsandalye)2 gece konaklama)
61- 2kadir + 1 (2 Gece Konaklamalı)
63- Konyalım + 2 (2 gece konaklamalı)
66-Burock
Arkadaşlar 5 kontendan vardır katılmak isteyen arkadaşlarımız varsa isim yazdırabilir. Katılamayacak durumda olanlarda bildirirse sevinirim.

eminim ki ısparta buluşması da antep gibi sıcak,dolu dolu geçecektir. düzenleyenlere kolaylıklar, herkese iyi eğlenceler dilerim.

eminim ki ısparta buluşması da antep gibi sıcak,dolu dolu geçecektir. düzenleyenlere kolaylıklar, herkese iyi eğlenceler dilerim.

Fidel;

Teşekkürler.Bundan hiç şüphemiz yok çünkü herşeyden önce emek veriliyor bu iş için hazırlıklar yapılıyor.Herşey çok güzel olacak.Bende bir Adanalı olarak Isparta da ev sahipliği yapıcam.

Fidel;

Teşekkürler.Bundan hiç şüphemiz yok çünkü herşeyden önce emek veriliyor bu iş için hazırlıklar yapılıyor.Herşey çok güzel olacak.Bende bir Adanalı olarak Isparta da ev sahipliği yapıcam.

ayşegülcüm ben her zaman bu tür organizeleri düzenleyen arkadaşlara cesaretlerinden dolayı hayranlık duymuşumdur, zordur, tahmin ederim :) gönül işidir birde bu işe girişmek... bu yüzden diyorum ki,kocaman yüreklerinize sağlık :)

ayşegülcüm ben her zaman bu tür organizeleri düzenleyen arkadaşlara cesaretlerinden dolayı hayranlık duymuşumdur, zordur, tahmin ederim :) gönül işidir birde bu işe girişmek... bu yüzden diyorum ki,kocaman yüreklerinize sağlık :)
Çok tşk.

Antep plaket vermiş bu sene de :)

Ispartanın gülleri el atmış işe bence çok güzel geçecek ve değerli dostlarla bir arada olmak güzel geçeceğinin garantisidir derim...

ilk bu olayı antalyada duyduğumda kesin kaçarı yok giderim demişdim...

Ağaç meyvesini verdi bize de yemek düşerdi :)

Güllerin arasında bi rüyaya dalmaya hazırlayın kendinizi...

Teşekkür ederim..

Ispartanın gülleri el atmış işe bence çok güzel geçecek ve değerli dostlarla bir arada olmak güzel geçeceğinin garantisidir derim...

çok tşk.

İsa açıklaman mükemmel olmuş arkadaşım yüreğine sağlık.:)

Buda benden olsun güller diyarına... :)

Son bir hafta, hadi bakalım heyecan artmaya başladı :)

Günaydın, günaydın, günaydın.... Herkes zinde bugün.

İnsan biraz çekimser kalır gibi oluyor, hiç tanımadığı bir ortamda düşünmüyor değilim. Nerden nerelere ama sizleri çok seven ve değer veren küçüklere bir abi gibi büyüklerimede bir kardeş gibi sımsıkı sarılacagıma kalbim kanaat getiriyor. İnsan hatasız olmaz, benimde hatam olduysa şayet hepinizden özür dilerim. Sizlerle bir ömür boyu iyi ve güzel bir arkadaş ve dosluk kurma ümidiyle, iyi bir kader kurmak isterimmm...

Herkese iyi geceler.
Isparta yolcuları, şafak:

Güneşin sıcaklığı hissediliyor yavaş yavaş...

Şimdiden kolay gelsin, güzel ve zevkli günler geçirmenizi dilerim...

Günaydın herkese...

Zaman kısalıyor... Ispartayı doya doya gezememişdim içimde kalmayacak şimdi :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt