Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

[Üye Buluşması] 1. Isparta Buluşması 25-26-27 Mayıs 2012

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Eeeeee biz ev sahibiyiz.Bizim için çok kıymetli Musa abimiz ve bizim kız Mellek herzaman yanınızdayız...Bize düşen ne varsa bir telefon kadar yakınız...MrKuyucak,Koca çorumlu ,Mehmet abi,Muhlis abi ve beni ekleyebilirsiniz...

bende iptal etmek üzereydim antalya gelmezse diye:))))Uçurumun başından döndünüz ona göre:)))

arkadaşlar yorucu meşakatli ve o kadar da tatlı heyecanlı zevkli bir işi başladınızki haydi kolay gelsin şimdiden emeğinize yüreğinize sağlık diyorum gelecek katılımcıların o sevgi dolu gülücükleri varya insana ayrı bir güç ayrı bir azım veriyor eminim ki her şey mükemel olacak aranızda olamıyacağımı üzülerek bildirmek zorundayım inanın tüm kalbimle sizlerle beraberim olacağımdan emin olabilirsiniz herkese sevgiler selamlar kolay gelsin

arkadaşlar yorucu meşakatli ve o kadar da tatlı heyecanlı zevkli bir işi başladınızki haydi kolay gelsin şimdiden emeğinize yüreğinize sağlık diyorum gelecek katılımcıların o sevgi dolu gülücükleri varya insana ayrı bir güç ayrı bir azım veriyor eminim ki her şey mükemel olacak aranızda olamıyacağımı üzülerek bildirmek zorundayım inanın tüm kalbimle sizlerle beraberim olacağımdan emin olabilirsiniz herkese sevgiler selamlar kolay gelsin

tşk ederim mahmut abi bu güzel ve içten dilekleriniz için,valla abi ilk olacak,tecrübesiz ama tecribelilerin vasıtasyla atlatmaya çalışacağız zorlukları,yüzümüzün akı ile çkarsak ne mutlu bize

Meleğim ve değerli arkadaşları Gül kokulu diyarlarında buluşma düzenlerde biz gelmezsek ayıp etmiş oluruz :eek: musa bey nazom-2 iki eklermisiniz

Şimdiden iyi eğlenceler, inşallah bir dahakine katılmak nasip olur.:)

Sevgili Musa ve Melek. Size sonunda hadi bir gayret, düzenleyin bir buluşma Isparta'da da dostlarla bir arada olalım derken netice almak güzel oldu. Şimdiden emeğinize, yüreğinize sağlık can dostlarım. Hasan hocamında dediği gibi biz Antalya gurubu olarak orada ev sahibi sayılırız ve tabiki yanınızdayız. Hasan bizleri yazmış ama bende burada bir eklemeyle tekrar yazayım da eklensin.

KOCA ÇORUMLU ( AHMET PUSLU )..
HASAN KUYUCAK..
MEHMET KARAKAŞ DAYI + 1
HASAN HOCAM ..
MUHLİS ABİ ..
Şimdilik 6 kişi olarak yanınızdayız. Hadi kolay gelsin.:)

Musa abicim geliyorummmmmm. Hadi bu sefer sözümü tutacağım söz.

Bende iptal etmek üzereydim Antalya gelmezse diye:) Uçurumun başından döndünüz ona göre:)))
Abilerin gülü biz herzaman yanınızdayız. Sen bize göre plan yapma. Adana'daki, İstanbul'daki, Ankara'daki ve diğer dostlar önemli. Biz ne zaman yaparsan yap geliriz ev sahibiyiz. Erteleyeceksen ertele,size ve diğer dostlara ne zaman uygunsa bizim için problem olmaz..

Arkadaşlar beni de + 1 olarak yazarsanız sevinirim. Bir günlük, ben cumartesi için bir günlük kalmalı gelmek istiyorum. Hasan hocamın dediği gibi bizler ev sahibi sayılırız, bende Serik'ten geliyom...

Evet ya 1 NİSAN şakası yaptım:D,Uğurböceğini eklermisiniz.

Arkadaşım yaa oldumu şincik. Keşke biraz daha sonra yapsaydın bu organızasyonu diyeceğim ama, biliyorum ki şartlar o tarihe uygun. Gelmeyi çok isterdim, bakalım yinede kısmet diyelim. Şimdiden emeğinize sağlık diyorum kolaylıklar diliyorum.:eek:

Saliha seni kimse tutamaz:) Senin gelemeyeceğin bir yer tanımıyorum ben:)))Gelirsin Gelirsin,bir dahasına Yenİ Zelanda diyorum, gelirsin değil mi:))

Güller diyarında, güller diyarı abimiz ve elif_kız ablamız bulusma düzenlerde biz siz bi buluşma düşünülürmü tabiki düşünülemez...:dbu buluşmalar yürek işidir, oradan gelmedikçe en güzel duygular böle mutlu dolu ortamlar yaşanmazz ....eee sizinde güzel yüreklerinizi biliyoruz emeğinizi gönlünüze sağlık....bizide esra ve murat kardeşler olarak eklerseniz sevinirim...meleğimizin iş nedeniyle problemleri var netleştiğinde onuda eklleticeğizzzz....:):):)

kolay gelsin sizleri seviyoruz

esra canım çok sevindim meleğinde gelmesi beni çok sevindirir. İnsallah oda gelir.

Bizde Kayseri'den gönülden desteklerimizi sunar, güller diyarını görmek için geliyoruz. Aytekn, Mustafa Kahveci.

Musa abi ve meleğim bu işin üstesinden geleceğinize eminim... Ve muhteşem bir organizasyon olacak... Sizler yüreği güzel insanlarsınız... Sevgi dolu kalpler biraraya geldiğinde herşey mükemmel olacak...

Evet ya 1 NİSAN şakası yaptım:D,Uğurböceğini eklermisiniz.

Saliha seni kimse tutamaz:) Senin gelemeyeceğin bir yer tanımıyorum ben:)))Gelirsin Gelirsin,bir dahasına Yenİ Zelanda diyorum, gelirsin değil mi:))

Musa abi işte bu espirini tuttum ya. İnşallah izin problem olmaz da benim için, bende gelebilirim. Çok istiyorum, kolay gelsin şimdiden:)

Musa abi ve meleğim bu işin üstesinden geleceğinize eminim... Ve muhteşem bir organizasyon olacak... Sizler yüreği güzel insanlarsınız... Sevgi dolu kalpler biraraya geldiğinde herşey mükemmel olacak...

Bir ömürsün ya ömür,bizi şımartıyorsun ama ilk bizimkisi,rezilde olabiliriz vezirde:))Ömür dediğin neder ki,

musa abi işte bu espirini tuttum yaa inşallah izin problem olmaz da benım ıcın bende gelebılırım cok ıstıyorumm :(
kolay gelsın sımdıden:)

Arkadaşlar kontenjanımız elimizde olmayan nederlerden dolayı sınırlı biliyorsunuz,kim kaç kişi gelecek,kiminle kalacak,hangi saatte ıspartada olacak özel mesaj atabilirsiniz.sENDE GELRİSİN SANIRIM zelandaya:))salihadan kalır yanın yok:))

Fatih kardeşim ekleme olaylarını takip edersen sevinirim,jem bey bazen uyuyorda:)))

Cem bey, benim bir arkadaşım var ama üye değil, birde mustafa kesiciyi eklememissiniz. eklermisiniz?

Cem bey, benim bir arkadaşım var ama üye değil, birde mustafa kesiciyi eklememissiniz. eklermisiniz?

Bizde Kayseri'den gönülden desteklerimizi sunar, güller diyarını görmek için geliyoruz. Aytekn, Mustafa Kahveci.
Elif, aytekn arkadaş burada üye adı ve kendi adını ayrı ayrı belirtiyor, yoksa kendisi ve Mustafa farklı kişi mi belli değildi. Beşiktaşk'a sor dedim, cevap gelmedi.
Organizasyon başlıklarında yazan üyeler, 1 nisan şakası benzeri yazılarla listede takip edilmesi gereken durum yaratıyor. Sil beni, ekle beni gibi talepleri lütfen takip edin, sürekli listenizi güncelleyin. Benim yazılanları yanlış anlamam, ya da şakamı gerçek mi olduğunu çözemediğim taleplerden sorumlu olmam.
Lütfen listenizi sürekli güncelleyin ve son mesaj olarak başlığa ekleyin.
Ben bu son listeyi sürekli 1. mesajdaki ana listeyle değiştireyim.
Bunu oda da defalarca anlattım ama bende mi anlatım bozukluğu var, ısrarla siz mi anlamıyorsunuz bilemiyorum:S

Lütfen listenin son halini güncelleyip buraya ekleyin, lütfen:)

01- Güllerdiyarı
02- Elif Kız + 1
04- beşikt(AŞK)
05- Ayşegül_01 + 2
08- bahar_17 + 2
11- kader1
12- diyaliz
13- KonurAlp
14- Tolga06
15- Mediha
16- Koca Çorumlu
17- Hasan Kuyucak
18- Hasankrmn
19- Dayı + 1
21- Muhlisabi
22- nazom + 2 (1 gece konaklamalı)
23- MADEN
24- YÖRÜKOGLU
25-
07 antalyalı + 1 (1 gece konaklamalı + t. sandalyeli)
27- denizkızı88 + 1
29- aytekn + 1

Teşekkür ederim Jem bey, ayrıntılı açıklamanız için. Düzenli bir şekilde ben listeyi takip edeceğim. Saygılar efendim...

ayşegül_01;
Teşekkür ederim ayşegül yardımın için.

Arkadaşlar tek oda, özel oda gibi talepleriniz yer kısıtlılığından dolayı dikkate alınmayacaktır. Tek kalmak isteyen arkadaşlara, kaldığımız otelden farklı olarak, ada'da pansiyon çok olduğu için ona göre yardımcı olunacaktır. Dikkatinize!

Sevgili dostlarım, inşallah bende en az 10 kişiyle o tarihte aranızda olacağım. Şimdilik 10 kişilik kontenjanı ayırırsanız bahtiyar edersiniz bendenizi.
Benim sayı arta bilir de, ama şimdilik 10 kişiyle güller diyarı güzel Anadolu şehrimiz, güzel Isparta'mızı ve 7 yılımın geçtiği güzel Eğirdir'imizi ziyaret edeceğimiz günleri heyecanla bekliyoruz. Görüşmek üzere. Selam ve sevgilerimle.

abisi çok sevindim gelirseniz bizi çok sevindirirsiniz.

Tekrardan selam arkadaşlar, öncelikle ayşegül_01 teşekkür ediyorum. Bizleri tanıdığı vede siz arkadaşlara yardımcı oldugu için. Biz Kayseri ekibi olarak Isparta'yı görüp sizleri dahada yakından tanımak istiyoruz. Katılım sayımız 6 oldu, ileriki günlerde bu sayı dahada artabilir. Aytekn + 5 olarak eklerseniz çok seviniriz.

Ben ve cin38 ile birlikte dört arkadaş daha gelmek istiyor, toplam Kayseri'den 6 kişi katılmak istiyoruz.

Tekrardan selam arkadaşlar, öncelikle ayşegül_01 teşekkür ediyorum. Bizleri tanıdığı vede siz arkadaşlara yardımcı oldugu için. Biz Kayseri ekibi olarak Isparta'yı görüp sizleri dahada yakından tanımak istiyoruz. Katılım sayımız 6 oldu, ileriki günlerde bu sayı dahada artabilir. Aytekn + 5 olarak eklerseniz çok seviniriz.

Rica ederim Durmuş abi.. Isparta'da görüşmek dileğiyle inşallah... :eek::eek::eek:

:eek:ŞAFAK 50:eek:

:eek:AYŞEGÜL_01:eek:

Arkadaşlar insallah sizleri en iyi şekilde ağırlar memnun ederiz. Şuan için herşey hazır artık içimde rahat

Arkadaşlar insallah sizleri en iyi şekilde ağırlar memnun ederiz. Şuan için herşey hazır artık içimde rahat

Bundan hiç şüphe yok Meleğim. Musa abiyle birlikte ve Fatih arkadaşında desteğiyle emek veriyorsunuz ki emeğin olduğu yerde memnun kalmamak mümkün mü ? Hoş sohbetli, neşeli güzel zaman geçireceğiz. Sabırsızlıkla buluşma anını bekliyoruz.

Güllerindiyarı ve Elif arkadaşım, şimdiden kolay gelsin diyorum. Nasip olursa, inşallah 3 arkadaş bizde bir aksilik olmadığı sürece yanınızda olacağız. Eğirdir gölü, görmek istediğim yerlerin arasındaydı. Hem sizleri, hem gölü görmek güzel olacak. Görüşmek dileğiyle, sağlıcakla kalın...

Her şey çok güzel olacak.:) İnsanlara bir ilki yaşatacaksınız:) Bende ilkkez göreceğim inşAllah.:)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt