Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

[Üye Buluşması] 1. Isparta Buluşması 25-26-27 Mayıs 2012

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Selam Elif abla, umarım bizide eklemişindir. Adem ve Savaş Adana'dan, şimdiden katılan arkadaşlara iyi eglenceler dilerim, Saygılarımla.

Adem bey, eklisiniz arkadasım listede isminiz ekli zaten.bekliyoruz.

Selamlar, Isparta'ya katılacaklara hayırlı eğlenceler dilerim.

Günaydınnn...
ŞŞŞaaafffaaaKKK

Güzel bir gün geçirmeniz dileğile..

Ah şu Isparta buluşmasını haziran sonunda temmuz başında yapsaydınız da bende mahrum kalmasaydım.:(
Gidenler bari bolca resim çeksinler ve benim içinde eğlensinler, tek tesellim bu olacak.
Ha birde Isparta'dan hediye yollamak isteyenler olursada hayır demem:):p:p

Beşikt(AŞK);

Sevgili beşiktekiaşk;
Genleriyle oynayıverseydin ya güllerin, birazcık gec açtırır insan beni bekletirdi yaa:)

Canım evet az kaldı az kaldıkça da bende heyecan arttı. hemen geçsin günler....

uzun zaman oldu gitmeyeli güllerin kokusunu içime çekicem bu an unutulmaz kılmak içinde fotoğraf makineme çekeceğim bakalım her şey güzel olaca gibi ağlasun filan görmüşdüm havasına ve dinginliğine hayran kalmışdım

arkadaşlar Türkiye' nin gül bahçesi sizlerle güzeleşecek.

Gül kokulu,tatlı sohbetli neşeli eğeleci geçireceğimiz 3 günü sabırsızlıkla bekliyorum.Hep merak etmişimdir Isparta yı görmekte nasip olacak inşallah..

güller açarken,o beldeler de olmak o güzel kokular arasın da göle karşı buram buram kokan çayınızı yudumlamanın hayali bile insanı şimdiden cezbediyor..gelmek var dı,görmek var dı,o muhabbetin tavan yaptığı ortamın için de olmak vardı....işte hayatın birde gerçekci diger yüzü ...her istemin yaşam çizgisin de ilerlemediği..işte bu gerçekler yüzünden katılamamış olsam da.....gönüldaşlık çoşkusunun verdiği sevgi elinde uzakta da olsak sizinle çoşacağız,,,çoşturacağız..gidebilen veya benim gibi gidemeyen bedenlerin ruhen aranızda olacağını da asla unutmayın..
SEVGİ SELİNDE BOĞULMANIZ DİLEKLERİM LE, " BEN" değil "BİZ"" olmanız dileklerimle..

Ne güzel yazmışsınız Nurullah baba "Ben" değil "BİZ" olmak ve kendimi orda göle karşı çay içiyor gibi hissttim.Emin olun ordan sizin kulaklarınızı çaınlatıcam..

AYŞEGÜL güzel kızım,içinden gelenleri dilllendirdimm..hepsi bu ..sizler eglenin ben evde çoşarım..

Nurullah abim okadar güzel yazmıssınızkı anlatamam bunun karsılığında ne söylenir keşke gelseydin keşke o ortamda aramızda olsaydın inan çok istiyordum. Arkadaşlar insallah herşey çok güzel olacak hatta pazar öğle yemeğini ısparta usulü yaptık. Bakalım ısparta damak tadını beğenecekmisiniz))))

Belirtilen tarihte aranızda olmak vardı ama olmuyor katılan arkadaşlara iyi eğlenceler organizeyi yapanların da şimdiden emeklerine sağlık sevgi dolu dostluklarınızın devamını diliyorum nice organizasyonlara inşallah

Çok tşk. bizde isterdik sizleri aramızda görmeyi nasıp artık.Gelmemenize üzülüyorum zaten bilin))))

Üzülme canımın içi gönlüm sizlerle zaten onu bilin

Arkadaşlar gelip gelmeyeceği kesinleşen arkadaslarımız bildirirse gelmeyenlerin yerine yedeklere haber vereceğiz.

Kontenjan varmı ? Konuyu yeni gördüm İptal edilen olursa gelmek isterim?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt