Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

[Üye buluşması] 12-13-14 Ekim 2012 - 3. Mersin buluşması

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
selamlar arkadaşlar gezilecek güzel yerler cuma günü. Çalışan insanlar cuma günü gelemez neyse demek ki öyle icab etmiştir.

viziteye cıkın bır gün istirahat alın :) aramızda olun ha bu arada adandan cuma gununku etkınlıge katılmak isteyen dostlarımız mersin e kadar gelmenıze gerek yok ,gerek tcdd gerek otobüs terminalınden alabiliriz cıkış saatimiz mersınden 11:00 de olur .

irtibat tel:05304174846

merhaba bende katılıyorum benide ekleyinn sizlerle olmak harika olucakk

Bende gelsem mi ki :) acep ? :pp

Mersin'i görmedim hiç,program güzel,bir terslik olmazsa katılmak istiyorum.Güller Diyarı eklerseniz sevinirim

Vay bekliyormuş ev sahibi :D ne oldu panpişim :) bekleme gel al o gece :D sonra dönerim ama kalmam söylim baştan kızma ...

katılmamak olmaz dimi ama herkesi bekliyoruz mersinli ev sahipleri olarak hepimiz siz dostlarımızı...
:)

Selam ali abim adem +4 yaparsanız çok sevinirim şimdiden emegi geçen herkeşe teşekür ederim elinize yüreginize salık başarılar dilerim.

Selam abi beni +4 dedimya savaş arkadaşımız tekerleklisandelyeli emegi geçen herkeşe saygılar

Vira Bismillah katılımcı dostlarım hepinize şimdiden teşekkür ediyorum, varlığınızla bizleri onurlandırdınız .

bio gelsemmi demişin sen bilin valla salarım ilkeri üzerine :))

"ENGELSİZ BİR YAŞAM İÇİN EL ELE""

İrtibat tel: 05304174846

altuğuygun konaklamalı Ayvalık'tan gelıyor dostumuz lısteye ekle İlker .

Eyvah eyvah yok yok salma :)işler çok yoğun ama günübirlik otelde hep birlikte olduğunuzda katılabilirim inşallah....

Mersin buluşması için şimdiden kolay gelsin proğramı hazırlayan arkadaşlarımıza başarılar diler. emeğinize yüreğinize sağlık....kardeşler...+4 eklerseniz sevineceğim saygılar...

:):):):D

Değerli katılımcı dostlarım öncelikle merhaba şu hususu belirtmeye ihtiyaç duyduk isim yazırdıyorsunuz Allah razı olsun.

Katılımınızı belirtirken, konaklamalı ne zaman geleceğinizi belirtirseniz (tarihi belli olanlar için) bizler açısından daha uygun olacağına eminim saygılarımı sunarım .

seden +1 akülü araç -mersin ekleyin canlar.

Çok güzel bir organizasyon olacağına inanıyorum... Organize ekip içinde tecrübeli (Ali Abi gibi) insanların olması organizasyonun daha da mükemmel olacağını gösterir. Ali abi diğer arkadaşlar şimdiden kolay gelsin... Ama cuma gezilecek yerler ile cumartesi gezilecek yerler yer değişse bence daha güzel.. Çalışan bir çok insan o gün izin alamayabilir (ben gibi)... Şimdiden kolay gelsin...

Güzel bir organizasyon "emek" harcanıyor. Organizasyonu düzenleyen arkadaşlara kolay gelsin diyorum ben gelemediğim için üzülüyorum.

Adminler de nerde allah aşkına ya , listeyi yenileyin lütfen rica ediyoruz

Benide yazarsanız sevinirim arkadaşlar.

güzel insan isminiz ekliyelim basımız ustune .

cuma gunu aramıza katılacakmısınız yok sa günübirlik çimisiniz konaklamalımı belırtın arkadaşım :)

Adminler de nerde allah aşkına ya , listeyi yenileyin lütfen rica ediyoruz

hacım sen nerdesin ? adminlerden biride sensin :) hadi ali abi dediniz el attık gazı verdiniz nerdesin haciiiiii:)

Güzel bir organizasyon "emek" harcanıyor. Organizasyonu düzenleyen arkadaşlara kolay gelsin diyorum ben gelemediğim için üzülüyorum.

insaşllah aramızda olman temennısıyle .bizde üzülüyoruz senın adaına.

Birtan'ım biz buradayız da sen nerelerdesin..

Güzel bir buluşma olacağına inanıyorum... Ali abi benide seden+1 olarak eklersen sevinirim...kolay gelsin...

Bu arada akülü araç ve günübirlik olarak ekleyelim:)

mrb arkadaşlar ilginize teşekür ederim :) Adana'dan leyla +2 ekleyelim cuma günden giriş 2 gün konaklama

Mersinden Alper Çetin günübirlik ...

Yine Mersinimizden Erkan Özgür arkadaşimiz günübirlik katiliyor....

Yıldız Ceyhan günübirlik Mersin...

Nevzat Öztürk günübirlik Mersin...

Yine bir sevgi yumağının buluşacağı güzel bir organizasyon olacak aranızda olmayı çok isterdim inşallah zaman ve fırsat bulurda bende katılırım güzel dostları görmek onlarla olmak çok güzel oluyor Şİmdiden Emeği geçen arkadaşların emeklerine sağlık

Slm.arkadaşlar diyarbakır da katılan var mı? Amaç 2-3 kişi olsaydık arabamla mersine giderdik.daha iyi olurdu.saygılar burda bana mesaj attın.saygılarımla

Salih bey,
Abdullah kardeşimiz bana ö.m atmıştı. iletişime geçebilirsiniz.Diyarbakır'dan gelcekler

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt