Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

[Üye buluşması] 12-13-14 Ekim 2012 - 3. Mersin buluşması

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
abdullah ın telefon numarası var mı? ona nasıl ulaşabilirim.yardımcı olsanız bende katılırım.

salih kurt;

Maalesef bende yok sitemiz aracılığı ile ö.m atın kendisine...

Evet herkesi Mersin'e bekliyoruz dolu dolu 3 gün ...

Arkadaşlar beni yatılı katılımcı listesine yazmışsınız.Ben mersinde yaşıyorum beni bu listeden çıkartırsanız sevinirim.

harıka bir buluşma olucak tum dostlarımızı beklerizz ali benide yazz gunu birlik akulu sandalyee

mersini görmek tanışmak icin tum dostlarımızı bekliyoruzzz

ali Bey Slm. Ben Daha önce Yer ayırtmıstım. guncelleştirimek istiyorum. ben + 3 olarak . kolay gelsin iyi çalışmalar.

evet candostlarım akdenizin sıcaklığıyla yüreğinizin sıcaklığı bir araya gelince muhteşem buluşma olacağından adım gibi eminim bu berarerliği saglayacak olan tüm dostlara şimdiden çok teşekür ederim emeyinize yüreğinize sağlık 12 ekimi iple değil halatla çekiyorum buluşmak üzere
:eek::eek:

zaman yaklaştıkca heyecanima heyecan katiyorum yeni kişler eskiler dostlar hepsi bir arada olacak inşlh sewgimizi paylaştıkca cogalacak üzüntümüzü azaltacağimiz dolu dolu üç günümüz olacak inşlh...

günaydın dostlarım merhabalar guününüz aydın olsun .

altug uygun konaklama listesine eklermisiniz arkadaşlar .

ali Bey Slm. Ben Daha önce Yer ayırtmıstım. guncelleştirimek istiyorum. ben + 3 olarak . kolay gelsin iyi çalışmalar.

düzeltelim corbon kardeşim listeyi güncelliyelim arkadaşlar .

arkadaşlar selam çok güzel bi program olacağını ümit ediyorum şimdiden organizeyi yapan arkadaşların emeklerine sağiık cin_38
+4 -2 tekerlekli sandalye konaklamalı

Arkadaşlar ameliyat olmasa idim bu etkinliğe ilk defa katılacaktım. İnşallah bir sonraki etkinliklere katılırım.

Selam Mersin diye dün ben yorum yapmıştım acaba neden silindi?

dilnişin + tekerlkeli sandelye (İstanbul) konaklama

Selam arkadaşlar, öncelikle böyle güzel organizasyonları düzenleyen arkadaşları kutluyorum, bende kayseri ekibindenim.İnşallah hep birlikde yine çok güzel günler geçireceğiz, eğlenecegiz, yeni dostluklar kurarken yeni yerler göreceğiz.Ben burdan bir düzeltide bulunmak istiyorum, erciyes_38 ve cin_38 her ikiside kayseri ekibinden,sanırım bir yanlış anlaşılma oldu...
Her ikiside ayrı ayrı liste yazdırmış, birini kaldırırsanız seviniriz...

konunun ilk mesajında konu ile ilgili bütün sorularınızn cevabı var

miremur abi şu mesaj mı, Bu ise mesajın silinmemiş 2 sayfada görünüyor.

Selam Mersin,şimdiden emeğinize sağlık kolay gelsin.Adana'dan destek bir telefon kadar yakın bilesiniz.Tabiki Şef ve eşi,şef tekerlekli sandelye,miremur ve eşi,ikiside tekerlekli sandelye, konaklamalı listeye eklerseniz memnun oluruz....Yeni katılacak arkadaşlara hiç tereddüt etmeden gelin diyorum.Kesin memnun mutlu ayrılıp bir sonraki buluşmayı iple çekeceksiniz....Sevgilerimle,

Dostlarım siteye yeni üye olan dostlarımız var ve bu tür organizasyonlara ilk katılan ve katılmak isteyen dostlarımıza daha açıklayıcı sunuş ortaya koyarsanız daha aydınlatıcı mesajlar vermiş oluruz saygılarımla .

""ENGELSİZ BİR YAŞAM İÇİN EL ELE""

ben yeni üyeyim bu etkinliği yeni duydum.12 13 14 ekim de nerde saat kaçta olacak.ben osmaniyeden oğlumla gelmeyi düşünüyorum oğlum serbral palsi hastası tekerlekli sandalyede.kalacak yer nasıl ayarlanıyor günlük ücret nekadar.kimle bağlantı kuruluyor.bilgi verirseniz sevinirim

organizasyonla ilgili bilgi rica ediyorum

Organizasyonun gerçekleşeceği yer: Mersin Gondol Oteli Gondol Otel Mersin

Organizasyon düzenlenme Tarihi: 12 Ekim 2012 Cuma öğleden sonra başlayıp 14 Ekim 2012 Pazar günü sonlanacaktır.

Organizasyona katılım ücreti:
-1 Gece 50 TL. Ücretler otele girişte ödenecek. ( sabah kahvaltısı ve akşam yemeği dâhil)
-Alkollü içecekler de bir indirim yapılmıştır.
- Kahvaltı ve Akşam yemeği otelde açık büfe olacaktır
-Günü Birlik Katılımcı arkadaşlara yemek ücreti 20 TL dir. Günü birlik katılacak arkadaşların günü birlik katılmak istiyorum diye bildirmelerini önemle rica ediyoruz.

Program yoğunluğundan dolayı saatlerde küçük değişiklikler olabilir.

Program planı;

12 EKİM 2012 Cuma Günü ;
Saat 10:00'a kadar sabah kahvaltı
Saat: 11.00'e kadar otele giriş.
NOT:Tarsus gezimize katılmak isteyen misafirlerimizi saat 11 e kadar otel de bekleyeceğiz.
Saat 11:00-17:00 arası Tarsus Gezisi

TARSUS GEZİSİNDE GEZİLECEK YERLER;
-Nusret Mayın Gemisi Müzesi Ziyareti
-Kleopatra kapısı
-St. Paul Kuyusu
-Şahmeran
-Tarsus Şelalesi
-Berdan Barajı
-Karabucak Ormanları
Uygun saate Tarsus Belediyesi tarafından verilecek öğlen yemeği
17:00 Tarsus’tan hareket ve otele dönüş
19:00-23:00 arası akşam yemeği eğlence

13 EKİM 2012 Cumartesi Günü;
08:00-11:00 arası Sabah kahvaltısı
3 Adet tekerlekli sandalye dağıtımı
12:00-14:00 arası Mersin sahil boyu gezisi
14:00-15:00 arası öğle yemeği
15:00-18:00 Tekne gezisi
18:00-19:00 arası otele dönüş
19:00-23:00 arası akşam yemeği ve eğlence (Sürpriz gösteriler)

14 EKİM 2012 Pazar Günü:
-Otelde sabah kahvaltısı
-Saat:10:00’da otelden ayrılış.
Kalan arkadaşlar için,
-Alışveriş
-Saat 11:00 den sonra Mezitli-Taşkıran sahilinde sohbet, yeni dostluklar, arkadaşlıklar kurulması var olan dostlukların daha da pekiştirilmesi denize girmek isteyenlerin denize girmesi zaman geçirebilecekleri serbest etkinlik düzenlenmesi

NOT:
-Uçak ile gelecek misafirlerimiz, Uçak firmalarının Adana-Mersin arası servisleri vardır. Mersin Gondol oteline gideceğim demeniz yeterli servis sizi tam otelin önünde indirecektir.

-Otogar – Otel arası yaya 2 dakikadır. Ulaşımda sorun yaşanması durumunda yukarıdaki telefonlar ile irtibata geçilebilir.

-Özel arabası ile gelecek misafirlerimiz lütfen irtibata geçiniz.

İlk yorumumdan bahsetmiyorum,27 eylülde yaptığım yorumu göremedim,neyse sorun yooook.Bu arada Mersin emeğinize sağlık,ben herkesi müsaitse üşenmeden Mersine çağırıyorum,iyiki geldim diyecekler...sevgilerimle,

İlk yorumumdan bahsetmiyorum,27 eylülde yaptığım yorumu göremedim,neyse sorun yooook.Bu arada Mersin emeğinize sağlık,ben herkesi müsaitse üşenmeden Mersine çağırıyorum,iyiki geldim diyecekler...sevgilerimle,

sen bizim abimizsin herkeze abi denmez çünkü abi olmak kolay bırsey değil .SEN bizim agabeyimizsin .

Miremur abi senin sorunun hepimizin sorunudur,sorumluları bulalım!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt