Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

[Üye buluşması] 14-15-16 Eylül Ankara 1.Türkiye Engel Tanımayanlar Buluşması

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
vala emrullah abi mahmut babanın elden tutu gel bekliyoz bu ilk ankarabuluşmasını ankaralı arkadaslarla beraber hepbirlikde sizin için koşduruyoz gelmemek gibi şansınız yok acil bişey dısında abiii :)

tamam gökancım yalnızmı gelceksin onuda belirtte:?

Valla ben gelsem sende beni kaşla göz arasında Anıt Kabire götürsen olmazmı?Edip'im benim...sevgiler...

selam abi: cumartesi günü öğleden sonra proğramı 2 ye bölme düşüncemiz var, anıtkabit ve teleferik anıtkabir olmazsa olmaz diyenler önce anıtkabir sonrada teleferik yapabilir. buda uymaz ise duruma göre çaresine bakarız abi.

3 kişi geliyoruz konaklamalı.eminim süper geçecek şimdiden ellerinize yüreğinize sağlık....

Emeginize yüreginize sağlık

Şimdiden ramazan bayramınızı kutlarım sağlıklı mutlu günler dilerim.....

Bende o tarihlerde Ankarada olcağımdan cumartesi sabahdan günü birlik katılabilirim.....

İlk kez Ankara'da böyle büyük bir organizasyon düzenleniyor. Dolu dolu üç gün Ankara gezisi hazırlanıyor. Emeğe geçen arkadaşlarıma şimdiden teşekkür ediyorum
Şimdiden Ramazan Bayramanızı kutlar iyi bayramlar dilerim.Beni 2 olarak eklerseniz sevinirim saygılar....

Kısmet olursa bende gelmek istiyorum listeye adımı eklersenniz sevinirim.Emeğinize sağlık, iyi çalışmalar.

İnşallah gönlünüzce bir organızasyon olur kolay gelsın

bekliyoz ayşegülcüm :)

ankaralı olarak sende koşdurcan kardeşim :)

Düzenleyenlerin emeğine sağlık.
Çok güzel bir organizasyon olacağına inanıyorum gidecek kişiler,e şimdi den iyi eğlenceler dilerim GÖNÜL ORDA OLMAK İSTERDİ AMA MALESEF KATILAMIYORUM HADİ KOLAY GELSİN KONYADAN SEVGİLER

ikinci günü keçiören yemegınde katılacagım akşam eglenceden sonra ayrılacagım

bende ankarada yaşıyorum ama güzngüz gezmesine gelirim:)

otelde kalmayıp da gündüz gezilecek yerlere gelebilir miyiz peki ankrada yaşayanlar için diyorum hani....

NOT : baskanlığa adaylımı koydum oyunu verirmisin bana abi sen adaysen benimde oyum sana :D
buarada arkadaşlar kadircanın organizasyonla alakası yokdur gelirse oda herkes gibi misafirimizdir bilginize...
osman abi gelsin düzenleme yapcaz suanda servis dışı osman abii :D

Degerli dostlar emeği geçen tum guzel ınsanlara si
mdiden kolay gelsin .

Engelsiz bir yaşam için el ele

Kolay gelsin Serkan. Füsun ablamla da konuştuk günübirlik katılmaya çalışacam. İkinci gün inşallah..

NOT : baskanlığa adaylımı koydum oyunu verirmisin bana abi sen adaysen benimde oyum sana :D
buarada arkadaşlar kadircanın organizasyonla alakası yokdur gelirse oda herkes gibi misafirimizdir bilginize...
osman abi gelsin düzenleme yapcaz suanda servis dışı osman abii :D

Ankaralı arkadaşlarıma kolay gelsin başarılar dilerim...serkancım herşey gönlünüzce olur inşallah :)

bana konaklamalı 2 kişi eklermisniz:)serkan sana ulaşamıyorum ya şu tlf ne zaman arasam biriyle konuşuyor diyor:))

Bende yanlız benle konuşuyon sanıyodum serkan laaaaa meğer aldatıyormuşsun beni

tek kişilik oda 90 tl ve alkollu içki %15 indirim hiçte ideal değil bence en azından yerli içki sınırsız olmalı

Kolay gelsin Ankara ekibi... Çok güzel bir organizasyon olacağına inanıyorum.
Ancak;
36 eva ile 65 havva ayhan aynı kişiler diye biliyorum...

nurcan ablacım hasetlenırmıyım hiç:)) ulaşamıyoruzda bır bırımıze bu yuzden:)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt