Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

[Üye buluşması] 14-15-16 Eylül Ankara 1.Türkiye Engel Tanımayanlar Buluşması

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ben konaklamalı yanımda bir arkadaşımla gelecem bilginize osman bey

osman abi ben antepten celal yer varsa benle beraber+3 kişi daha ekleyebilirmisin
:cool:

osman abi ben celal antepten 3 arkadaşla beraber bu organizasyona katılmak istiyorum eklersen sevinirim
;)

Buluşmaya katılacak arkadaşlarımız. facebook ve engelliler bizde üyelik isimleri farklı olup listede tekerrür eden isimler varsa lütfen düzeltirsinler. ayrıca konaklamalı olanlarda bilgi verirse kolaylık sağlamış olacaklardır.teşekkürler

Sevgili dostlarım hepinize de gönülden sevgilerimi ve saygılarımı sunarım.
Konaklayacak misafirlerimizle günü birlik katılacak olan misafirlerimizin isimleri karışmış onun için bir düzenleme yapmak zaruri bir hal aldığından düzenleme yapılmıştır.
Birde tekerlekli sandalye kullanan arkadaşlar durumlarını belirtirlerse daha güzel olacaktır. Hep birlikte güzel bir 3 gün geçirmek dileğiyle..

selam osman kardes benıde yazarmısın aracımla gelecegım istanbuldan gelecek arkadaslar benle ırtıbata gecebilirler TEL NO:0570 786 34 36

Kaç kişiyle geleceksiniz Şenol bey hemen ekleyim başımla gözüm üstüne.

tek ben osman kardesim istanbuldan gelen arkadaslar zaten ısımlerını yazdırmıslardır gelmek ısteyen olrusa beraber gelebılırız ıstanbuldan katılacak arkadaslar arayabılırler benı

Sevgili dostlarım cuma günü kesin liste verilecek onun için lütfen konaklayacak ve günü birlikçi olarak katılacaklar durumlarını belirtsinler hepinizide sağ salim mutlu bir şekilde gelmenizi diler saygı ve sevgilerimi sunarım bu olay beni çok yordu bazı aymazlar yüzünden biraz üzülsemde sizleri en iyi bir şekilde ağırlamak için var gücümüzle çaba sarfediyoruz sevgili dostlarım. son liste aşağıya çıkarılmıştır yanlış ekleme filan olursa lütfen bildirmelerinizi beklerim.

ORGANİZASYONA KATILACAK ARKADAŞLARIMIZ:
KONAKLAMALI KALACAK MİSAFİRLERİN İSİM LİSTESİ1
1---Osman BOLAT + 1
3---Perihan KARA + 1
5---Nurel ÇELİK
6---Rüveyda YAŞLI
7---Doğan KILIÇ
8---Erciyes + 14
23--Necla KILIÇ
24--Emine YALÇIN
25--Şenol DÖRTBÖLÜK
26--Nurcan KARABULUT
27--Dilek YAĞMUR + 4 1. gün konaklamalı
32--Yörükoğlu
33--Aliyem + 5
39--Elif_kız
40--Bahar 17 + 5
46--Ramço
47--Eva
48--Sudenaz
49--Zekhan + 1
51--Gökhan (Gtrcgökhan) 2. gün katılacak
52--Fatma SAĞDIÇ
53--Aynur YILDIRIM
54--Özcan KAYA +1
56--Hayriye BALCI
57--Adem KOÇAK
58--Emine YALÇIN
59--Gökhan TÜKENMEZ
60--Gülizar DEMİR 1. gün konaklamalı
61--Engelsiz kadınlar
62--Vildan ÇAKIR
63--Ümmügülsüm + 2
66--Hüseyin KÖSE + 2
69--Ayıntaplı + 1
71--Savaş RÜŞTÜ
72--Ayşegül09
73--Hacer KURŞUNCU
74--Ayşegül_01
75--Hatice TOPGÖÇ + 2
78--Gazi MESUT
79--Şemsettin TOPGÖÇ
80--Fikret ERDOĞAN
81--Ayhan ŞÜKRAN
82--Taylan HATTISARI
83--Horoz27 (Celal) + 3
87--Binnaz PETEK
88--Firat CİLA
89--

GÜNÜ BİRLİK KATILACAK OLAN MİSAFİRLERİN İSİM LİSTESİ
1 Vahide ÇAKIR
2 Fatih ARSLAN +2
5 Mustafa ESEN
6 Serkan SARI
7 Cengiz KIZILKAYA
8 Gülay_06
9 Aliye MERMER
10 Şerife KÖKSAL
11Derya ARSLANTÜRK +1
13 Füsun AYDIN
14 Jonjon (Gökhan) 2. gün katılacak
15 Leyla BEKTAŞ
16 Zeynep AKKAŞ
17 Derya AKMAZ 2. gün katılacak
18 Tolga BİLGİN
19 Ömer ŞAHİN
20 Emirhan (Azra müzik) + 4
24 Songül SEVİNÇ 2. gün katılacak
25 Ferat
26 Gönülyarası + 1 2. gün katılacak
28 Eğce (Erdoğan) 2. gün katılacak
29 Bülent YALÇIN + 1
30 Satı BAŞAK 2. gün katılacak
31 Cafer ÜLGEN
32 Serkan ŞAHİN
33 Suzan
34 Dilek TÜRK
35 Kadir KAYMAK
36 Yusuf YARIŞ
37 Mustafa AĞCA
38 Nurşen BAL
39 Sakat, Özürlü, Engelli
40 Nesrin BİROL
41 Hamit HAYRAN

Çok emek ve çaba harçanarak hazırlanan organizasyonlardan birinin daha günü yaklaşmakta çok güzel olacağına inanıyorum... Şimdiden kolay gelsin diyorum tüm organizatörlere...

Öncelikle bu buluşmayı düzenleyen arkadaşlar emeğinize sağlık.

Beni de eklersenniz sevinirim.İyi çalışmalar.

Osman abicim benim arkadaşlardan biri sadece bir gün konaklayacak

günü birlik katılacam arkadaşlarım bende bilginizee :)

aynur yıldırımda gelmeiyecekmiş onunda adını silermisin :)

öncelikle emeginize saglık derim böyle organizasyonları yapmak insanları mutlu etmek zor iştir. o otelde cok kalmıs birisi olarak otelin 1 sene oncesine kadar odaların engelli insanlara uygun olmadıgını dusunuyorum cünkü ben tekerlekli sandaliye ile banyo wv. giremedım odalarda cok genıs degıldı.insallah düzenleme yapmıslardır..katılacak arkadaslara şimdiden iyi eglenceler düzenleyenlerede tebrikler cesaretlerınden dolayı...

SÜPEER BULUŞMAYA AZ BİR ZAMAN KALDI......

Arkadaşlar Süper Buluşmaya artık sayılı günler kaldı, isim listesinde karışıklılık olmaması için tek bir sayfadan listemizi düzenliyoruz. İlk defa düzenlenecek olan Ankara 1.Türkiye Engel Tanımayanlar buluşmasında çok güzel, coşkulu, dostlukların pekiştiği 3 süper gün geçireceğiz.

Birimiz hepimiz, hepimiz birimiz için....

Coşkulu buluşmamızda geçireceğimiz 3 güzel gün için değerli dostlarımızla buluşmak üzere....

osman kardeş benım ısmımı ıkı kez yazmısınız senolabi = senol dörtbölük ıkısıde benımm :) kral senınde gelmene sevındım kardeş

Osman bey merhaba bende aranızda olmak istiyorum 1+2 kişi yazarsanız sevinirim. 1. gün konaklamalı olacak, şimdiden buluşmayı düzenleyen arkadaşlara kolay gelsin diyorum.

inşallah çok güzel 3 gün geçirecez tüm dostlarla:)bekliyoruzzzzz:))

Günü birlik katılacak misafir olarak beni de yazarsanız sevinirim 2 gün boyunca etkinliklere katılacağım.

slmlar giden arkadaşlara iyi eğlenceler dilerim organize edenlerin de ellerine saglık. bende katılmayı çok isterdim inş. bir gün bende katılırım...

bende cmt günübirlik geleceğim inş ben ve +1 kişi ile ( t.sandalye )

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt