Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

[Üye buluşması] 14-15-16 Eylül Ankara 1.Türkiye Engel Tanımayanlar Buluşması

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Son bir hafta kaldı... Artık zaman su gibi akar geçer...

Listede isimlerini yazırıpta iptal ettirmeyen geleceğini söyleyip sonradan vazgeçen arkadaşların dikkatine isimleri varsa listede lütfen bilgi versinler ve sildirsinlerki gelecek olan arkadaşları listeye alalım.

Benim yanıma 1 kişi daha ekleyin demiştim ama yazılmamış. 2 yetişkin 2 çocuk :) düzeltirseniz sevinirim.

Nesrin hanım bendeki listeye ekledim toplam 4 kişisiniz değilmi 2 çocuk ve 2 de yetişkin olarak.

sevgili arkadaşlar bir kişi eklerseniz ahmet aksoy olarak da eklerseniz sevineceğim emeklerinize sağlık güzel bir ankara buluşmasında görüşmek üzere saygılar...

ben sadece c.tesi katılcam beni günübirliklerin arasına yazar mısınız?

istanbuldan gelecek arkadaslar varsa benle ırtıbata gecebılırler aracımla gıdıyorum beraber gıdebılrız

​Hüseyin bey sana kaç kişi ekleyeceğiz +1 kişi ekledim ama lütfen belirtirseniz

Osman abi otelde kalma haricindeki organizasyonlara katılabiliyor muyuz?

Sevgili dostlarım ilgileriniz için hepinizede ayrı ayrı teşekkür ederiz kontenjan dolmuştur hayırlı uğurlu olsun inşallah hep beraber güzel ve mutlu bir 3 gün geçirmek dileğiyle tüm konuklarımızı heyecanla bekliyoruz.

şafak 3 :)

Etkinliğimize konaklamalı ve günü birlik katılacak listeye isimlerini yazdıran dostlar lütfen en kısa zamanda kaç gün kalacağınızı + katılımcıların isimleri kaç gün kalacaklarını cinsiyetlerini odaların şimdiden hazırlanması için belirtmeleri gerekmektedir katılımcı arkadaşlara önemle duyurulur..

Günü birlik katılacak arkadaşlar isimlerinizle birlikte artılarınızı da yazarsanız ve cuma mı cumartesimi katılacaksınız bunuda belirtmenizi önemle rica ediyoruz.............acilllllllll

Günaydın

Osman abi cuma günü sabah 7 uçağıyla Adanadan geliyorum saat 8:10 da orda olacağım yardımlarını rica ediyorum.

iyi çalışmalar.

İznim çıksaydı sabırsızlıkla bekliyorum biletimi almayı...

Arkadaşlar geri sayım çoktan başladı, muhteşem ankara buluşmasına yolcu kalmasın:):) herkes valizlerini çoktan hazırlamıştır değilmi !eminim harika günler geçireceğiz hep birlite
Bizlerde kayseri ekibi olarak hepimiz bu güzel buluşmada bulunmakdan mutlu olacağız..
Herkese selam olsun...

cuma günü geliyorum iki tane tek kişilik oda

Vaykankam selam söyle memleketime..:)

özel işlerimden dolayı aranıza katılamayacağım malum ben katılamadığım içinde yanımdaki +1 arkadaşımda katılamayacak bilgilerinize...

Selam Ankara,sizlere şimdiden hayırlı yolculuklar,inşallah herkes sağ sağlim gider ve döner,eğleneceğinizden eminim.Aranızda olmak isterdim ancak Kozaklı ve Ankara buluşması arasında 15 gün olması hem maddi hemde başka özel sebepler nedeni ile gönlümün sizlerle olduğunu bilmeniz için yazdım...Sevgiler Ankara....

Sevgili dostlarım hepinizide heyecanla bekliyoruz sağ salim geliniz ve hayırlı yolculuklarınız olsun inşallah.

organizasyonumuza ankara il içindeki katılımcı sevgili dostlarıma önemle duyurulur!!
sevgili arkadaşlar anıtkabir ziyareti için il dışından gelecek olan misafirlerimize öncelik verilecektir bilgilerinize.
şehir içinden katılacak olan konuklarımızın dikkatine akşam yemeğine ve eğlencelere katılabilmeniz için lütfen akülü sandalyelerinizle gelmeyiniz normal manuel tekerllekli sandalye kullanmanız sizlerin yararına olacaktır. çünkü otelin asansörleri manuel sandalye kullanmaya uygundur.

güle güle gelin arkadaşlar hayırlı yolculuklar dilerim:)))

Ankara buluşması benim için çok iyi olacaktı ama miremur arkadaşın dediği gibi buluşmaların kısa aralıklarla olması ve okul dönemine denk gelmesi olumsuz oldu. katılan bütün dostlara iyi eğlenceler. buluşmayı düzenleyen arkadaşların emeklerine sağlık ... :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt