Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

[Üye Buluşması] 16-17 Aralık / Clup Falcon - Antalya Organizasyonu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Valla bunda çatlıyorum fena halde:) Ne yalan söyleyim.
Ama benim şartlarım uygun değil:(
Bir yol bulsam kaçırmam ama yol bulamıyorum...

çatlamak kaderimiz oldu anlaşılan:)

Ama ha siz ha ben gezmişim aynı şey:)

Çatladım dememe bakma sen:)

Dur Antalya gezisini anlatan bir müzik atayım:)

Dostlugun kardeşliğin destanı orada bir pınar gibi yayılacak

kesinliklee az kaldı bidenemmmm hasret bitiyor cok özleidm seni ve dostlarıı :) herzamanki gibi harika bi bulusma olcagından şüphemiz yok :) içimiz kıpır kıpırrr ogünü hasretle bekliyoruzzz az kaldı azzzz:)

ŞAFAKKKKKKKKKKKKKKKK 6:):):)

şafakkkkkkkkkkk 6 :) güneşli bir adana sabahından günaydınlar hepinize :) :)

Güneş... Vallahi çok kıskandım bizim buralar karlı haftaya bizde güneşe doyacağız inşallah

Günübirlik katılacaklar önceki duyuruda saat 14 de giriş yapabiliyorlardı otele..Şimdi 18 yazıyor:rolleyes: Otelde kalan arkadaşlara ninni söylemeye mi geleceğiz yahu?:rolleyes::)

mac72;
:) saat 18 de giriş yapılması halinde her şey dahil fiatı 30 tl olarak yapıldı. daha öncede yazdıgımız gibi saat 14 de otele giriş yapacak arkadaşlarımızında 35 tl ödemeleri gerekecek , biz burda en düşük fiatı yazdık tabiki her iki haldede gece 23 otelde ayrılış olacak . bilgilerinize.

Nazar değdik esra hanım neyse oda lazım

16-17 Aralık ta İş nedeni ile Belek Vera hotel de olucam fırsat bulup yanınıza gelip görüşmek isterim .Yardımcı olur yön verirseniz sevinirim

selda*; Kalem;

Seldacım. Meleğim ne güzel olurdu kız kıza bir arada olmak :)

Antalya'ya gelecek arkadaşlara şimdiden hoş geldiniz diyorum... işi veya uygun olup gelemeyenler içinde üzüldüm :( inşallah başka buluşmalarda tanışırız.

Emeği geçen herkese çok teşekkürler...

körbıçak;
tabiki ne demek yeterki gelmek isteyin yardımcı oluruz.

antalyayı hiç bilmiyom nerde neye binicez nerde inicez tarif ederseniz sevinirim teşekkürler

Antalya öyle karışık bir şehir değildir.Bir ucundan bir ucuna en fazla 30 dk içerisinde gidersiniz.Engellilere uygun belediye otobüsleri ile havaalanından ve otogardan çok rahat istediğiniz yerlere gidebilrsiniz...Otelin açık adresi...

Şirinyalı Mah. 1512 Sok. No:3 Lara Antalya

şafakkkkkk 5

Bizler şimdi kendimiz mi geleceğiz adana dan gelen grup olarak havaalanından

selam cdisci bizde saat 11 15 te ordayız beraber gideriz

arkadaşlar sizlerin otogardan ve havaalanından nasıl ve hangi saatlerde alınacagınız hakkında gereken açıklama başlıga en kısa zamanda eklenecektir .

Şimdiden Herkese çoooooooook teşekkürler,valla gerçekten özledim sizleri...az kaldı....

şafak 135 saat çok eyecanlıyım siz değerl,i arkadaşları ve antalyayı görmeye

Gitmeden heycan dorukta maşallah ,orada patlama olcak galiba :)

Antalya ya gelecek tüm arkadaşlarımıza şimdiden hoşgeldiniz diyorum...:) ders çıkışı ben de aranızda olacağım inşallah....cuma günü tüm misafirlerimizle görüşmek üzere..

Ahmet abiciğim yapabileceğim birşey varsa lütfen söyle....

(- Ahmet abiciğim yapabileceğim birşey varsa lütfen söyle....-)
çok tşk ederim her şey hazır biliyosun söylemen bile kafi .. sen gec kalma erken gelmeye bak aramıza .
zaman geçiyor heyacanlar artıyor. antalyada havalar çok güzel gidiyor inş sizlerde geldiginizde aynı güzellikte devam eder. ŞAFAK 4 diyelimmmi......:)

herkese günaydınlar ŞAFAKKK 3 :) AZ KALDIIIIIIII...BEKLE BİZİ ANTALYA:)

Antalya öyle karışık bir şehir değildir.Bir ucundan bir ucuna en fazla 30 dk içerisinde gidersiniz.Engellilere uygun belediye otobüsleri ile havaalanından ve otogardan çok rahat istediğiniz yerlere gidebilrsiniz...Otelin açık adresi...

Şirinyalı Mah. 1512 Sok. No:3 Lara Antalya

Ya yanlış anlaşıldı galiba yada yazdım ama okumadın.Ben belek verahotel den gelicem siteden bi arkadaşımız 44 km orası dedi ben o yüzden yardım istemiştim ama neyse sorun değil

Ya yanlış anlaşıldı galiba yada yazdım ama okumadın.Ben belek verahotel den gelicem siteden bi arkadaşımız 44 km orası dedi ben o yüzden yardım istemiştim ama neyse sorun değil

murat kardeşim antalyaya ne ile gelecegini bilemiyoruz . eger kendi aracınla geleceksen otele bizim telefonlarımızı kaydet biz seni yönlendirelim , eger otobüsle geleceksen belekten otogarda inip orda bulunan belediye otobüsleriyle lara tarafına giden otobüse bineceksin ve şöför arkadaşa şirinyalıdaki CUMARTESİ PAZARINDA ve LAURA ALIŞVERİŞ MERKEZİNDE inip FALCON OTELE gidecegini söylersen sana yardımcı olurlar . otobüsten indiginde kime sorsan oteli gösterirler mesafesi indigin yerle otel arası 100 metre cıvarındadır . bilgine.

ANTALYA BULUŞMASINA gelecek olan arkadaşların dikkatine:
16 aralık cuma sabahı OTOGARA gelen arkadaşlarımızı toplu şekilde en geç saat 9:30 da alıp otele ulaştıracagız.
16 aralık cuma sabahı havaalanına gelen arkadaşlarımızıda yine toplu şekilde en geç 11:30 da alıp otele ulaştıracagız..

.
arkadaşlar biz sizleri kendi imkanlarımızla alacagız o yüzden yukarda belirtilen saatler haricinde ve cumartesi günü gelecek arkadaşlarımızında kendi imkanları ile otele ulaşması gerekecektir bu konuda umarım bize anlayış gösterirsiniz...

kendi imkanları ile gelecek olan arkadaşlarımız içinde aşagıdaki açıklamayı yapıyoruz...

OTOGARdan otele ulaşım otobüs firmalarının kendi servis aracları ile yukarda belirtilen adresteki otele en yakın yere ulaşabilirsiniz, veya otogardaki belediye otobüsleri ile aynı yere gelebiliyosunuz. yada taksi ile gelmek isterseniz otogar , otel arası 30 tl tutmaktadır....

HAVAALANINDAN otele ulaşım ise belediye otobüsleri ile havaalanından otogara gelip tekrar lara otobüsüne binmekle olacaktır ama en kısa ulaşım taksi ile olup ücretide 40 tl tutmaktadır....

arkadaşlar her durumdada ilk başlıkta açıklamış oldugumuz hasan hocamın ve benim telefon numaralarımızı bir yere yazmanızı istiyoruz .. gereken yerde sizleri daha rahat bir şekilde otele ulaştırmak istiyoruz.
inşallah kazasız belasız ve sorunsuz bir şekilde otelimize ulaşıp hep beraber harika bir hafta sonu geçirebiliriz.
tüm heyacanımızla sizleri bekliyoruz.... :):):):):)

Bidenemmmmm az kaldı canımm benimmmm....biz bi arada olduktan sonra kim tutar bizi:) :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt