Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

[Üye Buluşması] 16-17 Aralık / Clup Falcon - Antalya Organizasyonu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
şafak 3 baylar bayanlar az kaldı canııım bu ne heyecan yatcağız kalcağız 3 kere sonra ordayııııııııııııııız tamamı canlar hadi bayyyyyyyyyyyy

iyi geceler şafak 83 saat oleyyyyyyyyyyyyyyy

Günaydın....
Ahmet abiciğim müdürle konuştum ancak son 1 saate izin verdi:( ama 18:00 gibi ordayım inşallah...tüm eski arkadaşlarımla görüşmek için , yeni arkadaşlarla da tanışmak için sabırsızlanıyorum....:) vallahi ayın 16 sında aklım sizlerde kalacak....akşamı zor edeceğim...
Tüm arkadaşlar şimdiden güzel antalyamıza hoşgeldiniz.........................Antalyamız sizlerle daha da güzelleşecek....:)

ayşegül hanım adana uçağı saat 9.50 değil mi?siz farklı bir araçla mı gidiyorsunuz?

Okey, ondan haberim yoktu biz emrullah abilerle 9.50 de uçuyoruz görüşmek dileğiyle

Haydi antalya haydii az kaldı azz :) aynen abi emrullah abiler biz siz ucagı istila ettik pegasus 9.50 ucagı:)

Merhaba arkadaşlar ahmet abi ve hasan hoca gercekten deger verdiğim tanıdıgım tanımadıgım yüm emegi gecen arkadaşlara teşekkür ederim. Eminim süper bir organizasyon olacak buna hiç şüphem yok.kocaçorumlu abim davet etti sağolsun ben herşeyi ayarladım gelecektim süpriz olsun diye adımıda yazdırmadım.ama sağlık bakanlığı kalite ve hüzmet ile ilgili bir kurul bu hafta gaziantepte bizim tüm izin ve raporlar durduruldu.bu hafta tüm gaziantepteki hastaneleri tek tek denetleyecekler.çok üzgünüm süprizimin hevesi gursağımda kaldı.gelemiyeceğim.eminim süper olacak.katılan tüm arkadaşlara iyi eğlenceler diliyorum.kocaçorumlu ve hasan hocama ve herkese teşekkür ederim .inşallah başka bir buluşmada buluşmak emel'iyle .....

Haklısın Güzel kız,biz eğlenceye uçakta başlıyoz....

bence sen istersinde yapmazmısın bunu esracım :)

Sen gelmiyorsun konuşma sen :) ......

Arkadaşlar Ahmet abinin notuna dikkati çekiyorum bir kez daha kaçıranlar için...

ANTALYA BULUŞMASINA gelecek olan arkadaşların dikkatine:
16 aralık cuma sabahı OTOGARA gelen arkadaşlarımızı toplu şekilde en geç saat 9:30 da alıp otele ulaştıracagız.
16 aralık cuma sabahı havaalanına gelen arkadaşlarımızıda yine toplu şekilde en geç 11:30 da alıp otele ulaştıracagız..

şafsak 62 saat kalbim çok kötü atıyor sizleri yani arkadaşlarımı görmek için çok sabırsızım geçmiyor saatlerrrrrrrrrrrrrrrr

artık şafak için gün saymayı bıraktık saatleri saymaya başladık.. gerçekten heyacanla sizleri bekliyoruz. antalyada bulunacagınız hafta sonu için hava durumunda korkutacak hiç durum yok aksine süper güneşli ve sıcak bir hava bizleri bekliyor... hadi dostlar el ele ANTALYA'ya....:):):)

Merhaba arkadaşlar ahmet abi ve hasan hoca gercekten deger verdiğim tanıdıgım tanımadıgım yüm emegi gecen arkadaşlara teşekkür ederim. Eminim süper bir organizasyon olacak buna hiç şüphem yok.kocaçorumlu abim davet etti sağolsun ben herşeyi ayarladım gelecektim süpriz olsun diye adımıda yazdırmadım.ama sağlık bakanlığı kalite ve hüzmet ile ilgili bir kurul bu hafta gaziantepte bizim tüm izin ve raporlar durduruldu.bu hafta tüm gaziantepteki hastaneleri tek tek denetleyecekler.çok üzgünüm süprizimin hevesi gursağımda kaldı.gelemiyeceğim.eminim süper olacak.katılan tüm arkadaşlara iyi eğlenceler diliyorum.kocaçorumlu ve hasan hocama ve herkese teşekkür ederim .inşallah başka bir buluşmada buluşmak emel'iyle .....

emel keşke bize o sürprizine yapabilseydin inan çok mutlu olurduk senide aramızda görmekten. kısmet degilmiş diyelim inş başka bir buluşmada hep beraber oluruz..

şafsak 62 saat kalbim çok kötü atıyor sizleri yani arkadaşlarımı görmek için çok sabırsızım geçmiyor saatlerrrrrrrrrrrrrrrr

eyvallah özcan kardeşim bizde seni tanımak için sabırsızlanıyoruz.:)

saolasın koca çorumlu ağabey şafak 60 saattttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt çıldıracağım vakit geçmiyo nasipse tüm dostlarımı ve yeni tanışacağım arkadaşlarımı göreceğim

evet firdevscim bacım keşke sende aramızda olsaydın okdar cok isterdimkii....:)neysee biz senle yine bi arayageliriz eminim :)

AYNENN AZ KALDI BİDENEMM, YAKISIKLIM(HASAN HOCAM) ÖZLEDİKKKKKKKKKK BEEEEEEEEEE........

HEYTTTTTTTTT :):):):):)

ŞAFAK 39 SAAT Evet arkadaşlar son 24 saate çok az kaldı heyecan dorukta sevinç çığlıklarını duyar gibiyimm:p:eek::eek:

Bende bugün cuma günü için iznimi imzadan aldım...

Dostlarla üç gün iki gece beraber güzel vakit geçirip bol eğlenip Yeni yıla girmeden güzel bi tatil yapacağız... Antalya'ya gelecek arkadaşlara şimdiden hayırlı yolculuklar ve hoş geldiniz diyorum...

Hoşçakalın...

Kalan Süre: 36 saat
Left Time: 36 hour

otelin kapalı yüzme havuzu açıkmı acaba bilgisi olan varmı bu arada uçak ile gelecekler için son 46 saatttttttt bekle bizi Antalya geliyoruzzzzzzzzzzzz

otelin kapalı yüzme avuzu açıkmı acaba bilgisi olan varmı bu arada uçak ile gelecekler için son 46 saatttttttt bekle bizi Antalya geliyoruzzzzzzzzzzzz

otelin kapalı yüzme havuzu açık arkadaşlar girmek isteyenler mayolarınıda yanlarında getirebilirler..:)

Oooo süper haber ahmet abi...
Desene dışarda güneşlenip içerde havuza giricez :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt