Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

[Üye buluşması] Amasya 03-04 Haziran yatılı buluşma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
özlem abla özlem+1 eklermisin geç oldu ama abla;)

zebeydecim hayırlı olsun.kısmet diyelim.
özlem seni uyuz bu şimdimi denir :))

Arkadaşlar ilk kez böyle bir buluşmaya katılıcağım için çok heycanlıyım İstanbuldan katılıcak olanlar varsa birlikte seyhat etmek isterim isteyen varsa memnun olurum:)

leylacım canım benim bende ilk 2010 yılında antalya buluşmasına katılmıştım kimseyi tanımıyordum ama oraya gidince herkezi senelerdir tanıyormuşsun gibi oluyor endişelenme canım benim.sen rahat ol inan yabancılık çekmeyeceksin.istanbuldan salim abiler kral ve bi kaç bayan arkadaş var gelecek listeden bak istersen canım onlarla iltibata geç. yapabileceğim bişey olursa bana ulaş

Slm duygu cnm arkadaşım . K.Maraş tan

Duygu canım arkadaşım Kahramanmaraştan Beni GÖKAY 46 ile arkadaşım Bünyamin yeniceli ' yi eklermisin :):):)görüşmek dilegiyle Selammm....;);););):cool::cool::cool::cool::p:p:p:p

kolay gelsin çok güzel bir organizasyona benziyo inşallah hiçbir sorun çıkmadan eglenir ve tanışırsınız arkadaşların çogu tanıdık herkese selam ve sevgiler. keşke uygun olsaydım hala acaba yemege olsun ugrayabilirmiyim diye düşünüyorum ama sanırım zor. tekrar kolay gelsin.

remzi bey madem Amasyadasınız cuma akşam otelde cumartesi yedikırda piknikte olacağız zamanınız olursa sizide aramızda görmek isteriz.

arkadaşlar gelen gelmeyen herkeze çok teşekkür ediyorum.listemiz tamamlandı.gelecek olanlarda ismi yazılı olan arkadaşlar hangi gün geleceğinizi,hangi saatte burda olacağınızı yatılı kalıp kalmayacağınızı ve tekerlekli sandalye kullanan arkadaşlar durumunuzla ilgili billgilerden beni haberdar edin ki herhangi bir sorun yaşanmasını el birliğiyle önlemiş olalım.

NOT: SON ANDA GELEMEYECEKLER İNŞALLAH OLMAZ OLURSA MUTLAKA BENİ BİLGİLENDİRİN ARKADAŞLAR ONA GÖRE SONRADAN GELMEK İSTEYENLER OLURSA ONLARDA DEĞERLENDİRİLMİŞ OLUR..

arkadaşlar günler artık sayılı Şehzadeler Diyarı ve bu buluşmanın ev sahibesi Duygu bzileri bekliyor çok sabırsızım sizlerle buluşucağım için ben daha öncede cnm arkadaşımın konuğu olmuştum ve bahsi geçen piknik alanında çok güzel bi piknik yapmıştım şehrin gzüelliğine ve Duygumun ev sahipliğine diyecek tek sözüm yok gelince sizlerde bana katılacaksınız eminim güzel bi haftasonunda siz dostlarla olmak herşeye bedel olucak bekle bizi DUYGU ve AMASYA...

Özlemcimm inşş orda olucaz çok güzell amasya buluşması olacağına eminim...

sudecim meleğim teşekkür ederim bitanecim.eve ben ve amasya sabırsızlıkla siz değerli dostlarımı bekliyoruz..
umudum canım arkadaşım siz güzel insanlar bulunduğunuz her ortama güzellik kattığınız için ben inanıyorum ki ALLAHIN izniyle amasya buluşmasıda sizlerle çok güzel olacak inşallah...

eveeet tüm arkadaşların dilek ve arzularına yürekten katılıyorm o günü arkadaşlara kavuşacagım anı sabırsızlıkla bekliyorum bekle bizi duygu bahçesi sana adanadan kucak dolusu selamlar

Evet nihayet forma mesaj yazdın,ŞEF arkası gelir artık....

bekle bizi amasyaaaaaaaaaaaaaaa :)

Aleyküm selam mahmut abim.Amasya' dan da herbirinize kucak dolusu sevgi ve selamlar olsun.sizlerin heyecanının 10 mislisi bende var :) zaman yaklaştıkca ben daha bi heyecanlanır oldum.dostlarımın geleceğini düşündükçe daha bi mutlu oldum.
izmirin sultanı evam canım benim amasyada bende bekliyoruz valla :)
miko ALLAH ne etsin seni emi sayende sabah sabah ne güldüm canım kardeşim ya.Tabi kardeim olunca sende ben gibi bekliyorsun dimi ya :))

kısmet :confused: bacımm :)

birtooo sana nispet :D:D:D

merzifon havaalanı ile buluşma yeri arasında mesafe çok varmı:confused:

canımcım merzifon havalanı o tarihte tadilatta olcak canım otobüsle yannış bilgim yoksa istanul arası 7 saat sürüyor.samsun çarşamba hava alanı var orayla amasya arasında da en fazla 3 saat uzaklığı var canım

duygucum:) sürpriz yapabilirim sen hazırlıklı ol ..

yücel arkadaşım daha önce :
Bende amasyadayım buyrun bekliyorum arkadaşlar :)
dediğiniz için eklenmişsiniz sanırım.kusura bakmayın ben kendi elimde ki listeden isminizi çıkartıyorum .....uyardığınız için teşekkür ederim arkadaşım..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt