Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

[Üye buluşması] Antalya Falcon Otelde 17-18 Aralık tarihinde buluşma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

hasankrmn

Üye
Konular
37
Reaksiyonlar
0
Bahar hanım bugün otel ile görüştük.1 hafta yada 10 gün içerisinde otele kesin listeyi verip ona göre rezervasyon yapmamız gerekiyor.Bizim kafamızdaki tahmini sayıya hemen hemen ulaştık.Siz bize birkaç gün içerisinde bilgi verirseniz listeye siz dahil ederiz.

Organizasyonun Tanımı: Tanışma, bol muhabbet,eğlence ve tatil
Organizasyonu düzenleyen kişiler : Kuyucak,Koca çorumlu,hasankrmn
Organizasyonun gerçekleşeceği yer: Clup Falcon otel - Lara/Antalya
242 323 06 40 Oteli arayıp Benhur beyden organizasyonu teyit ettirebilirsiniz.
Organizasyona katılım için gerekli katılım ücreti: Herkes kendi Ücretini karşılayacak. 1 Gece 45 TL.Ücretler otele girişte ödenecek.
Organizasyon Tarihi: 17/12/2010 öğleden sonra başlayıp--19/12/2010 öğleden sonra sonlanacak..(iki günlük birorganizasyon isteyen uzatabilir).
Diğer açıklamalar:Otel herşey dahil sistem.Sabah kahvaltı/geç kahvaltı,öğle yemeği,akşam yemeği,ikindi ikramları ve yerli tüm içecekler ücret dahilindedir.Akşam yemeği ve devamında canlı müzik olacaktır.

Not:Otele günübirlik gelmek katılmak mümkündür.Tekerlekli sandalyeli arkadaşarın belirtmeleri,uçak yada otobüsle gelenlerin otele transferlerinde yardımcı olmamız için bize bilgilerini gönderirlerse elimizden geleni yapacağız.Lütfen katılımınız kesinleşmeden listeye isminizi yazdırmayınız.

Hasan KARAMAN
0532 665 32 34

Katılacaklar:
1-Kuyucak
2-Çiğdem Kuyucak
3- Koca çorumlu
4-Hasankrmn
5-Antalya Akay medikal 4kişi
10-Kaptan14
11-Selma güneş
12-Emel
13-Flofi
14-Murat TÜRKOT
15-Su perisi
16-Mediha
17-güllerdiyarı
18-UTOPYA
19-Sırdaş+1
21-Yares
22-Selda
23-Sema
24-Murart 0180
25-denizkızı88
26-Melek0180
27-derbeder
28-PRENCESS
29-freegirl
30-altuğuygun
31-umudun
32-Ali doğan +1
34-Duygubahçesi
35-eva+1
37-07antalyalı+1
39-SÜPERMEN
40-Elif-kız +1
42-Denizkızının misafiri
43-tolga06
44-07 Antalyalı
45-ayşegül 01
46-nehir_255
47-Son savaşçı
48-Poliyana
49-burgazkartal+1
51-zübüş
52-Aytaç+1
54-

[Üye buluşması] Antalya Falcon otelde 17-18 Aralık tarihinde buluşma düzenleyelim

Organizasyon yukarıdaki şekilde son halini aldığı için bu mesaj geçerliliğini yitirmiştir:

[-][SIZE="1"]Sevgili dostlar öncelikle bu başlık görüş başlığıdır.

Sitedeki dostlarımızın bizden yoğun istekleri üzerine 2010 a veda ederken kaynaşma-tanışma-eğlence amaçlı bir etkinlik yapma kararı aldık.Aslında 2011 nisanı için hazırlamıştık kendimizi.Ama arkadaşların isteklerine kayıtsız kalamadık.Bu yüzden hızlı bir çalışma yaptık.Yılbaşı öncesi otel fiyatları üzerinde bir araştırma yaptık.Bazı otelleri gezerek bilgi topladık.Sonuç olarak mekan ve zaman olarak bazı önemli maddeleri kesinleştirdik.
-Daha öncede etknlik yaptığımız.Fiziki yapısı,çalışanlarını ve en önemlisi ulaşımı bir çok kişi tarafından bilindiği için mekanı FALCON OTEL olarak belirledik.Club Hotel Falcon
-Tarih kesindir.17 aralıkta giriş 19 aralıkta çıkış olarak karar aldık.İsteyenler daha önce gelip daha sonra da ayrılabilirler.Yani tatili uzatabilirler.
-Fiyat olarak yine geçen seferde olduğu gibi 45 tl olarak konuştuk.İsteyen tur şirketlerinden kendileride ayırtabilir.

Otel herşey dahil sistemde çalışmakta ve her akşam yemek ve yemek sonrası canlı müzik olacaktır...

Kontejyan malesef geçen sefer olduğu gibi sınırlı olacak.

Not: Bu tarih ve mekan kesindir.

Fikirlerinizi bekliyoruz.

Bu etkinlik; Kuyucak ,Koca çorumlu ve hasankrmn tarafından takip edilecektir[/SIZE][/-]

evet arkadaşlar, dostlar hasan hocamın belirtigi gibi ANTALYA ya yakışan 2010 u ugurlama adına, 2011 e merhaba diyebilecegimiz tüm sevdigimiz dostlarımızı bir arada görmek istedigimiz ve yeni dostluklar kurmak adına gelecek ve gelmek isteyen tüm dostları, arkadaşları ve kardeşlerimizi güzel ANTALYA mızda agırlamaktan onur duyarız ..

Demir baş olarak listeye ekliyebilirsiniz;)

eleştiri olarak görmeyin ama bana biraz erken gibi geldi tarih sadece fikrimi belirtiyorum yoksa bana her tarih uyar ;)

oohhh nihayet bekle bizi antalya geliyoruzzzz:)))
bensiz antalya olurmu dostlarım lütfen ekleyin

beni de yazın arkadaşlar geliyorum:eek:ben de antalya gezisini bekliyordum,geliyorum

Oo hemşom harikasınız valla.. Sizlerin hakkı nasıl ödenir bilmem.. Çünkü geçen yıl ne zorluklarla bu organizasyonu yaptığınızı biliyorum..
Ben o kadar kesin konuşurken katılamamıştım gecen yıl ama bu yıl inşallah bir terslik olmaz..
Benide eklersen sevinirim..

geliyorum beni de yazın lütfen.

:) :) Harika
Medişim ve Selda'cım geliyor , inşallah bir aksilik olmazsa ben de gelmeyi istiyorum :eek:

Ohhhhh valla FISTIĞIMMM....
Vur patlasın çal oynasın iyi eğlenceler...:)

Katılanlar:

1-Kuyucak
2-Çiğdem Kuyucak
3- Koca çorumlu
4-Hasankrmn
10-Kaptan14
11-Selma güneş
12-Emel
13-Mediha +1
15-Su perisi
16-Dante
17-Prens Esat
18-UTOPYA
19-Sırdaş
20-Yares
21-Selda
22-Sema

Kontejyan sınırlaması olduğu için kesin ayarlayabilenler yazdırabilirse çok sevinirim.

hasan hocamm canım hemşom sizinle her yere varım bilirsiniz zaten özlemiştim sizleri iyi oldu...

maşallah geleneksel hale geldi ne güzel ne güzel .iyi insanlar bir güzellik yaparda olmazmıyız . ınsallah yaz hasan hocam yaz alidogan_3346 emeğinize yüreğinize sağlık .

engelsiz bir yaşam için el ele

Antalya'yı bensiz bırakırmıyım hiç... Benide ekler misiniz Hasan :)

slmlar hasan hocam benide artı bir yazarmısınız ...

Katılanlar:

1-Kuyucak
2-Çiğdem Kuyucak
3- Koca çorumlu
4-Hasankrmn
10-Kaptan14
11-Selma güneş
12-Emel
13-Mediha +1
15-Su perisi
16-Dante
17-Prens Esat
18-UTOPYA
19-Sırdaş
20-Yares
21-Selda
22-Sema
23-Murart 0180
24-denizkızı88
25-Melek0180
26-derbeder
27-PRENCESS
29-aynur
30-aytuğuygun
31-FLOFİ
32-Ali doğan +1
34-Duygubahçesi
35-eva+1
36-

Not:Kontejyanın sınırlı olduğunu üzülerek belirtmek istiyorum.Listeyi otelin vermiş olduğu sayıya ulaştığımız anda kapatacağız.

Hasan hocam benide yaz istersenn sonra kontejan dolar molar dışarda kalırız...biri gelmemi istemiyo ama ona inat geliyom...:)

hasan hocam +1 olarak beni de eklerseniz sevinirim...geçen yıl misafir olarak takıldık bu sene doğrudan dahil olalım..ha ha ha

sevgili kardeşim sağol varol benim nick'i de eklemişsin fakat ben sizler yerine bu organizasyona geleceğimi başkalarından duyuyorum :)

Antalya dışından birkaç arkadaş bir aksilik olmazsa geliyoruz buluşmaya deyince noluyor dedim evvela, sonradan öğrendim ki falcon hotel'de yine bir buluşma düzenleniyormuş. Çok seviniyorum bu gelişmelere, harika oluyor ama benim adıma bir esprisi yok orada olmanın.

Biraz da organizatörlerden ve engelli/engelsiz oraya katılacak tüm arkadaşlardan beklentilerim var..

Falcon Hotel benim evime 15 dakika uzaklıkta, aynı şekilde Emine abla ve Tahir abilerin evinin de neredeyse dibinde. Kendi adıma ne sauna ilgimi çekiyor, ne de havuz.
Limitsiz içki harika ama zaten onun limitini de heryerde herzaman kaldırıyorum bunu çok iyi bilirsiniz. Hal böyle olunca böyle bir organizasyona katılmamın kendi açımdan bir esprisi yok.

Fakat 2 gün orada kalmak cazip gelmese de, katılacak tüm arkadaşlarla bir araya gelmek, ellerini sıkıp yüzyüze tanışmak isterim. Bu söylediklerimin tamamı Emine abla ve Tahir abi için de geçerli, onlar da benzer şeyler yazacaklardır zaten..

Size burda önemli iş düşüyor. Günübirlik bir akşam benim gibi düşünenlerin oraya gelebilecekleri şekilde bir anlaşma yapmak için otel yetkilileriyle görüşürseniz iyi olur. Ya da bu mümkün olmazsa, bir şekilde katılacak arkadaşlar da ayak uydurabilecekse eğer farklı bir ortamda toplu halde bir araya geleceğimiz ek bir buluşma noktası belirleyelim.

Bir de Hasan Kuyucak'tan Pegasus'un uçakla getirtilip süitine yerleştirilmesini, ardından bir şişe Jack Daniels açılıp masaya oturtulduktan sonra beni limuzinle otele getirtmesini istiyorum. (az bile istedim..)

Yine bir başka beklentim de, oraya katılacak tüm arkadaşları ilgilendiren bir mevzu. Daha önceki buluşmaların birinde içki içenlere enteresan yorumlar yapılmıştı. Ben şahsen bu mantelitede insanlarla bırakın bir otelde biraraya gelmeyi, düz yolda dahi karşılaşmak istemiyorum. Engelli ya da engelsiz; önyargısız, hoşgörülü, empati yeteneği gelişmiş insanlarla tanışıp, eğlenerek vakit geçirmek istiyorum.

Bu tip isteklerimi yerine getireceğinizi belirtmeden, birebir önceden iletişime geçmeden benim adımı öyle kafadan listeye yazmayın lütfen. :):):)

Organizasyonla ilgili benlik birşey olursa bir telefon kadar uzağınızda olduğumu zaten biliyorsunuz ama yine de söz uçar yazı kalır mantığıyla yola çıkarak bunu da mesajımın dip kısmına eklemeyi uygun gördüm.

Not: Pegasus'un sınavı var, mümkünse yolun başındayken tarihi de bir hafta sonraya almanızı rica ederim

Hasan ;
"Öncelikle bu başlık görüş başlığıdır" diye belirtmişsin program netleşmedi mi acaba ?
Uçak bileti için rezervasyon yaptırmıştık yarın almamız gerekiyor , biz biletlerimizi alalım mı yoksa bekleyelim mi? :)

tarih kesindir sevgili sema bende aldım biletimi:)

Hmm peki alalım biletlerimizi biz de , orada görüşmek üzere :)

Sema tarih kesindir değişmeyecek.Biletlerinizi alabilirsiniz...

Sevgili Dante seni şöyle marmarise,bodruma güzel bir tatile götürmek isterdik ama malesef kapasitemiz şimdilik bu.Benim evimde otele 10 km ama deniz sauna ve birçok etkinlikten faydalanamıyorum bildiğin üzere.Ama dostlarımızla birlikte olunca gerisi boş bence.Hem bizim görevmiz birazda eğlenmekten çok ev sahipliğine giriyor.
Adını seninle yazmak konusuna gelince.Senin adını yazmak bir dostumuz olarak bizim görevimiz.Sen iste yeterki iste hemen çıkarırız listeden.Bu organizasyonu aslında biz mayıs ayında planlıyorduk daha kapsamlı olarak.Fakat şehir dışındaki dostlarımızın yılbaşından önceki yoğun istekleri üzerine ani olarak planladık.Ve herkese haber verme şansımız olmadı.İsteklerini belirtmek için şurda şu saatte toplanıyoruz demen yeterli abicim.Fikirlerine ,görüşlerine ve desteklerine herzaman ihtiyacımız var.
Otele günübirlik gelmek mümkün.Bu ve diğer bilgileri oteli arayarak bizzat öğrenme şansımız var.

Katılanlar:

1-Kuyucak
2-Çiğdem Kuyucak
3- Koca çorumlu
4-Hasankrmn
10-Kaptan14
11-Selma güneş
12-Emel
13-Mediha
14-Murat TÜRKOT
15-Su perisi
16-Flofi
17-Prens Esat
18-UTOPYA
19-Sırdaş
20-Yares
21-Selda
22-Sema
23-Murart 0180
24-denizkızı88
25-Melek0180
26-derbeder
27-PRENCESS
29-aynur
30-altuğuygun
31-umudun
32-Ali doğan +1
34-Duygubahçesi
35-eva+1
37-07antalyalı+1
39-SÜPERMEN
40-

Not:Kontejyanın sınırlı olduğunu üzülerek belirtmek istiyorum.Listeyi otelin vermiş olduğu sayıya ulaştığımız anda kapatacağız.

maşallah maşallah daha 1 ay var listeye bakın:)

duzenleyen arkadaslara sımdıden tşk.emınım guzel olacak hasan benıde yazarmının +1 bu hemsom degıl onada haber verecem

antalyada yaşiyo olmak vardı yada kim bilir birgün gemlik.kumla da toplanırız?

GÜZEL İNSANLAR ,GÜZEL İŞLER YAPAR DA,,,GÜZEL İNSANLAR EMEĞE SAYĞI GÖSTERİP DURUMLARI MÜSAİTSE GELMEZLER Mİİİ.?
bu organizede 1 ay önceden büyük bir talep topladı...""ne ayak sa""" çözemedim...
bu oluşuma önderlik eden vede katılımla destek verecek dostlara kendi adıma teşekkür ederim..
katılmak benim için uzak oluşundan dolayı çok zor....uzun yola sıhhat yönünden dayanamıyorum...ama gönlüm hep sizin le olacakkkk...şimdiden muhabbetiniz bol olsun....

Şimdi ben bu işi anlamadım bu organizasyona katılmak için illaki otelde kalmak mı lazım;)neyse akşam eğlenmeye gelirim bende;)

....hergün bayram hesabı biraz eğlenelim yılın son günlerinde...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt