Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

[Üye buluşması] Antalya Falcon Otelde 17-18 Aralık tarihinde buluşma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
oooooooooooo yine falcon, hasan akadaşım beni yaz dicem kesinde allahtan bir dert olmazsa,yalnız yanımda bir kaç arkadaş da alabilir.Allah yardımcınız olsun

Bende Antalya orman bölge müdürlüğünü kazandım eğerki buluşma tarihine kadar işe başlarsam taşınmış olursam bende aranızda olmak isterim

Hemsom ya nerelerdesin gelemicen diye üzülmüstüm vallah.

Musa abi heleşükür nihayet gördün ve aramızdasın :)
Katılacaklar:
1-Kuyucak
2-Çiğdem Kuyucak
3- Koca çorumlu
4-Hasankrmn
5-Antalya Akay medikal 4kişi
10-Kaptan14
11-Selma güneş
12-Emel
13-Flofi
14-Murat TÜRKOT
15-Su perisi
16-Mediha
17-Prens Esat
18-UTOPYA
19-Sırdaş+1
21-Yares
22-Selda
23-Sema
24-Murart 0180
25-denizkızı88
26-Melek0180
27-derbeder
28-PRENCESS
29-freegirl
30-altuğuygun
31-umudun
32-Ali doğan +1
34-Duygubahçesi
35-eva+1
37-07antalyalı+1
39-SÜPERMEN
40-Elif-kız +1
42-Denizkızının misafiri
43-tolga06
44-07 Antalyalı
45-ayşegül 01
46-nehir_255
47-Son savaşçı
48-Poliyana
49-burgazkartal+1
51-zübüş
52-Aytaç+1
54-güllerdiyarı

Geçen seneki ekipten hacer abla nursan abla,levent abi ve nişanlısı taytıs eksik oldu.Onların gelemeyecek olmalarına çok üzüldüm ama sağlık olsun.Bizde organizasyon bitmez başka bir organizasyonda buluşuruz inşallah.Bu arada yeni arkadaşlarımızda katılıyorlar bu sene.İnşallah herşey yolunda ve sorunsuz güzel bir organizasyon geçecek.Malesef kontejyan doldu listenin son hali yukarıdaki gibi.Bu listeye göre otele rezervasyonu yapacağız. herkesin odası ayrılmış olacak.Ulaşım için yardım isteyen arkadaşlar mutlaka mesajla banaulaşsınlar...

Hasankrmn
0532 665 32 34
Koca Çorumlu
05334289366

Ben günlerin geçmediğinden ve bu süre geçince o 2 günün çabuk geçeceğinden şikayetçiyim:D

elif_kız;
hemşo unuturmuyum ya,sen zaten bensiz gidemezsin dermişim..aaa demişim bile:)

hasankrmn;
hasan kardeşim hem falcon olacak,hem bana yakın olacak.hem geçen seneki arkadaşlar olacak,hemde sen olacaksın,gelemzmiyim ya:)

yares;
aaaaa :)yares de geliyor,,ne ka sevindim ne ka sevindim

Sırdaşım sıradışım senin olduğun canlarımın olduğu her yer her zaman güzel olur uyuzum benim keşke diğer dostalırımızıda aramızda görebilsek hep beraber olabilsek.sağlık olsun yüreklerimizin birlik ve beraberliği bozulmasın inş

güllerdiyarı bana bak bensiz antalya öyle mi?şaka şaka mart ayında gelen arkadaşlarla birlikte olmak, yeni tanışacağım arkadaşlar için sevinçliyim.şimdiden istanbul'tan birşey isteyen varsa yazsın gelirken getiririm.....

elimizde olmayan nedenlerden dolayı bu sefer sizinle beraber olamıyacağız..ama yüreğimiz hep sizinle..sizler bizim içinde eğlenin ve güzel vakit geçirin.başka bir zaman tekrar birlikte olmak en büyük dileğimiz.

sizleri seviyoruz.

evet arkadaşlar sayılı gün çabuk geçer . inşallah hep beraber el ele harika bir buluşmaya adım atacagız.. otogardan ve havaalanından alınacak arkadaşların buluşma tarihi yaklaştıgında hasan hocama ve bana tlf la ulaşabilirler.. ARKADAŞLAR OTOBÜS VE UÇAK BİLETLERİNİZİ 17 ARALIK CUMA SABAH ANTALYADA OLACAK ŞEKİLDE ALIRSANIZ ÇOK SEVİNİRİZ .. degişik saatlerde gelinmesi transferi çok zora sokar lütfen gelecek dostların bu konuya dikkat etmeleri rica olunur.. GELLLL 22 GÜN GELLLL......

vala bambaska bi heycan bu ya sevdiklerimizle olmakkk :) levent abi ebru ablam hacer ablam nursan ablammm taytıss yaa bi süpriz yapın geliverin yaa ne bomba olur varyaa :) gel 21 gün gel diyorum bendee acaba gecermi :) gecer gecer ama heycanımızz arttıkça geçmicek gibi gelio bi bakmısız gün gelip çatıo cabucak gecio :) harika anlar yasayacagız Allahın izniyle :) çokk özledim sizleriiiiiiiiiiiii :)

Antalya'da olduğuma göre artık,:) arkadaşlarımızı yanlız bırakmak olmaz sanırım,günü birlikte aranıza katılabileceğimizin olması çok güzel düşünülmüş

inşallah gelip sevdiğim, değer veridiğim arkadaşlarımı görme ve yeni arkadaşlıklar edinmek için aranızda olmaya çalışacağım, emeği geçen arkadaşlara

şimdiden teşekkürler,kolay gelsin yapabileceğim birşeyler olursa özelden mesajla ulaşbilirsiniz.

Ayşegül ve denizkızı sizleri özledim, hasret gidermek güzel olucak inş.:) elbette sizlerle tanıştırmaktan onur duyarım eşimi

kesinlikle nazom çok güzel olucak görüşmek dileğiyle kendine iyi bak canım:)

Bende geliyorum benide yazın. Güzel arkadaşlarla beraber antalyayı gezelim

Hasan keske bu organizasyon bir hafta önce yada bir hafta sonra olsaydı.19 aralık günü benim sınavım var.İnsallah gelecem ama erken ayrılırım artık.

Mersin, Adana, Anatalya katılımlar bir başka güzellik iyi eglenceler ...

15 ile 24 Aralik Antalya dişinda oluçam çok istememe rağmen malasef aranizda olamiyorum bana ayrilan odayi gelmek isteyen diğer arkadaşlara verebilirsiniz.Herkese iyi eğlenceler.

bana adiima olan oda dolmazsa mağduriyet olmamasi için otel üçretinin 2dk internet bankaciliğnda eft yada havale yapmaya hazirim hesap bilgierini özel mesaj yolu ile gönderebilirsiniz.

Esat erken haber verdiğin için sorun yok sağolasın...Katılmak isteyen çok ekleriz bir arkadaşı kafanı takma...

selam arkadaşlar ben çalışmaya başladım günü birlik ogün izin alıp sizinle olmayı düşünüyorum inş benide listeye eklerseniz sevinirim :)

çok güzel bir organizasyon geç haberim oldu katılan arkadaşlara iyi bir tatil geçirmelerini dilerim herkese selam iyi eğlenceler

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt