Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

[Üye buluşması] Antalya Falcon Otelde 17-18 Aralık tarihinde buluşma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
BİR ÖNCEKİ YAZIMIN DEVAMI

Vee buluşmanın damar günü 2. günündeyiz.damar günü çünkü yavaş yavaş kadro tamamlanıyor artık.2. günü Adana, Mersin grubu ve Antalya'dan katılacak olan arkadaşlar da geldi.Neyse yine Kahvaltılar yapıldı derken Kankam gökhanın elinde yeşil bir bardak su galiba uzaylılara katıldı artık, ya da bir kurbanın canını katletti diye düşünürken onun kivi suyu olduğunu anladık:DVe herkes bir anda kivi suyuna hucüm etti diyebilirim herkesin elinde benim kankam moda yarattı:pAyrıca Kankam Gökhan FES için çok ama çok teşekkür ediyorum sana böyle birşey taa osmanlıya götürdün bizi, kırmadın beni canım benim.:eek:

Sonrada geçen yılı yadetmek için kıyı tarafına geçtik ve bir çember oluşturduk, küçük naif espirilerle kendimizi tanıtmaya başladık.Böylece birbirimizi tanıma törenimiz başladı.Çok eğlenceliydi.Haber spikerimiz toprağım ismail.Onun espirileri olmasa biz ne yaparız.:D:eek:Canım Toprağım yaa... Güzel sohbetler arkadaşlıklar bize renek katan çaylar kahveler elimden hiç düşmeyen sıcak çikolata..Akşama hazırlık başladı.Herkes akşam yemeğinde hem acıktık, hem de eğlenceyi bekliyoruz.Müzisyenimiz Fatih bey bile sabırsızlanıyor.Derken yemek faslını da bitirdik.Fatih bey geceye bir önceki günden kaydetmiş olduğu bana ve Kadir'e ait ses kaydıyla başladı.Bir alkış koptu ÖFFFF..Ama o kadar alkışın arasında bir arkadaşın söyledikleri kulağıma takıldı." O İĞRENS SES KİME AİT YAA!" ki o sırada ismim söyleniyordu.Aslında çok kötü bir şey, sonuçta ses yarışması yapılmıyor.Neyse o arkadaşı kınıyorumm.Belki kötü bir niyeti yoktu ama neyssseeee:confused:

Bu arada ben de çok güzel olmuşumm, tüm arkadaşlarımdan bunu duydum(biraz kendimi öveyimm değil mi ama:eek::D:p)Eğlendik, güldük oynadık aynı zamnada diğer otel müşterilerinide şaşırtacak derecede eğlendirdik .2. gece elimden mikrofon düşmedi.Yoğun istek üzerine sinan özenden seni çok ama çok seviyorum, güz gülleri .....hem oynadım, hem söyledim.Sesime katlanan arkadaşlara tekrar çok teşekkür ediyorum ..Toprağım İsmail, Kadir, Hasan hocam ve Ömer Faruk benim dansa ettiğiniz için, ayrıca Toprağım İsmail harman dalı oyununda bana eşlik ettiğin için çook çok teşekkür ediyorum.Eylül hocam size söyleyecek söz yok cemilem harmandalı....derken herkesi hayran bıraktınız kendinize.Sizede ayrıca çok teşekkür ediyorum:)Ayrı bir renk ayrı bir neşe kattnız bize..Sizin sayenizde artık azıcıkta olsa harman dalı biliorumm:pHalay, çiftetelli, orak havası, misket, roman havası, cemilem, harman dalı...........koptuk koptuk coştuk ve coşturduk çoookkk eğlendik.Artık ben anlatımı burada sonlandırmak istiyorum.çükkü bu kısımdan sonra vedalaşmalar var.Ama biz yürekten her zaman hep birlikteyiz onun için bu kısmı yazmaya gerek duymuyorumm....:):)

HER ŞEY ÇOOKK GÜZELDİ, EMEĞİ GEÇEN TÜM ARKADAŞLARA TEKRAR TEKRAR SONSUZ TEŞEKKÜR EDİYORUM.BİR SONRAKİ BULUŞMADA YİNE BİR ARAYA GELMEK DİLEĞİYLE.........

:)AYŞEGÜL_01:)

merhaba arkadaşlar 1 haftadır cok rahatsızdım ustumden kamyon geçmiş gibiydi sağ olsun ablam sağlam bir iğne yaptı bıraz toparladım çok sukur c.c leye.

Buluşmada herkez farkındalıgını ortaya koyarak küçük ama büyük enstanteler katarak mukemmellıyetın ötesinde hep beraber costuk .Tüm yüreği güzel insanlara katkılarından dolayı tesekkurler.

sırdaş kardeşim gaziantepte emel kardeşimiz var şahin beyli de hemşire kardeşimiz ramazan hocama elinden gelen katkıyı sunacagından eminim .

Gaziantepmi ,amasyamı, istanbulmu tarihleri iyi ayarlayın arkadaşlar kanımca iyi olur sizleri seven abiniz ali doğan .

Ali'm kardeşim geçmiş olsun,sağlığın sıhhatin herzaman iyi olur bundan sonra inşallah...

arkadaşlar , dostlar ANTALYA buluşmasına gelen ve gelmek isteyipte gelemiyen tüm kardeşlerimize çok ama çok teşekür ederim . inş birdahaki ANTALYA buluşmasında hep beraber olmak üzere diyorum sizleri SEVİYORUM ..

Mesala Haziran başi yada ortasinda olursa çok daha güzel ve eğlenceli geçer;)

Güzel bir buluşma olmuş , herkes halinden memnun :) . Neyse ki seneye biz de geliriz

Her şey gönlünüzce olsun ;)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt