Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

[Üye buluşması] Antalya Falcon Otelde 17-18 Aralık tarihinde buluşma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kral boşver fotoğrafları biz fotoğrafının kralını falconda tüm dünyaya çektirdik.......Hemde 2.kez....

dostlar güzel ANTALYA'mıza gelerek bizleri onurlandırdıgınız için sizlere çokk ama çokkkkk TEŞEKÜR EDİYORUZ. bu kadar çok olacagımızı bu hava şartlarına göre tahmin etmemiştim. gelmek isteyipte kontenjana takılan ve gelmek isteyipte gelemeyen tüm arkadaşlarımızıda birdahaki buluşmada bekliyoruz .perşembe güne ve gecesi antalya fırtınadan yıkılıyordu ama cuma ,cumartesi ve pazar günü siz sevgili dostlarımızın kalblerinizin güzelligi sayesinde hava pırıl pırıldı .bütün arkadaşların yüreklerine sağlık İYİKİ VARSINIZ ..sizleri çok seviyorum ya ben..

su perisi;
cevabın icin tesekkürler su perisi bende antalyadayım keşke gelseydim kaçırdık valla olsun sizler eglendiniz ya bende eglenmiş gibi oldum.kimseyi tanımadıgım için biraz cekindim dogrusu

Emeği geçen , katılan herkese teşekkürler :) Eğlendik , dinlendik , yeni dostluklar edindik, güzel ve tadında bir organizasyon oldu :)

Emeği geçen tüm arkadaşlara teşekkür ediyorum, günü birlik olarak aranızda olmaktan, daha önceden tanımış olduğum değerli arkadaşları görmekten ve birarada olmaktan, yeni dostluklar ve arkadaşları tanımaktan onur duydum, harika birgün geçirdim ,eşim böyle bir organizasyona ilk defa katıldı, ama aranızda olmaktan, hayata böyle bağlı, sevecen, neşeli insanları tanımaktan gurur duydu, tekrar bir buluşmada en kısa zamanda beraber olmak dileğimle..... tekrar emeğini esirgemeyen,güler yüzlü, kalbleri, gönülleri zengin arkadaşlara teşekkürler....

B.Y.F arkadaşım keşke günü birlikte olsa gelebilseydin tekrarında bekleriz artık senide tanımak isteriz . EYLÜL selamına A. SELAM . GÖRÜŞMEK DİLEGİYLE .

bu ortamı yaratan doğuran ahmet abimize hasan hocamızaa eylül hocamızaaa hasret giderdik koklaşdık dostlarla eğlendik çoşduk koptukk çok ama çok tşk ediyorumm savulun varolun canlar

KOCA ÇORUMLU agbi isminizi çok dumuştum,gelmeyi çok istedim otel çokta yakındı bana ama geç haberim oldu siteye bu aralar girmemiştim biraz yogundum,nasip artık başka sefere.

Gerçekten emeği geçen herkese teşekkürler.Güzel bir organizasyon daha fotoğraflarda anılar arasında yerini aldı....Ben hep kendimi aranızda hissettim ve mutlu oldum.

hayatlarımıza iki güzel gün eklememize vesile olan hasan hocam,çorumlu ahmet abim ve hasan kuyucak abime gönül dolusu teşekürler... sizlerle arkadaş dost olmak hayatımdaki en güzel artı değerler sağolun... bidahaki birlikteliklerde görüşmek üzere ama her zaman iletişimi koparmacamız kesin..

üşüdük, eğlendik, güzel vakit geçirdik, coştuk ve yine üşüdük:))))

emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum:eek:

birde izmirde böyle organizasyonlar yapacak arkadaşlar olsaydı keşke:(

Merhaba guzel ınsanlar 2010 veda 2011 e gırecegımız su gunlerde engelsiz bir yaşam için el ele diyerek tum guzel ınsanlar bıraraya gelerek yenİ yüzlerle tanıştık kaynaştık bu org .düzenleyen ahmet puslu hasan karaman dostlarımıza vermiş oldugu emeklerınden dolayı TEŞEKKURU bır borç olarak görüyorum .

hayellerımızın arkasındakı hatıraları yasamın her parçasında hedef olarak yasattıgımız an mükemmellik ,dostluk ,kardeşlik ve insanlık ortaya cıkmış oluyor tabıkı bu guzellıklerın olusumunda tüm bızlere deger veren tum katılımcı ve aramızda olmayıpta bızlerle aynı heyacanı paylaşan dostlarıma teşekkurlerımı sunarım .

yaşama dair herşey

evettt sıra geldi yazmaya yürek sesini cümlelere dökmeye ; adanadan cıktık yola sular seller dolular yagmurlar bile engel olamadı dostlarımıza kavusmaya binlerce şükürler olsun YAradana ....harika bi organizasyondu coştuk costurduk eğlendik dostlugun en yüksek noktasına eriştik ....dostlarımızla hasret giderdik yeni dostlar eedindik harika insanlar hepside...ANLATILMAYACAK YASANACAK DUYGULARDI VE DOLU DOLU YASADIKTA :) ELLERİM ÜŞÜDÜĞÜNDE DOSTLARIM TUTTU ISITTI ELİMİ ASLINDA ELİMİ DEİLDE YÜREĞİMİ :) canım diyerek sarılmalar gülüşmeler sanki annemi babamı sanki abimi ablamı kardeşimi görür gibi yürekten hiç bir beklenti olmadann SEVGİ DOLU ÖZLEMLERLE SARDIK BİRBİRİMİZİ :) O GÖZLERDEKİ IŞILTI VARYA HERSEYE BEDELDİ :) NE DOLUSU NE YAGMURU BİZ Mİ YEDİK YOLLARDA AMANNN YİNE OLSA YİNE YERİM BE O DOLUYU :) SEVDİKLERİME CANIM FEDA :) Bu güzel ortamı olusmasına sebep olan BİDENEMMM CANIMIN İÇİ , YAKISIKLIM MAVİŞİM HASAN HOCAM , KARİZMA HASAN KUYUCAK ABİM VE EŞİ DOĞUMGÜNÜ YOLDASIM ÇİĞDEM ABLAM , MEDİŞ VE KARDEŞİ ŞİPŞAK FOTO MURAT ::eek::) DAHA ADINI SAYAMADIM ANTALYA GRUBUNA COK COK TSKLER EDİYORUM SİZLERİ COK SEVİYORUM:) DOSTLARIMI TÜRKİYENİN DÖRT BİR YANINDAN GELEN SOĞUK-KIŞ DİNLEMEYEN YÜREĞİ SICACIK İNSANLAR İYKİ GELDİNİZ İYKİ VARSINIZ İYKİ TANIDIK SİZLERİ:) İŞTE YİNE BİR İMZA ATTIKKK NEYE Mİİİ ??? KOCAMAN SEVGİ DOLU Bİ AİLENİN YENİ FERTLERİYLE SEVGİ DOLU KOCAMAN Bİ AİLENİN BÜYÜMESİNE İMZA ATTIK :) DÜNYALARI VERSELER YİNE DEĞİŞMEM SİZİİİİİİİİİİİİ :)

SİZLERİ ÇOK SEVİYORUMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMM

allahtan sakatız yürüyor olsak dünyayı gezicez demekki:) hepimizin ailesi bu kış gününde nereye gidiyorsunuz antalyayı sel götürüyor derken, yok anam yok kim tutar bizi kar çamur yağmur soğuk demeden türkiyenin dört bir tarafından geldik yürekleri bir olan dostlarımızın yanına.ve her anımız inanılmaz keyifli ve güzel anlarla dolu olarak 2 günü mutlulukla tamamladık.inanıyorumki ve yaşanan bu 2 gün bir sonrasi buluşmaya kadar konuşulcaktır.
herkese tek tek teşekkürlerimizi bir kez söylemek istiyorum.iyiki varsınız dostlarım

Birdahaki bulusmalarda görüşrüz inşallah arkadasım hep bir arada oluruz yine

sizin için tabıkı bunları yazmak çok büyük bir keyifff ama bizler için yane gidemeyenler içinde bunları okumak bir o kadar sinir bozucu sanırım:):):)

phantom120 üzülme kardeşim bir daki buluşmaya bandırma vapuruna bın karşılarız seni :))))))

eylül hocamda yeni üye olmus iykide olmu :) antalyada yüreğisevgi dolu bi insan tanıdık cok emek verdi oda ilgilendi bizimle gerek oyunlarıyla gerek samimi sohbetiyle arkadaslıgıyla akıllarımızda güzel bi yer edindi :) seni seviyoruz eylül hocam :) aramıza HOŞGELDİN :):eek:

Iyide eleman antalyalı antalyada organizasyon bu organizasyonlar nasıl neye göre belirleniyor bilmiyorum bizde gitmek görmek isteriz ama uygun zaman ve uygun yer olmuyor anlamadımki.
çalışıyoruz yani sonuçta

yine yürekler buluştu hasretler son buldu.yeni yüreklere yol alındı.herkez her yürekden bir yudum sevgi taddı.bu sevgi dostluğun kardeşliğin arkadaşlığın sonsuz temelini attı.herşeye ragmen beraber olmanın güzelliğini tüm güzel dostlarla birlikte yaşadık iyi ki de yaşadık.bizlere bu güzel ortamı sunmak için emek harcayan günlerce koşuşturan canım hemşoma, dünyanın en mütevazi insanı sevgili hasan hocama,değerli kuyucak ailesine ve tanışmaktan mutluluk duyduğum sevgili eylül hocama çok tşk ederiyorum.

snipper;

güzel kardeşim site üye buluşmaları adı altında form bölümümüz var takip edersen ordan ınsallah bırdakı org.karsılasırız saygılar.

phantom120;
ben teşekkur ederım guzel ınsan o atmosferı bırgun gelır yasarız bakarsın ıst. Bulusmasında bakarsın amasya da degılmı duygubahçesi .

belki gaziantepte ali doğan nisan gibi düşünüyoruz:)

elınıze saglık corumlu hasan hoca ve kuyucak aılesı super bır bulusmaydı kacıranlar ıcın cok uzgunum:)sevıorumm sızlerı antalyalılarr:)

:):)şipşak muro mediş ve adınız sayamadıgım arkadaslara sonsuz tesekkurler elınıze yuregınıze saglık canlarım..

eva öpuom kız senıde ıyıkı geldın ne guzel vakıt gecırdık bak dımı:)gelen herkese tesekkurler..

ewt yaaa herşey harikaydı ama asıl harika olan sizlerdiniz :)

Merhaba arkadaşlar;

Öncelikle bu organizasyonun düzenlenmesinde emeği geçen Hasan Hocam, Feyza, Kocaman Yürekli Ahmet Abim ve Hasan Kuyucak abime sonsuz teşekkür ederim. Dostluk ve arkadaşlık adına hiçbir çıkar gözetmeksizin yine tek yürek olduk eğlendik, eğlendirdik ve coştuk. Deymi yerindeyse parmsk ısırttık.Rüya gibi 2 gün geçirdik.Harika bir buluşma oldu.Tek kelimeyle mükemmeldi.Tekrar ememği geçen tüm dostların emeğine ve yüreğine sağlık diyorum.

Haaa bu kadarmı çık değil yaşadığım herşeyi adım adım anlatıcam size en azından gelemeyenler o güzel anları okuyarak bir nebze olsun yaşamış olurlar.Neyse ben başlıyorum.

2010 yılının bitimine son 10 gün kala yapmış olduğumuz sene-yi devriyesini bekleyemediğimiz bu buluşma tek kelimeyle mükemmel bir buluşma oldu. Rüya gibiydi herşey.Küçük ve tatlı talihsizliklerle başlayan yolculuğumda ömrüm boyunca unutmayacağım o güzel 3 güne kement atmak üzereydim.Seyehat sırasında gece 3:30 sakar muavin sıcak çayı üzerime dökerek yaktı beni:)))nazar ayoll nazar ne diyeyim...:pNeyseki çok yanmadım.Sabah 9:00 da Antalya otogarındaydım. Hasan hocam, Feyza ve Ahmet abimi orda görünce yandığımı bile unuttum.Derken Umut toprağım Miko ve.. diğer arkadaşlar geldiler artık hiç birşeyim kalmamıştı. Otele doğru yol aldık. Otelde işlemler yapıldı v.s. der ler le le le lop ileri sardım :D;)Hasan hocam bana bir arkadaşından bahsetti onunla aynı odada kalmak istermisin dedi.Bende seve seve dedim ve o mükemmel insanla Eylül hocamla tanışma ve aynı odayı paylaşma imkanı buldum.Eylül hocam gerçekten sizinle tanıştığıma çok memnun oldum gerçekten harika bir insansınız...

Öğle yemeği, 5 çayı, akşam yemeği derken; geldi eğlence zamanı..Çok güzel eğlendik çoooookkk.....Müzisyen Fatih bey çok güzel bir dans şarkısı söylüyor "Dertler derya olmuş bense bir sandal devrilip batmışım boğulmuşum ben" Kendimi şarkıya kaptırdım kavalyem Kadir' le birlikte...Kadir bir anda Fatih beyin yanına çıktı tabi ben de yanında duet yapıyoruz.Benim boğazım ağrıyor, ses hışır hışır ve nefes nefese sesim titriyor.Yine de büyük alkış topladık.Muhteşem bir duyguydu bu.Alkışları duyan ben dururmuyum artık mikrofon benim olmuştu, şarkının sonunu ben getirdim bu arada fatih bey sesimi kaydetmiş tabi Kadirin sesinide bize tekrar tekrar dinletti..E duyunca sesimin çokta kötü olmadığını anladım rahatlamıştım:eek:...Rüya gibiydi anlatılmaz yaşanır...

Eğlence bitti ama gece bitti sanmayın, biz aşağıda lobide oturuyorken saliha(sırdaş) ve ramazan bize süpriz parti hazırlamışlar; Çiğ Köfte Partisi, gece saat 11:30 a geliyor.Hep birlikte Yaklaşık 25 kişi çıktık yukarı saliha'nın odasına sıra gecesi yapıyoruz:D:DRamazan ağbim köfte yuğuruyor; ben türkü söylüyorum "urfalıyam ezelden",ahmet abim söylüyor saliha söylüyor...Yeter mi yetmezzz köfteyi denemek lazım tavana bide mühür yaptık:D;):p Ellerine sağlık ramazan abi sakız gibi olmuştu köfte ilk atışta yapıştı tavana.Falcon otele engelliler biz hatırası.....:D Zehir gibi acıydı köfte çok harika olmuştu, ağzımız yana yana yedik..Neyse o kısmıda sarıyorum der ler lelle lele lop...:eek:Veee güzel haber 9 kişilik istanbul gurubu geldi gece saat 1:30. onlarında giriş işlemleri yapıldı. Canlarım benim acıkmışlardı neyseki benim bisküvi stoğum vardı.hasret giderdik sohbet ettik. Artık uyku zamanı.......

Devamı yarınn görüşmek üzere...:):eek:

evet sevgili ali doğan nasip olursa Amasya da da siz birbirinden değerli dostlarım için güzel birşeyler planlıyorum inşallah şehzadeler şehri AMASYA da siz kralları,kraliçeleri, prensleri ve prensesleri misafir etmek siz dostlarıma ev sahipliği yapmak bana nasip olur.hazır olun yaza doğru.havalar ısınsın biraz.
Canım sırdaşım nisan ayını sabırsızlıkla bekliyorum çünkü şimdiden seni ve tüm dostlarımı özledim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt