Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

[Üye buluşması] Antalya Falcon Otelde 17-18 Aralık tarihinde buluşma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Uzunn bir yolculuktan sonraa gene dostlarla buluştum benim için çok büyük mutluluktu.. Hasan hocam , çorumlu abim.. ve kuyucak ailesi gene çok güzel bir buluşmaya düzenlemişlerid çok eğlendik harika iki gün geçirdik.. Kaçıranlarr bencede çok şeylerr kaçırdı..:) umarım bende dahil dğer antalya buluşmasını kaçırmayız.. Emeği geçenn herkesee çok çok teşekkürler..:)

arkadaşlar güzel olan her şey sizlerle güzeldi . tek başımıza o güzellikleri yaşayamazdık yagmurları ,fırtınaları ve soguk havayı hice sayarak antalyamıza gelmeniz bizi onurlandırdı. sizler varsanız bizlerde varız . hep beraber el ele aşamayacagımız engel yoktur.. EYLÜL hocam sen iyiki geldin iyiki seni tanıdık var ol sağ ol .. sizlerin destegiyle 2010 yılının ilk organizasyonunu yine ANTALYA da FALCON otelde ilk defa bizler hep beraber yapmıştık. ve arkadaşlardan gelen yogun istek üzerine yine 2010 yılının son organizasyonunuda yapmak bizlere nasip oldu ne mutlu bizlere .. inşallah 2011 yılındada hep beraber olmak dilegiyle .. sizleri çok seviyorum.. sevgiyle kalın..

günaydın kadir rica ederim devamı bu akşam kaçırmayınn:eek:ama ben sesime güveniyorum sadece hastaydım tabiki katlandıkları için ben de teşekkür ediyorum arkadaşlara. sesimi iğrenç bulunlarada teşekkür ediyorum:):eek:

Ahmet abim birdahakinn tarihini söyleyinde sınava denk gelirse basvurmayayım.ben geldikten sonra daha çok eğlenmissiniz ben kaçırmısım sizleri tanımak sizlerle olmak çok güzel hepinizi çok seviyorum.

ayşegül kız beğendik tabiki alkıslamaktan elimiz acıdı görmedinmi..

sen yaparsın kral:)

listede adını göremediğimiz arkadaşlar gitmiş kral gibi:)
şaşırdımmm:)
güzel eğlenilmiş içim gitti vallahi:)

teşekkür ederim elif kız birdahaki sefere işallah boğazım ağrımaz tam bir repertuarla gelirim:p:D hem kadir 'inde dediği gibi çiğ yumurta acı mükemmel bir sesle gelirim allahın izniyle:eek::eek:
zübüş bir daha ki sefere senide aramızda görürüz işallah.Arkadaşlar herşey gerçektende çok harikaydı...

Bekleyin bekleyin ne videolar ne resimler var süpriz olsun hemen herseyi uluuorta dökmeyelim sadece la is la bonita ,ipucunu veriyorumm :)))) bbu size herseyi anlatırr :) elif kız beni dinleyemeden gittin tüh :):) gecenin bombasını rahmetli esmeraydan unutama beni yi patlatınca solistimiz fatih "sesimi duyup bu kim ya diyerek geldim dedi" saolsun :) kendiside bana enstrümanıyla eşlik ederek milleti mestettik :) herşey tadında güzeldi :) sevdiklerimzile beraber olmakk harikaydıı bu sayfaya anlatcak cok sey var ama zaten facebook ve msn de bize yardım edio bolbol :)

bu arada birşey daha eva yani havva ablam oda 24 kasım onla aynı dogumtarihine sahip olmak aynı düşünceleri düşünmekkk :) o benim büyüdüğümzamanki halim büyümüş halimi şimdiden görmek süper oldu :):):):) eva ablamm canımmm seni görmeden sevdim yaaaa demekki varmış bizde bişilerr :):)

sevgili esracığım o güzel sesinle gecemiz çok daha lezzetli hale geldi ağzına sağlık bitanem çok beyendim sesini buluşmalarda artık tekrarını yaşıcaz ona göre:)

sırdaş ablam canımsınnn bazen böle süprizler hoş olurr :) herzaman sölemem ama sevdiklerimle olunca akan sular duruyorr onlara hayır mi aslaa SİZLERE ESRA KURBAN OLSUN:)

hadi bakalım sırdaş sabırsızlıkla antep buluşması bekliyoruz:):eek:

Sırdaş abla sen adanaya gel burda bi adana kebap sonra maraşa muratın oraya bi maraş dondurması zaten ordan antep 45 dk :) kop kop acılı çiğ köftee :)

kadir abi la is la bonitada harika oynamıssınn beklee videoyu :):eek::D

denizkızı88 senin kardeşin olmaktan gurur duyuyoyorum o güzel sesinle eminimki oradaki bütün insanları mest ettin ve müzisyen fatih bey eşliğinde güzel bır duet cıkardınız ortaya ne denirki güzel olan hersey alkışlanır,kadircim sana gelince bence senın ses fena sayılmazdı ama sen yınede dans et bence mesela la is la bonita :)))))

Ben sana demiştim Kanka bak bizim sesimizi kimse beğenmemiş :)

yaa ben duydum zaten birileri "ayy o iğrenç ses kimindi dedi" ama kimin ne dediği umrumda değil kanka neyse kankim boşver bizi seven yürekler çok ben teşekkürleri özel mesajlarla topluyorum otelde idari grup hatta restoran grubu bile hayran olmuş bizim duetimize iğrenç bulan kulağını tıkasın;):D

Kadir abi ne videoların var süprizz olsun sanaa :)

Gaziantep bizi bekleeeeeeeeeeeeeeeeeeee :):):):):)

ramazanla konuştuk en uygun tarihin nisan ayı olduğuna karar verdik.yalnız antepte otıran ve organizayonda ramazana yardımcı olucak arkadaşlar olursa çok daha iyi olur.çünkü yoğun çalıştığı için tek başına programı yapması oldukça zor.antepta oturan arkadaşlar benimle irtibata geçsin lütfen.
herşeyiyle dört dörtlük bir program olucak buna emin olabilirsiniz canları:)

allahhhh be bekle bizi antep bekle bizi sıra gecesi kop kop:):):)

kadir abi valla ihsanla süper dansetmişsiniz :)

Ah be ahhhh antalyayı bu seferde kaçırdım. şu işler olmasa dünyayı gezerdim ama olmuyor. çok pişmanım gelmedigime.

belkı organızasyon dönüşünde yazmam gerekıyordu ama olsun ancak fırsat bulabıldım antalya bulusmasının 1, sınde aranızda bulunamadım ama 2, buluşmaya ıyıkı gelmısım dıyorum yollar,hava sartları,bide kafamıza yedıgımız ceviz büyüklüğündeki dolulara rağmen koşullar ne kadar zor olsada hiç üşenmeden bizler gibi birçok insan yollara düştü.ancak antalyaya vardıgımızda koca corumlu ve hasan hocam bizleri karsılayınca bütün sıkıntıları unuttugumu hıssettım ve heycanla otele gıtmeyı bekledık. otelde girişler yapıldıktan sonra kahvaltı sonrasında birçok insan tanıma fırsatım oldu ve hepsinide çok sevdim.özellikle bu organızasyon bana cok ıyı geldı butun stresimi attım dıyebılırım.iyiki gelmişim diyorum iyiki yenı ınsanlar tanımısım hersey cok guseldı.koca corumlu,hasan hocam,kuyucak ailesi, bizlerden güler yüzünü eksik etmeyen medişim,namıdeğer şipşak murat :), eylül hocam hepinizin emegıne ve yüreğine saglık dıyorum iyiki varsınız nice bulusmalarda görüşmek dileğiylee.... sizleri çok sevıyorum

Olur esra hanım olur senin gibi güzel insana her şey yakışır. Davul zurna,şarkı,dans, düet güzel şey ne varsa hepsi sana yakışırrrrrrrrrrrrrrrrrr. Allah gönlüne göre versin bacı..

cok tskler ederim naci abicim Allah razı olsun siz dostlarla hersey güzel olur :)

salihancım antepte aslında gezecek eğlenecek okadar güzel mekanlar varki, antalyadakı gıbı tek bır mekan da olabılır kolaylık saglaması acısından ama nısan ayında da bıyerlere kapanıp kalmak olmaz degılmı :))) hayırlısı ınsallah gel nisan ayı gel dıyoruz bekle bizi antep :)) hersey güzel olacak....

KRAL;

Aynen kankam katılıyorum bana eşlik ettiğin için çok teşekkür ederim alkışyarak elleri acıyan diğer dostalarada çok teşekkür ederim herşey çok güzeldi tekrarını yaşamak ve yaşatmak dileğiyle işallahh:eek::eek:

Antepe gidicik çiğ köfte yogurucuk baklava yiyicik göbecik atıcık :) onların şivesi gibi oldu hehehehehehhe :):)

bende iyice konuşmaya başladım bakalım ne ediciyk:) :) :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt