Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

[Üye buluşması] Antalya Falcon Otelde 17-18 Aralık tarihinde buluşma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
çok güzel bir organizasyon arkadaşlar ben burda çogu kişyi tanımyorum ama yinede gelip tanışmak isterdim. bu organizasyonu bugun farkettim keşke daha önce farketseydim belkide gelirdim,bu organizasyona gelen kişiler birbirini tanıyormu yoksa isteyenmi gliyor merak ettim arkadaşlar. teşekkürler

Canlarım.sevgili dostlarım, arkadaslarım ...
gectigimiz antalya bulusmasının tadı damagımda.hic unutamıcam cok guzel 5 gun gecirdim sizlerle dolu dolu..
bu defaki antalya bulusmasına gelemicem icin cok uzgunum .:( aklım fikrim yuregim sizlerle olucak inanin..
eminim bu kezde yine hersey dört dörtlük olcaktır sevgili Hasan hocam ve Koca Corumlu sayesinde...Lutfen tadını cıkarın benim icinde eylenin guzel zamanlar gecirin
hepinizi ayrı ayrı tanımaktan mutlu oldugum guzel insanlar sizleri seviyorum ve hasretle kucaklıyorum
sevgilerimi yolluyorum....

Hazan ablam bizde sizin aramızda olamamızın üzüntüsünü yaşıyoruz.Ama sağlık olsun napalım.Sizi çok seviyoruz unutmayın.

Arkadaşlar bana telefonla yada özel mesajla ulaşıpta gelmek istediğini belirten fakat kontejyan probleminden dolayı kendilerine red cevabı verdiğim bütün arkadaşlardan tekrar kusura bakmamalarını diliyorum.Çok üzgünüz...

:eek::Dslmar canlarımmmm finale son bigün kaldı inşallah hersey güzel olcakkk :) güneş açar inş gülen gözlerinizi ışıl ışıl görürüzz bidenemmm hazırr olllll bi sarılcamm sanaaaaaaaaaaaaaaaaaa :):);):p:D:):) hasan abii beklion demi maviş mavişgözlerinle bizi:) hepinizi cok seviyorum yaa

hazan canım benim yokluğun hissedilecek.ya ben sabah erkenden kimi uyandıracam şimdi oldumu bu gelmemezliğin :) olsun ben ordayken yine sen varmışsın gibi erkenden ararım seni bizle ol diye :)
evet çok az bir zaman kaldı canım hemşom , değerli hasan hocam, antep fıstığım valla çok özlendiniz.evet tüm güzel dostlarım çok az kaldı buluşmaya.
hasan hocam ve canım hemşom ben biletimi aldım ben sizlerle ancak cumartesi sabah buluşa bileceğim.hepinizi çok seviyorum.herkeze saygı ve gönül dolusu selamlar....

hasan hocam.belediyeden asansorlu otobuslerden birisini alipda,gelen misafirlerle bir antalya merkez turu atılsa nasil olur.
kolay gelsin

denizkızı88;

Canım duygu bahcemmmmm
işin aslına bakarsan birazda sen erkenden uyandırırsın diye gelmiyorum korkudan:) .bi rahat vermedinki uyuyalım sabahları:))
şaka tabiki keske gelebilseydim ve senle aynı odada olsaydık canlı canlı uyutmasaysın beni.
ben varmısım gibi eylenin emi. ve benim icin herkesi tek tek öp selamlarımı ilet bitanem...
iyi eylenceler hepinize.gelirken bana hediye getirin :)))
SEVGİLERİMLE.

Dimek benim senin gelmeme sebebin nayı olamaz :( hadi sen git .ben vaz geçem valla biletide kargoyla yollayam olarmı sultanam.
Yanımızda olmasanda emin ol yüreğimizde olcaksınız bitanem.
Canım benim inş.ilerleyen bir zamanda nasip olur ne diyelim.tımam herkez burdan selamını duydu zaten bende gidince ikinci baskı selam iletiyorum diye yinelerim sırf senin için bitanem benim.
Hediye ye gelince canım benim lafımı olur ne istiyorsun söyle alayım.senden önemlimi aşkolsun. sultanım öpüyorum seni.

az kaldıııııııııııııı vala özledik hazan ablamm kahkahaların kulagımda gadanı alırım senincanım benimcokcok öpüyoruzz gerçek dostlarlar bulusmaya az kaldı hepinizi cokkkkkkkkkkkkk özledik :)

hazan ablam senı ılk kez baska bıryerde tanıdım ogunku yasattıklarınızı asla unutmadım antalyada aynı sekılde ınan gelmemene cok uzuldum gırdıgın ortamı nesenle neselendırıyorsun ınsallah bız dua edelım baska guzel gunlerde gorusmek umuduyla senı gercekten cok sevıyorum.

elif_kız;

Elifcim canım bende seni tanıdıgıma cok sevindim cok tatlı bir insansin.yeniden bir arada olmayı bende cok isterim en kısa zamanda diyelim insallah.
ben yokkende neşeniz daim olsun canlarım... sevgilerimle...

İnşallah sorunsuz buluşup eğlenirsiniz.Bizde fotoğraflarınızla avunuruz....

Evet arkadaşlar güzel bir şekilde etkinliğimize başladık.Herşey harrika hasretler gideriliyor yeni dostlukların adımı atılıyor.....

Not: Sadece akşam yemeği ve canlı müzik etkinliğine katılmak isteyenler 25 tl ödeyip katılabiliyorlar duyurulur özellikle ''dante'ye'' :)

bol boll resimm çekinn bizimm içiiinnnnnn :eek:

arkadaslar ılk ben yazıyorum bulusmaya katıldım ınanılmaz guzeldı.ahmet abıme hasan abıme hasana ve emegı gecen herkese cok tşk..özledıgım dostlarımla kardeslerımle hasret gıderdım cok guzel dostlarla tanıstım ama yanlarında o guzel bulusmadan erken ayrılşmak durumunda kaldım.bır yanım buruk ayrıldı.ıyıkı sızlerı tanıdım guzel dostlarım herbırıne geldıklerı ıcın tşk.

evet arkadasım cok guzel bır bulusmaydı.levent arkadasım hayırlı olsun dugune sımdıden davetlıyım lısteye yaz ınsallah cok sevındım allah tamamına erdırsın

sizi gidi gezginciler siziiiiiiiiiii havada şansınza güzelleştii bolbolllllllllll resim istiyorum herekes katsın resimleri biz gidemiyoruz malümmm:(

UMARIM iyi vakit geçirirsiniz bende antalyadayım keşke erken haberim olsaydı katılmak isterdim.ama siteden çok kişiyi tanımıyorum sorun olurmuydu diye düşünüyorum

harika geçen iki gün :)
ve tanıdığım harika insanlar hepinizi okadar çok sevdimkii birsürü kardeşim oldu :)
veee mükemmel ev sahiplerimiz hasan hocam koca çorumlu ve kuyucak sizlere yürek dolusu sevgiler teşekürler bizler rahat edelim diye yapmadığınız fedakarlık kalmadı hakkınızı helal edin ...

su perim ben fethiyede mola verdim :)

su perim seni sadece ben değil eminim ordaki herkes okadar çok sevdiki iyiki geldinde seningibi mükemmel bir dotum daha oldu :)

inşallah canım eminim görüşücez :)

engelsiz yürekler yine kendini gösterdi ve tekrar dostlarla bir arada olmanın ve yeni arkadaşlar tanımanın verdiği mutlulukla geçen 2 günün ardından bende bir şeyler demem gerektiğini düşünüyorum.
canım ahmet abim ve çok değerli arkadaşım hasan hocamın birkez daha yüreklerine emeklerine sağlık diyorum.hayatımda geçirdiğim en güzel 3 gündü diyebilirim.çok özlediğim dostlarımla tekrar bir arada olmak,aramıza yeni katılan arkadaşlarla tanışmak çok güzeldi.
mükemmel akşam eylencesinde sanırım hiçbirimizde kurt murt kalmamıştır:)
herşey çok çok güzeldi tekrar teşekkür ediyorum herkese.

Dostlarla beraber 2010 yılını kapatmış olduk , 2011 yılına randevulaştık desem yanlış bir tespitte bulunmamış olurum herhalde,zaman zaman üşüdük ,zaman zaman fırtınadan savrulduk, ama yıkılmadık yılmadık ,sarıldık sıcacık birbirimize,sıcak dostlara ve organizasyonu düzenleyen arkadaşlara sonsuz teşekkürler ediyorum,sağlıcakla kalın...

kral katıldığın için bizde tşk, ama mümkünse resimleri görelim bir ay ne yeniden resmimizimi çizeceksin yoksammmmmmm.

müthiş bir eğlenceydi emeği geçen hasan abi.ahmet abi ve hasan bey adını hatırlayamadığım arkadaşlara canıgönülden teşekkür ederim.benim bu arkadaşlarımın arasına mediha,eva,su perisi,selma,seda ve poliyana oldu.ve diğer arkadaşlarımla hoş sohbet bir ortam vardı.ben çok memnun kaldım çok ama çok teşekkürler.iyi ki varsınız dostlarım.....

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt