Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

[Üye buluşması] Antalya Falcon Otelde 17-18 Aralık tarihinde buluşma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Listeye bir de ; ritsos ekleyebilirsiniz.Teşekkürler şimdiden

Merhabalar arkadaşlar merhaba hasan hocam koca çorumlu ahte abim bende varım listeye benim de adımı eklermisiniz bu güzel organasyonda bulunmak bende i,istiyorum şimdiden mükenmel ötesi geçiceyinden eminim :))))

derbeder tabiki arkadasım sen gelmessen kim müzik ayarlıcak

Arkdaşlar listeye beni de halin edin yazmıştım dün,ama listede göremedim kendimi ?

Antalya'da olduğuma göre artık,:) arkadaşlarımızı yanlız bırakmak olmaz sanırım,günü birlikte aranıza katılabileceğimizin olması çok güzel düşünülmüş

inşallah gelip sevdiğim, değer veridiğim arkadaşlarımı görme ve yeni arkadaşlıklar edinmek için aranızda olmaya çalışacağım, emeği geçen arkadaşlara

şimdiden teşekkürler,kolay gelsin yapabileceğim birşeyler olursa özelden mesajla ulaşbilirsiniz.

Aramızda olmandan onur duyarız nazom...

Bende geliyorum benide yazın. Güzel arkadaşlarla beraber antalyayı gezelim

Konaklamalımı geleceksiniz ? Hangi gün geleceksiniz,kaç gün kalacaksınız ve benzeri bilgileri yazarsanız sevinirim...

selam arkadaşlar ben çalışmaya başladım günü birlik ogün izin alıp sizinle olmayı düşünüyorum inş benide listeye eklerseniz sevinirim :)

Buyrun gelin tanışmaktan onur duyarız..

Arkdaşlar listeye beni de halin edin yazmıştım dün,ama listede göremedim kendimi ?

Konaklamalımı geleceksiniz ? Hangi gün geleceksiniz,kaç gün kalacaksınız ve benzeri bilgileri yazarsanız sevinirim...
Otel ile tekrar görüceğiz.Kontejyanı arttırabilmek otelin durumuna bakacağız.İnşallahta arttırırz...

[FONT=Tahoma]Katılacaklar:
[/FONT]
[FONT=Tahoma]1-Kuyucak
2-Çiğdem Kuyucak
3-Koca çorumlu
4-Hasankrmn
5[/FONT]
[FONT=Tahoma]-Antalya Akay medikal 4kişi[/FONT]
[FONT=Tahoma]
10-Kaptan14
11-Selma güneş
12-Emel
13-Flofi
14-Murat TÜRKOT
15-Su perisi
16-Mediha
17-güllerdiyarı
18-
[/FONT]
[FONT=Tahoma]UTOPYA[/FONT][FONT=Tahoma]
19-Sırdaş+1
21-Yares
22-Selda
23-Sema
24-Murart 0180
25-denizkızı88
26-Melek0180
27-derbeder
28-PRENCESS
29-freegirl
30-altuğuygun
31-umudun
32-Ali doğan +1
34-Duygubahçesi
35-
[/FONT]
[FONT=Tahoma]Aytaç+1
37-
07antalyalı+1
39-SÜPERMEN
40-Elif-kız +1
42-Denizkızının misafiri
43-
tolga06
44-07 Antalyalı
45-ayşegül 01
46-
nehir_255
47-
eva
48-
Poliyana
49-burgazkartal+1
51-
zübüş
52-
Aytaç+1[/FONT]

Arkadaşlar buluşmamıza sayılı günler kaldı.Birçok arkadaşımız hangi gün geleceğini ve kaç gün kalacağını bana bildirdi.FAKAT HALA BİLGİLERİNİ GÖNDERMEYEN ARKADAŞLAR VAR.ONLARDA GÖNDERİRLERSE ÇOK SEVİNECEĞİM...BEKLİYORUM....OTOBÜS YADA UÇAK İLE GELEN ARKADAŞLAR NE ZAMAN GELECEKLERİNİ MUTLAKA BİLDİRSİNLER...

Hasankrmn
0532 665 32 34
Koca Çorumlu
05334289366

ARKADAŞLAR 9 günümüz kaldı hayırlısı ile buluşmamıza.. hasan hocamında belirttigi gibi otobüsle ve ucakla gelen misafirlerimizin bizlere bilgi vermeleri kendilerini saglıklı bir şekilde otele ulaştırmamız bakımından çok önemlidir ... kendi imkanlarıyla otele ulaşacak arkadaşlarımızında bizlere bilgi vermeleri veya bu başlıga yazmaları önemle rıca edilir . heyacan dorukta az kaldı hep beraber olmamıza . ANTALYA sizleri bekliyor dostlar...

hadi bakalım allah sevincimizi daim etsin... 2 gün lük tatilin tadını çıkaralım..

Heyecanla bekliyoruz arkadaşlar....benim ve koca çorumlunun telefonları mutlaka olsun yanınızda....

vala inşallah ordayız haftaya Allahın izniyle süper bi heycan dostlarla bulusma oluncaa heycan olmazmııı demi amaa:) ayrılıklar olmasaydı büyük mutluluklar yasanmazdı az kaldı byük mutlluluğa inşallah :) bidenemmmmmmmmmmmmmm

hasan bey iki telefonu da kaydettim.şimdiden başladı heyecannnnn.

canımsınız ya . heyacan dorukta az kaldı gelllllllllll 8 gün gellll...

sizlerlerin yanınızda olup tek tek tanısmayı çok isterdim...

Gönlüm sizinle,bazı işlerimi denk getiremedim.Sizler dostlarla güzel eğlenin ben hep aranızdayım....

Hasan &Koca Çorumlu beyler,

istediğiniz gibi mesaj yoluyla geliş zamanımızı sizlere bildirdik. Bizi havalimanından karşılayacak mısınız yoksa kendi imkanlarımızla mı otele ulaşacağız?

Merhaba yüreği güzel insanlar merhaba şafak kaç ? 6 hadi hakkımızda hayırlısı olsun yola cıkacak dostalrıma şimdiden allah yolarını acık etsın .

Aranızda olacagım ınsallah guzel ınsalar ıyı ve guzellıklere ımza atarlarda bızler orda olmazmıyız .:) hasan öğretmenım ve degerlı abım ahmet buslu emegınıze saglık kolay gele.

"engelsiz bir yaşam için el ele"

evet alı bey sınavım oldugu halde böyle guzel bır organızasyonu ve guzel dostlarımı yenıden gormek adına gelecegım ınsllah ama umarım yolumuz açık olurrrr.herkese hayırlı yoculuklar

bende gelecem hocam.cumartesi oglene dogru gelirim.akşama dogru donerim serik'e.tanişmak isterim bende herkesle.şimdiden iyi eglenceler.

koca çorumlu;

ahmet abi sende hep rakamlarla konuşuyon

gel 15 gün gel
gel 12 gün gel
gel8 gün gel
gel 5 gün gel

bak arife günü yazmayı unutma sakın haaaaa:):rolleyes:;):(

Hasan &Koca Çorumlu beyler,

istediğiniz gibi mesaj yoluyla geliş zamanımızı sizlere bildirdik. Bizi havalimanından karşılayacak mısınız yoksa kendi imkanlarımızla mı otele ulaşacağız?

Bize bildiren herkesin geliş saatlerini not aldık.Mutlaka herkese yardımcı olmaya çalışacağız....Ama çok önemli bir ayrıntı.Daha öncede defalarca belirttim.Benim ve koca çorumlunun telefonunu mutlaka not alın...Bizi arayın.Yoksa kalırsınız otogarda yada havalimanında :)

Hasankrmn
0532 665 32 34
Koca Çorumlu
05334289366

Kendi imkanlarıyla otele ulaşmak isteyenler için açık adres.
ŞİRİNYALI MAHALLESİ CUMARTESİ PAZARI ARKASI LARA-ANTALYA Club Hotel Falcon

Antalya bugün güllük güneşlikti pazar günü buz kesen antalya yine ısındı :) cumaya inşallah dahada ısınacak ve inşallah süper bir haftasonu geçireceğiz..

:D heycana bak yaa..
çok güzel bi tatlı telaş :D:D

arkadaşlar ANTALYA siz misafirlerini bekliyor . ee hadi gelin garii. heyacan dorukta dostlar..son bir günnnn...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt