Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

[Üye buluşması] Antalya Falcon Otelde 17-18 Aralık tarihinde buluşma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
vala inşallah aranızda olacaz Allahın izniylee hasan abicim bidenem(koca corumlu) ve kuyucak abim sizler ve sizin gibi doslar herseye deger HASAN ABİCİM +1 İMİZİ EKLERMİSİN BİZ 4 KİŞİ GELİYORUZZZZZZZZZZ :) :) AMAN KONTENJAN DOLMADAN SÖLEYİM :)

07 antalyalı;
Aynen İsmail abi.

denizkızı88;
Fıstık senin kontejyan dolmaz başımızın üstünde yerin var.

designer__07;
Bekleriz hocam

tolga06;
Tamamdır tolga06.

Katılanlar:

1-Kuyucak
2-Çiğdem Kuyucak
3- Koca çorumlu
4-Hasankrmn
5-Antalya Akay medikal 4kişi
10-Kaptan14
11-Selma güneş
12-Emel
13-Mediha
14-Murat TÜRKOT
15-Su perisi
16-Flofi
17-Prens Esat
18-UTOPYA
19-Sırdaş
20-Yares
21-Selda
22-Sema
23-Murart 0180
24-denizkızı88
25-Melek0180
26-derbeder
27-PRENCESS
29-aynur
30-altuğuygun
31-umudun
32-Ali doğan +1
34-Duygubahçesi
35-eva+1
37-07antalyalı+1
39-SÜPERMEN
40-Elif-kız +1
42-Denizkızının misafiri
43-tolga06
44-07 Antalyalı

Not:Kontejyanın sınırlı olduğunu üzülerek belirtmek istiyorum.Listeyi otelin vermiş olduğu sayıya ulaştığımız anda kapatacağız.

Hasan bey. Biz de üç arkadaş olarak katılmak istiyoruz ama izinlerimizi ayarlayabilirsek. Peki bu kontenjan kaç kişilik? Ya biz ayarlama yapıncaya kadar dolarsa.

Bahar hanım bugün otel ile görüştük.1 hafta yada 10 gün içerisinde otele kesin listeyi verip ona göre rezervasyon yapmamız gerekiyor.Bizim kafamızdaki tahmini sayıya hemen hemen ulaştık.Siz bize birkaç gün içerisinde bilgi verirseniz listeye siz dahil ederiz.

Organizasyonun Tanımı: Tanışma, bol muhabbet,eğlence ve tatil
Organizasyonu düzenleyen kişiler : Kuyucak,Koca çorumlu,hasankrmn
Organizasyonun gerçekleşeceği yer: Clup Falcon otel - Lara/Antalya
242 323 06 40 Oteli arayıp Benhur beyden organizasyonu teyit ettirebilirsiniz.
Organizasyona katılım için gerekli katılım ücreti: Herkes kendi Ücretini karşılayacak. 1 Gece 45 TL.Ücretler otele girişte ödenecek.
Organizasyon Tarihi: 17/12/2010 öğleden sonra başlayıp--19/12/2010 öğleden sonra sonlanacak..(iki günlük birorganizasyon isteyen uzatabilir).
Diğer açıklamalar:Otel herşey dahil sistem.Sabah kahvaltı/geç kahvaltı,öğle yemeği,akşam yemeği,ikindi ikramları ve yerli tüm içecekler ücret dahilindedir.Akşam yemeği ve devamında canlı müzik olacaktır.

Not:Otele günübirlik gelmek katılmak mümkündür.Tekerlekli sandalyeli arkadaşarın belirtmeleri,uçak yada otobüsle gelenlerin otele transferlerinde yardımcı olmamız için bize bilgilerini gönderirlerse elimizden geleni yapacağız.Lütfen katılımınız kesinleşmeden listeye isminizi yazdırmayınız.

Hasan KARAMAN
0532 665 32 34

Katılacaklar:
1-Kuyucak
2-Çiğdem Kuyucak
3- Koca çorumlu
4-Hasankrmn
10-Kaptan14
11-Selma güneş
12-Emel
13-Mediha
14-Murat TÜRKOT
15-Su perisi
16-Flofi
17-Prens Esat
18-UTOPYA
19-Sırdaş
20-Yares
21-Selda
22-Sema
23-Murart 0180
24-denizkızı88
25-Melek0180
26-derbeder
27-PRENCESS
29-aynur
30-altuğuygun
31-umudun
32-Ali doğan +1
34-Duygubahçesi
35-eva+1
37-07antalyalı+1
39-SÜPERMEN
40-Elif-kız +1
42-Denizkızının misafiri
43-tolga06
44-07 Antalyalı

hasan abicim cok saol canım benim :) vala beni şimdiden bi heycan sardı eminim sizlerde ölesinizz haydi canlarr bu anı kaçırmayın kaçırırsanızz pişman olcaksınızzz İNŞALLAH HEP BERABER ANTALYAYI GÜMBÜR GÜMBÜR SALLAYACAGIZZZ HAYDİİ ANTALYA YOLCUSU KALMASINNNNNNN :)

Gelmek isterdim , Aması var yaa :(

Seminerler başladı !!!

merhaba hasan bey eğer liste dolmadıysa benide yazarmsınız..seden serin ...

sedennn kız sende gelıyosun süper ya kankam benım sensız olmazdı ztn :))) süpersin allahın izniyle görüşmek üzere:))

Üniversitenin ilk yılını antalyada okumustum. Yıllar oldu gitmeyeli ama cok yakın bir tarihte sınavım olacak malesef katılmayı cok istememe ragmen katılamayacagım. Umarım sizin icin cok güzel bir bulusma olur arkadaslar..

Alanya'dan kaç arkadaşımız gidecek, toplu araç ayarlayalım daha kolay ulaşım sağlamış oluruz ve daha uygun maliyetli olur.

Hasan Bey on gün içinde cevap vermeye çalışacağım. Bir terslik olmazsa. İzinleri ayarlamaya çalışıyoruz arkadaşlarla. Çok teşekkürler

merhaba hasan bey ben istanbuldan fikret organizasyonu düzenlediginiz için tesk benide eklermisiniz saygılar...

melekcim bebişm bnm inşlh gelicem allah kısmet ederse szlerle birlikte olmak mikkemmel:))

Katılacaklar:
1-Kuyucak
2-Çiğdem Kuyucak
3- Koca çorumlu
4-Hasankrmn
10-Kaptan14
11-Selma güneş
12-Emel
13-Flofi
14-Murat TÜRKOT
15-Su perisi
16-Mediha
17-Prens Esat
18-UTOPYA
19-Sırdaş+1
21-Yares
22-Selda
23-Sema
24-Murart 0180
25-denizkızı88
26-Melek0180
27-derbeder
28-PRENCESS
29-freegirl
30-altuğuygun
31-umudun
32-Ali doğan +1
34-Duygubahçesi
35-eva+1
37-07antalyalı+1
39-SÜPERMEN
40-Elif-kız +1
42-Denizkızının misafiri
43-tolga06
44-07 Antalyalı
45-ayşegül 01
46-nehir_255
47-Son savaşçı
48-Poliyana
49-burgazkartal+1
51-zübüş
52-Aytaç+1
54-

o zaman benide yazın allahtan bir aksilik çıkmazsa gelicez inş

Liste 50 kişiye ulaştı.Bundan sonra ismini yazdıranları otelin durumuna göre listeye eklyeceğiz.

Çok güzel bir organizasyon olacağı kesin katılabilenlere şimdiden iyi eğlenceler :D ah şu mesafeler olmasa :(

ya daha bi ay varrrr :) :) sayılı gün cabuk geçer diolarr ama sanki geçmiomu acaba gün bahanee özledim benn yaa özledimmm bidenemmm duy sesimi :) tüm can dostlarımı cok özledimm:)

nehir_255;

aynen cnm benım senle olmakta bir ayrıcalık dıyorum ben hehe seviyorum iyiki varsın :))

zübüşcüm gel ya sensız olmaz dıyorum cok eglenıcez allah ızın verırse:))

bende çoooooooookkkk özledim hepinizi canlarım:)

ivet az kaldı allahın izniyle kısa süre sonra yine hep beraber olacağız inş.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt