Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

2024 E-KPSS sonuçları Açıklandı!

Hayırlı olsun arkadaşlar.

Lisans 80 puan geldi memurluk zor gibi

Lisans 81.639 memurluk gelir mi ziraat mühendisliği alanından atanabilir miyim

Merhabalar,
Puanlarınız fena değil bir önceki sınavın puanlarını ÖSYM sayfasından kontrol edebilirsiniz, atanabilirsiniz umutsuzluğa kapılmayın 🙂

fqtozol.jpg

Ustalar bisey sorcam simdi bundan sonra ne yapacaz misal lise mezunuyum 65 almisim nasil bir süreç islicem

Sıral@selim1994, sıralamanıza bakmak daha faydalı olur gibi.. Selamlar

@Overlord, çok çalıştım liseyi bitireli 10 sene olmuştu bilgilerim gitmişti hep.Ben raporumu ocak ayinda alabildim ve calismak icin cok kisitli bi zamanim vardi.Sürekli konu anlatimi videolari izledim notlar cikarttim son bir ay sürekli deneme çözdüm.Piyasada çozmedigim deneme sinavi kalmadi.Bi ara düşüp bayilacaktim evdekiler bana ara ver falan diyorlardi.Hayatimda en çok calistigim sinav bu sinavdi daha iyi de yapabilirdim.Ne yazikki bu işin sırrı sadece çok çalışmak.Allah herkesin emeğinin karsiligini versin çok guzel bir his🤗🤗🤗

İki kardeşim de puan söylemiş.. Aynı cevabı verdim.. Puan dan ziyade sıralamaya bakmak lazım sanki.. Telefon bozuk bilgisayar da yok tam yazamıyorum kusura bakmayın.. . İnşallah herkes gönlünce istediği yere atanır

@famecatcher,
:( hayırlı olsun şimdiden keşke bende o kadar alsaydım temmuzdan beri çalışıyordum kaç doğru kaç yanlışın var hocam ?

@Overlord,
Evet.orta öğretim lise diye geçiyordu ama yanlış hatırlamıyorsam.sade lise diye şık yoktu sanki

Üst Alt