Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

2024 E-KPSS sonuçları Açıklandı!

@Roro,

Branşınız ne ? Ona göre önceki yılların atanma puanlarına bakılıp yorum yapılabilir.

herkes için hayırlı olsun umarım herkes kalbine göre sonuçlar elde etmiştir

Hayırlı olsun arkadaşlar. Sınava ortaöğretim düzeyinden girdim. Puanım 93 sıralamam 404. Memurluk için şansım var mı sizce 1. atamada?

arkadaşlar 2026 ya nasıl ışınlanırız ? sınava daha 699 gün var :D keşke 92 felan alsaydım 89 bile kurtarmıyor (lise) ben ne yapacam 2 sene ? :(

Ya tekrar sorucam.Branşımda 2022'de taban puan 78,3'de kalmış; 2023'te taban puan 71,5'da kalmış ve 2024'de taban puan 69,5'da kalmış.Benim puanım 80,2.

2025 ya da 2026 alımlarında atanmam büyük olasılık değil mi?

Son düzenleme:
Ben 2020 yili ekpssden ilk atamada vhki olarak atanmiştim. Önlisans başarı sıralamam 612 idi puanımda 83'tü. Çaliştiğim kurum yürüyerek evime 5dk mesafede

Herkesin hayalini ben gerçekleştirmiştim o sene umarım gönlünüzce olur sonuçlariniz

Arkadaşlar reklam yapmak için koymadım linki. 29-32.dakikalar arasında branş bazlı sıralamaya dair bilgiler var. Verilen bilgiden hareketle, istediğimiz branşta kaçıncı sıradayız görebiliyoruz sanırsam. - Tabii branş bazlı sıralama açıklandıktan sonra -

2018, 2020, 2022 vs ekpss sınavlarına girenler de geçmiş yıllardaki branş bazlı sıralamaları görebiliyorlar galiba. Ekpss'ye daha önceki yıllarda girmiş, yaklaşık genel sıralamalarınızın benzer olduğu kişiler ile kendi branşınızın o yıldaki sıralamasına bakarak yaklaşık tahminde bulunabilirsiniz. Tabii bu yaklaşık bir tahmin olabilir. 2024 branş bazlı sıralamalar belli olunca daha isabetli yorumlar yapılır

Üst Alt