Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

2024 E-KPSS sonuçları Açıklandı!

Ortaöğretim 73,41 puan almışım.

En son 2009 ÖSS sınavına girmiştim; o zamandan beri elime kalem dahi almadım, hiç çalışmadım öylesine bir gireyim dedim😄

Bazı ufak planlarım var duruma göre belki 2 yıl sonraki sınava hazırlanmayı düşünebilirim.

Herkese de hayırlı uğurlu olsun; umarım yeterli puan alanlar istedikleri yerlere atanırlar.

Tercihde bulunun..
nasıl yani ?

Herkese de hayırlı uğurlu olsun; umarım yeterli puan alanlar istedikleri yerlere atanırlar.
inşallah hocam

@Overlord, genel yetenek 1 yanlis genel kultur 5 yanlis
hocam bende de yetenek 4 yanlış kültür 1 :D :(

@Kırmızıı
düşük be hocam ama 4 veya 5. defa atama yapsalar ki yapmazlar gelir o zaman ama dediğim gibi 89 aldığım halde terettüt deyim atanamayacak mıyım diye

Ortaöğretim zihinsel 91.80 sıralamam 648'tir. Atanma ihtimalim nedir?
İlk atamada atanır mıyım? Memurluk gelir mi?

@Kırmızıı,
hocam pot kırdın sus :D sil bence dkfdklsfjdksfds bölümüne göre değişiyor sağlık memuru düşük mesela yani...

@rojan..., Siz rencide etmeye devam edin ama merak etmeyin kardiyolojik açıdan sağlamım millete yaşattıklarımı yaşamadan ölmeyeceğim.

@CgrFb,

bende 1.257 hocam :'( çok ümitlenmiştim 90-91 veya 92 alıcam diye ama olmadı nasıl başardınız ?

Hocam bilgisi olan yokmu simdi ne yapacaz sonuc aciklandi tercih vs ne zaman yapacaz surec nasil oluyor

@CgrFb,
Ben de ortaöğretimden 91 almıştım geçen sınavda sıralamam 358 di ikinci atamada atandım, ilk atama için zor.

@Linkinpark50,
tercihler ocak 2025 te benim size tavsiyem 2024 taban puanlarına göre hesap yapın gerisini full doğu ve hizmetli yapın ilerleyen zamanlarda yükselirsiniz tabi 91 üstü almadıysanız

@loveonthebeach,
peki hocam 89 ortaöğretim 2. atamada gelir mi ?

Kardeşlerim..
Baştan söyleyeyim yanlış olduğumu yerleri mutlaka düzeltin..

Okuduğum anladığım kadarıyla durum şöyle..
2024 Ekpss ye
Ortaöğretim den 72 067
Ön lisanstan 20 984
Lisans 22 095
Kişi başvuruda bulunmuş sıralama dan anladığım kadarıyla sınava girmeyenler olmuş.. Bunu nereden anladım 20 095 yazan başvuruya rağmen lisans mezunları 19 bin küsür görünüyor sonuç evrakında..

Velhasıl-ı Kelam Bakanlığın verdiği memur alım sayısı( 2024 Ocak ayında açıklamış) : 2392
Bu 2392 sayısının açılımı söyle yazılmış ;
İlkokul ve Ortaokul :96 Hizmetli
Ortaöğretim/lise. :423 memur
Ön lisans mezunu. : 552 memur
Lisans Mezunu. : 1321 memur
Bu rakamları topladığımız da 2392 ediyor teyit etmek için...
Bu rakamlar ilk atama için alımlar.. Sonra rakam artar azalır bilemiyorum.. Burada sırlama önemli evet.. Adam lisans tan 100.olduysa düz memur olur gibi geliyor.. Ancak kardeşimiz lisanstan ilk 3000 de atanamaz mı? Atanabilir.. Lisans ta 3000 dedir ama kendi bölümünde ilk sıradadır.. Atanabilir... Baktığım anladığım kadarıyla böyle... Kardeşlerim kusura bakmayın bilgisayarım yok.. Telefonuda yenileyemedik.. Ekran kırık zor yazıyorum.. Anladığım böyle işte..

@Overlord
Usta bir yardımcı olsan simdi benim kronik rahatsızlık yani eforlu isler yapamam temizlik vs masa başı yapabilirim sehir farketmiyor nasil bir yol izlemem gerek 65 puanim

Valla yazdım gitti.bu yeni sayfayı kullanmayı bilmiyorum silme yok daha önce değiştirme silme yapacağım konu olmuştu yapamamıştım🙂

@Linkinpark50,
hocam puanın çok düşük ama dayın amcan varsa atanırsın :) tercihlerde hizmetli veya düz memur alımları var onları seç doğu yerleri yaz full hizmetli yap memurluk sanmam

@loveonthebeach
desene 2026 yı bekleyecez e zaten o zamanda sınav var yani :'(

puanların hep aynı düzeyde böyle giderse 2050 de tam puan alırım :)
2018 : 73
2020: 76
2022: 77
2024: 78

@ghb07,
Valla hocam hic bilmiyorum 65 aldim sehir farketmiyorda eforlu is yapamam sadece ufak tefek getir gotur olur ama

@Linkinpark50,
her işi yaptırırlar evrak temizlik bilgisayar ağır iş yaptırmaya çalışırlarsa ağır iş yapamaz raporu alırsın heyetten

@Overlord,

Ne tavsiye verirsin ustam peki şuan
Yani beyinde tümör hastaligi ve epilepsi var bende eforlu kosturmali getir gotur islerini yapamiyorum kriz vs vuruyor

Yani detaylı olarak bunla ilgili kimle gorusebilirim

@undefined,
o zaman heyete girmen lazım iş yapabilir mi yapamaz mı diye sonuçlarını doktor söyler ben yanlış bilgi vermek istemem

@loveonthebeach,
yok yazmıyor benimki eğitim için sadece benimde heyete girmem lazım aslında iş yapabilir raporu almak için ''tehlikeli ve çok tehlikeli işlerde çalışamaz'' nasıl aldınız o raporu

@Overlord,
çalıştırılamayacağı işlerin niteliği değerlendirilemedi yazıyordu aradılar o yüzden yeniledik raporu çoktan halloldu yani

@Linkinpark50,
Halk Eğitim de ağır rahatsızlığı olan bir hizmetli kardeşimiz vardı.. Raporu var diye öyle ağır iş falan yapmıyordu.. Overlord kardeşimin dediği mantıklı raporu beyan edersin öyle çok ağar iş yaptırmazlar.. Gittiğin yerde müdürün amirin anlayışlı ise işin çok daha kolay olur

Üst Alt