Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Aylık 750 TL sosyal yardım mı yapılacak?

kar&yağmur

Hanedeki kişi başı gelir miktarı 1833 liradan fazla ise vermezler ancak aldığınız maaş o hanede yaşayan lara bölündüğünde bir kişi 1833 liradan az düşüyorsa verilir

açıklama için teşekkür ederim. valla şu zamanda ne olsa şaşırmaz insan düşmez kalkmaz bir Allah.
kira ücretleri burada malum siteye göre en düşük 5 ila 8 bin arası.

hani öğretmen maaşı belli.

umuyorum ev sahibim beklediğim şekilde zam yapar.

Arkadaşlar kişisel bilgilerimizi gizlemenin yolu var mı? Muhtarlıkta veya kaymakamlıkta görünmesin

Losdy
mUHTARRLIĞIN ofisindeyse öyle birşey olmaz başka nerede görünüyor ben duymadım hiç. ( bankalarda .. mahkemede karakolda e devlette resmi dairelerde vs olur onlarda muhtarlıktan yada sizden alırlar yani resmi işlemlerden saklayamazsın

Barda5

Ya köyde sıkıntılı bir durum varda o yüzden sordum, teşekkür ederim, peki edevlette gizleme gibi bir seçenek var mı

Losdy

merhaba sağlık bilgilerini kastediyor iseniz evet , e devlette e nabız üzerinden bazı sınırlamalar koyabiliyorsunuz , mesela sadece sizi muayene eden hekimin görmesini sağlayabilir veya sizin haricinizde kimsenin görmemesini sağlayabliyorsunuz ama tabii şöyle bir durum var sizi muayene eden hekim zaten teşhisi kendisi girecek ondan o bilir , birde bir hemşre arkadasım soyledi ne kadar doğru bilmiyorum yada bir doktordan duymuş olabilirim tam hatırlamıyorum, sanıyorum hekimler zorunlu hallerde bişekilde ulaşabiliyorlar ama izinleri kapattığınız halde bunu gerçekten yapabiliyorlar mı işte bunu bilmiyorum.

Bu ay destek ödemesi güncellenen varmı geçen ay müracat ettim bu ay kabul edildi acaba ıki aylık mı alacaz

Hala yatmasını bekliyoruz bizde. eylülde mi yatacak e devlet'den ptt kurum ödemelerine bakmaktan artık sıkıldım.
Bursali Bizde bekliyoruz bakalım başvuru yapıldıgı günde sayılıp toplu verilecekmiş sanırım ama ne zaman yatacak işde eylülde mi? hala haber yok.

Benimki kabul olmamış sebebi muhtaç olmama nedeni yazıyor. Engelli ayligi alıyorum sadece başka bir gelirimiz yok kimlere veriliyor bu para acaba verdikleri engelli maasi sanki çok bir para

Engelli aylığı kime yatıyorsa onun e devletinden yapın basvuruyu

Bursali
Öyle yaptım ama olmadı muhtaç olmama nedeni diyor ,ev kendimizin ondan belkide ama ne alaka sonuçta eve giren tek para engelli maasi 4 kişi yaşıyoruz çok tuhaf bir durum

Kardeşimin banka hesabı yok ne yapabiliriz banka hesap açtırmak dışında? PTT'den hesap açtırsak oluyormu??

İban yazsanız bile ptt de tc kimlik noya yatıyor para ve size para yattığında ptt sosyal kart verecekler onunla alacaksınız.

92vBMQcaLo

Bende aile destek yardımında hala bu yazıyor

92vBMQcaLo

https://resimyukle.io/r/92vBMQcaLo

8nblfpd.jpg
[/url][/IMG]

bungalov
Farketmez yazabilirsin
Zaten ibana değil pttye TC nosuna yatacak para.

Furkan_81
Sizinkinde kabul edildi yazıyor bende yazmıyor bunu idrak edemedim.
Kabul edilmediyse neden devam ediyor yazıyor bende ...

ARZU NUR YILMAZER

Bende de ilk devam ediyor yazıyor du, sonra onaylandı yani olacak emin olun, ama önümüzdeki ay kesin alırsınız siz ve diğer resim paylaşan arkadaş,, bu ay geçti artık sizin için

Losdy

Anladım
O zaman ilk para yatacağı zaman yani bu ay sonu kabul edildi yazar.
Anlayamadığım şey şu ki başvuru tarihim 28 Haziran 28 temmuz'a kadar başvuru olarak görünüyordu 28 temmuz'dan bugüne kadar ve halen devam ediyor olarak görülüyor yani 2 aydır böyle saçma sapan bir sürüncemede kalması doğal mı normal mi yani kabul edildi bile yazmıyor sizinkindeki gibi

ARZU NUR YILMAZER

Başvurular kabul edilmiş ama sisteme girilmemiş olabilir aynı durum bende yaşadım sydv müdürü ile konuştum onay alan dosyaların sisteme girmesi uzun sürüyor dedi e devletde görünmesi uzun sürebiliyor

haliloz

20 gün önce başvuru
20 gündür devam ediyor yazıyor
Kabul edildi yazmaları bu kadar zor ise syvdv daki memurlar aldıkları maaşları haketmiyorlar.
Bizler 3 kuruş yardım alırmıyız diye her gün her saat bir hevesle kontrol edip hüsrana uğramak zorunda bırakılıyoruz 😥😢

ARZU NUR YILMAZER

Bende 1ay bekledim, edevlete geç düşüyor hemde baya geç, siz merak etmeyin önümüzdeki ay alacaksınız inşallah

Üst Alt