Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Diyet yapan veya niyet edenler bana kalori arkadaşlığı yapar mısınız?

Sabah sabah nasil yiyorsun onlari hele o sarabi icme derim domuzda igrenc

Neye nasıl bakarsan o da sana öyle bakar, iğrenç gözüyle bakarsan iğrenç bulman normal ,benim verdiğim menü en keyifli kahvaltı menülerinden biridir

merhaba arkadaşlarım diyete devam kendimi çok dinç hissetmeye başladım uyuklama ihtiyacım yok artık su içmeye devam ancak 1 litre içebiliyorum o bile benim için mucize yavaş yavaş artırıyorum ödemlerim oluşmasın diye . çok yemek yiyerek kendime ne yapmışım nasıl kendi elimle kendime taşıyamadığım yükleri eklemişim.doymayacağım zannederek yediğim yemekleri şimdi görmek dahi istemiyorum.şimdi o kadar motiveyim ki nisan 8 de başladım.mayıs 8 iple çekiyorum ayda bir tartılacağım.

sanki nefesimi rahat alıyorum daha hafif gibiyim hiç kilo vermemiş olsam dahi bu motivenin mutluluğu bana yetecek

hadi bakalım yaz geliyor kurtulalım şu yağ kütlelerinden

Merhaba arkadaşlar nasılsınız diyetler ne alemde... Güzgülü neden suyu arttırmıyorsun su ödem mi yapıyo da bildiğim aksine ödemi atmaz mı...

Selam arkadaşlar günaydın herkese...artık cvp yazmıyorsunuz diyetten bıktınız mı yoksa :) ben halen devam ediyorum...artık bana çok zayıfladın diyenler çıkmaya başladı...olmayan kıyefetlerim olmaya başladı ama bırakmayacağım...bugün yazlıkları da giyince kendime güvenim geldi aynada bir başka beğendim kendimi :) ama hala çok fazlalıklarım var...motivasyonlarınızı bekliyorum :)

arkandayım şekerim... destek dersen bende motivasyon desen bende:) gerçekten çok zayıflamışsın neler yapıyorsun.. kaç kilo verdin :) diye sorayım bende seni göremesemde ;) bende vermeye başladım içime korse giymesemde( ama ben yine de giyiyorum çaktırma:eek: ) bol gelmeye başladı bütün elbiselerimi çıkarıp giyiyorum millet hayırdır diyor :)

Yuru be kim tutar seni hayal sen bu gidisle 0 beden bile olursun kankiiii bende devam diyete ama kilo verme durdu sanki veremiyorum

ekmek tuz şekeri özelliklede kolayı bırakın pilav abur cuburu bırakın kilo veriliyor lokmaları az alıp çok çiğnemek
hamur içlerinden nefsi köreltmek adınada olsa sakın yemeyin ben 60 dan 46 ya düştüm kendinizle inatlaşın zayırlıyorsunuz ama bol bol su ve yürüyüş dışarda yürüyüş yapamıyormusunuz evde bisiklet kullanın plates yapın günlük aktivitelerinizi yüksek tutun yeter bol bol yeşillik salata ve salataya az derecede z.yağı ve kırmızı pul biberi dökün yeter tuz asla
çay kahve şekersiz bol bol meyve çayı klasik şeyler

Ayy çok tşkler canım arkilerim....Sewiom sizi....Uzak doğu cadım kaç kilo verdiğimi bilmiyorum ama incelme var şükürler olsun....haftaya bir ay bitecek :)

Selam arkadaslar hic sesiniz cilmiyor sinavda bitti puanlar nasil ben 82.9aldim diyete devam ilaclar yuzunden kilo veremiyorum elma sirkesine basliyacagim bugun bakalim ne olacak umarim ise yarar sem nasilsin hayal devammi diyete?

Mayıs ayından bu yana yazan olmamış hayırdır niye sesiniz soluğunuz çıkmıyor? Ben program yapalı aylar oldu ama başlamak kısmet olmadı tembellik işte. 95-96 arasında gidip geliyorum buna da şükür artmıyor yani. Sizde durumlar ne alemde?

Size oneri gitceginiz yerlere zorda olsa yagmurda yagsa yürüyerek gidin.sabah 1 elma.oglen haslanmis tavuk veya et.aksam sadece salata bol limonlu.4 ayda 30 kilo garanti.nerden biliyom ben verdim ordan

haşlanmış tavuk veya et kısmı kötü ya ben et sevmem köfte yesem?

ben de diyet yapıyorum çok başarılı olduğum söylenemez.fazla kilolu değilim ama hareketlerimi kolaylaştırması için iyi oluyor.bu ara kaçırdım biraz kilo aldım.karatay diyeti değil benimki.ekmek var bu diyette.doktor vermişti.ara öğün de var.klasik bilinen bir diyet.yapsam ıyı de artık diyet yapmaktan da sıkıldım :(çok yavaş kilo verip çok hızlı kilo alıyorum hareketsizlikten.:(

hareketizlik herkesin derdi bu durumda yapılması gereken olan imkanlarınız ölçüsünde yapabildiğiniz kadar hareket etmeniz. Yani hareketten kasıt illa ayağa kalkıp yüremek değil, pekala oturarakta hareket yapılabilir. Bu konuda ne yapabileceğinizi düşünüp kendinize en uygun olanı yapın o zaman belki işe yarar. Bir de hızlı kilo almak metabolizmayla ilgili. Ne kadar sıkı diyet yaparsan yap, ne kadar yoğun egzeriz yaparsan yap eğer bünyeniz hızlı kilo almaya müsaitse işiniz zor fakat bu pes etmenizi gerektirmez.

pes etmiyorum sıkıldım ve bu bir ömür sürecek bir şey hayatıma geçirdim zaten fazla yemiyorum ama kaçırınca da bu etki ediyor anlıyorum.

sümeyye bence doktor kontrolünde yapman iyi olur. Sıkılman normal çünkü herkes yaptığının sonuçlarını hemen görmek ister. Haliyle birden sonuç alamayınca sıkılıyoruz ve "bıraksam mı acaba" diye düşünüyoruz. Haftada bir gün kendini ödüllendirmek adına yemeği fazla kaçır bence bundan zarar gelmez sanırım ama diğer günler yapma bunu :)

3 haftada 400 gram verdiğimi gördüğüm andan itibaren benim için diyet yalan olmuştur, ama o ara çok takılmıştım kalori hesabı falan yapıyordum hatta masamda 1 gr yağın, karbonhidratın, proteinin kaç kaloriye denk geldiğini küçük bir kağıda not almıştım yediğim her şeyin kalorisi hesaplıyordum ama o kadar dikkate karşın 400 gram gibi komik bi kilo azalışı yaşayınca diyetten soğudum ama size destek olabilirim :)

yaklaşık 3 aydır diyet yapıyorum.. inanılmaz bir incelme var.. ancak tartıda çok bir değişiklik yok.. bunun sebebi vucutta toplanan su ve yağdan yakım, yani bu iyi birşey.. uzun süre diyet yapıp tartıda çok değişiklik görmeyenler pes etmeden devam etsin..

dün doktora gittim 6 kilo vermişim çok sevindim.60 kiloyum :)

sümeyy tebrik ederim demekki isteyince oluyormuş :)

Benim durumum mehter takımı gibi 2 ileri 1 geri gidiyorum :D Yani 1 kilo versem 2 kilo alıyorum veya tam tersi 1 kilo alsam 2 kilo veriyorum. Bakalım ne olacak bu halim :D

Yaz geldi :) Haşlanmış mısır ve dondurma yüzünden benim diyet de yalan oldu. Ekim ayına kadar tatil verdim bünyeye :eek:

Şu anda 95 kilodayım. 16 haftalık bir program yapmıştım ama bu süre yetmeyecek anlaşılan. En iyisi 6 aya çıkarmak çünkü 16 haftada istediğim kiloyu veremezdim. Yeni yıla kadar ideal kiloma ulaşmayı umuyorum. Yediğim yiyecekleri gözden geçirip bazılarını hayatımdan ebediyyen çıkaracağım. Bir de yarım saatlik yürüyüşler ve çeşitli egzersizler yapacağım. Bakalım ne olacak. Program yapmak sorun değil de o yaptığın programa harfiyen uymak sorun.

Ben amacima ulastim 4 ayda 110 kilodan 80 ne dustum ve böyle kalcam.darisi herkese....

Gmmusa ne tur diyet yaptin kisaca yazarmisin

Bende aksamdan basliyorum diyete

Cok kati ve cok zor.soyluyorum oncelikle tatli ve ekmegi kesinlikle hayatinizdan cikaracaksiniz.cikolata felan yok.kola fanta meyve suyu yok.sadece su ve soda oda sade.sabah sadece 1 adet elma.1 saat sonra tuzsuz yagsiz 1 dilim penir ve 1 kase yogurt.oglen gelen yemegin suyunu ayirp etli veya patetesli kismini ve yogurt.aksam sadece meyve veya salata.kesinlikle ekmek yok kesinlikle.cok caniniz yanacak karniniz agricak ama 1 hafta sonra metabolizma alisiyo ve mideniz küçülüyor. Daha sonra acilar azaliyo.bol bol su ve soda mideyi rahatlatiyo.ama sonuc mükemmel. Bide haslammis seyler yemege dikkat edin kizarmis degil.inanmayan facebook adresimden musa ablak olarak resimlerimi inceleyebilir

gmmusa öğlen ve akşam yemeklerin porsiyonu varmı? yoksa sınırsız mı?
hakkaden dediğin gibi zor diyet.

4 ayda 30 kilo vermek zararlı olmaz mı? Ayda 7 kilodan fazla vermişsin bu metabolizmaya bir ölçüde zarar verir diye düşünüyorum.

YUCi;

Nasıl yapacaksınız? Prrogram dahilinde ise kim tarafından hazırlanmış? Merakımı mazur görün..

Üst Alt