Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Emeklilik için şafak sayanlar

anlaştık o zaman :)
erken davranayımda önünüze geçeyim bari :rolleyes:

90 gün ama ben subatda vercem evrakalrı kat sayı artıyormu maaşın farklı olur dediler

Herkes emeklimi oldu neden kimse saymıyor :confused:
27 Günnn :eek:

ya arkadaşlar yeni emekli olup pirim gün sayıları ne kadar ne maaş baglanıyor bu konuda bilgisi olan yokmu benim yatan pirim bugğn itirabi ile yaklaşık olarak 186000 5800 günüm var şunada eksik yatırlsada bürüt 2400 yatırlıyor ne kadar maaş balgnaır bilgisi olan yokmu

bende raporumu alabilirsem hemen emekl olcam fakat maaş olarak prime göremi aytarlanıyor benim primim 1900 tl den yatıyor ne kadar maaş alırım şu ana için bilmiyorum

3600 prim günüm bitti.15 yılın dolmasını beklemekteyim
01.10.2014 de emekli olacam .allah izin verirse

arkadaşlar ben 3920gunden vergi indirimi alarak gecen ay emekli oldum bu ayda ılk maaşımı alıcam allah nasip ederse ama pişman oldum neden derseniz su ortamda 720 milyonla gecinilirmi hukumetin devletin bagladı maasabak yazık allah hepinize sabır versin tavsiyem calışma gucunuz ve massınız guzelse bekleyin

ben 18 marta oldun bence emekli olun çalışın imkanınız varsa vergiden oldun ve tekrar çalışıyorum aynı yerde sgdp miyle

5200 günüm 16 yıllık sgk var 2016 yılında emekliyim

selam arkadaşlar benim hastaneden verilen raporum önce İzmir SGk'ya gitti oradan Ankara Maliye ye gitti oradanda Sigortalı Emeklilik Daire Başkanlığına gönderilmiş Ancak ben Emeklilik Daire başkanlığını aradığımda evrakımın 27.09.2013 tarihinde evrakım 15769189 V no ile giriş yapmış ben aradığımda evrakımın akibetini soruyorum. Bana memur diyorki abi bu evrakı Maliye bize yanlışlıkla göndermiş Evrak aslında İZMİR KONAK SGK müdürlüğüne gönderilmesi gerekiyordu diyor ve işlem yapmayacaklarını söylüyor bu durumda benim rapor gümbürtüye gidiyor ne yapabilirim. Bilgisi olan varsa lütfen acil paylaşssın Teşükkür ederim.

Üst Alt